• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Lyon Lotnisko-Saint Exupery

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Lyon Lotnisko-Saint Exupery za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Ważne do 31 maja
Summer Sale
Do 25% rabatu na wynajem samochodu
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Lyon Lotnisko-Saint Exupery

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Lyon Lotnisko-Saint Exupery

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Lyon Lotnisko-Saint Exupery.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Oferta wypożyczalni w Lyon Lotnisko-Saint Exupery

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Lyon Lotnisko-Saint Exupery. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Dollar Rent a Car

  8.2 (3851)
  Od zł 135 / dzień
 • Sixt

  8.1 (2928)
  Od zł 162 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.9 (2991)
  Od zł 87 / dzień
 • Enterprise

  7.8 (1707)
  Od zł 142 / dzień
 • Budget

  7.7 (8999)
  Od zł 117 / dzień
 • Thrifty

  7.7 (4885)
  Od zł 136 / dzień
 • Avis

  7.7 (5348)
  Od zł 118 / dzień
 • National Car Rental

  7.5 (384)
  Od zł 126 / dzień
 • InterRent

  7.2 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • Europcar

  7 (7319)
  Od zł 111 / dzień
 • Alamo

  7 (7906)
  Od zł 129 / dzień
 • Goldcar

  6.8 (5106)
  Brak dostępnych taryf
 • Hertz

  6.4 (6161)
  Od zł 128 / dzień
 • FireFly Car Rental

  6.7 (3463)
  Brak dostępnych taryf
 • Carwiz rent a car

  8.1 (404)
  Brak dostępnych taryf
 • Travel Car

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar Key'n Go

  8.3 (10)
  Brak dostępnych taryf
 • CITROEN

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 451 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Lyon Lotnisko-Saint Exupery

Lyon Lotnisko-Saint Exupery – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Lyon Lotnisko-Saint Exupery), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Luty to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Lyon Lotnisko-Saint Exupery), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Lyon Lotnisko-Saint Exupery), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Luty to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Lyon Lotnisko-Saint Exupery), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lyon Lotnisko-Saint Exupery - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Lyon Lotnisko-Saint Exupery), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lyon Lotnisko-Saint Exupery - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Lyon Lotnisko-Saint Exupery), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lyon Lotnisko-Saint Exupery - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Lyon Lotnisko-Saint Exupery), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Kwiecień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lyon Lotnisko-Saint Exupery – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Lyon Lotnisko-Saint Exupery), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lyon Lotnisko-Saint Exupery - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Lyon Lotnisko-Saint Exupery), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lyon Lotnisko-Saint Exupery – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Lyon Lotnisko-Saint Exupery), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Kwiecień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lyon Lotnisko-Saint Exupery - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Lyon Lotnisko-Saint Exupery), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lyon Lotnisko-Saint Exupery - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Lyon Lotnisko-Saint Exupery) Styczeń jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Lyon Lotnisko-Saint Exupery) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lyon Lotnisko-Saint Exupery - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Lyon Lotnisko-Saint Exupery), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Styczeń to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lyon Lotnisko-Saint Exupery - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Lyon Lotnisko-Saint Exupery) Październik to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Luty to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lyon Lotnisko-Saint Exupery - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Lyon Lotnisko-Saint Exupery) Październik to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Luty to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lyon Lotnisko-Saint Exupery – Kiedy wynajem samochodu dostawczego jest najtańszy?

W (Lyon Lotnisko-Saint Exupery) Lipiec jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód typu van pasażerski. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód typu van pasażerski w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów Lyon Lotnisko-Saint Exupery

Inne punkty wynajmu w Lyon

Poza Lyon Lotnisko-Saint Exupery w Lyon EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Lyon:

Informacja na temat lokalizacji dla Lyon Lotnisko-Saint Exupery

Lotnisko Lyon-Saint-Exupery w skrócie

Pełna nazwa lotniska to Lotnisko Lyon-Saint Exupéry. Lotnisko znajduje się 20 kilometrów na wschód od Lyonu w  gminie Colombier-Saugnieu. Na lotnisku znajdują się dwa terminale, które połączone są centrum usługowo-zakupowym. Kursują również minibusy pomiędzy terminalami. Lotnisko w Lyonie obsługuje około 6,5 miliona rocznie, co sprawia, że jest czwartym najważniejszym lotniskiem we Francji. W niewielkim zasięgu od budynku terminala znajduje się stacja TGV. Trwają prace nad połączeniem tramwajowym lub metrem z centrum Lyonu. Ponadto do lotniska łatwo można dojechać samochodem lub autobusem.

Na lotnisku mieszczą się dwa hotele. Lotnisko  w Lyonie mieści wiele sklepów, kawiarni, barów szybkiej obsługi i restauracji, których główne skupisko znajduje się w hali centralnej. Znajduje się tu centrum biznesowe. Ponadto lotnisko posiada banki, kantory wymiany walut, bankomaty we wszystkich terminalach. W hali centralnej znajduje się punkt pierwszej pomocy oraz apteka. W całym terminalu dostępny jest bezprzewodowy internet.

W transporcie lotniczym Lotnisko Lyon-Saint-Exupery oznaczone jest skrótami LYS (kod IATA) oraz LFLL (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Lyon-Saint-Exupery.

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Dollar Rent a Car
 • Sixt
 • Keddy By Europcar
 • Enterprise
 • Budget
 • Thrifty
 • Avis
 • National Car Rental
 • InterRent
 • Europcar
 • Alamo
 • Goldcar
 • Hertz
 • FireFly Car Rental
 • Carwiz rent a car
 • Travel Car
 • Goldcar Key'n Go
 • CITROEN