Wypożyczalnia samochodów Marsylia Dworzec kolejowy

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Marsylia Dworzec kolejowy za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 30% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 2 marca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Marsylia Dworzec kolejowy

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Francja
  3. Wypożyczalnia samochodów Marsylia
  4. Marseille St. Charles TGV
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Marsylia Dworzec kolejowy

Informacje ogólne

Marsylia St. Charles to centralna stacja w nadmorskim mieście portowym Marsylii na południu Francji. Stacja pamięta czasy 1848 roku i została nazwana po byłym cmentarzu St. Charles, który znajdował się wcześniej w tym samym miejscu. Marsylia jest końcową stacją dla TGV, które kursuje z Paryża-Gare de Lyon na południe. Stacja kolejowa Marsylia St. Charles leży w przybliżeniu 1 kilometr od starego portu (Vieux Port), obszaru turystycznego na którym znajduje się wiele punktów gastronomicznych oraz atrakcji takich jak Opactwo St. Victor i forty Saint-Jean oraz Saint-Nicolas.

Transport

Masz zamiar odwiedzić Marsylię lub jej region? Przed stacją możesz znaleźć taksówki. Skorzystaj ze schodów ruchomych na poziom -1. Autobusy miejskie i regionalne odjeżdżają ze stacji autobusowej, która znajduje się obok stacji kolejowej. Skorzystaj z wyjścia "Honnorat". Autobusy regionalne odjeżdżają na przykład do Aix-en-Provence (linie 50 i 51) oraz na lotnisko (linia 91). Kursują również autobusy lotniskowe, które dojeżdżają do lotniska w Marsylii oraz do Aix-en-Provence lub możesz też pojechać tramwajem lub metrem. Oprócz stacji metra i taksówek możesz także wypożyczyć rower w miejscu do tego przeznaczonym.

A może preferujesz zwiedzać miasto i Prowansję w wypożyczonym samochodzie w swoim wolnym czasie? Na stacji Marsylia St. Charles znajdziesz cztery wypożyczalnie samochodów. Europcar, Avis, National i Hertz można znaleźć na parkingu P2 na Bulwarze Voltaire po stronie południowej.

Usługi

Marsylia St. Charles zapewnia wiele usług takich jak Wi-Fi i AED. Znajdziesz tu również biuro rzeczy znalezionych, pocztę, punkt informacyjny dla podróżnych, punkt informacyjny o Prowansji, posterunek policji, łazienkę dla osób niepełnosprawnych, przechowalnie bagażu, bankomaty i ksero. 

Restauracje

Znajduje się tu duża liczba punktów gastronomicznych, gdzie możesz zjeść i napić się. Na szybką przekąskę możesz udać się do McDonald's i dwóch restauracji sprzedających dania na wynos. Jest też kilka barów, gdzie możesz spędzić swój czas sącząc drinka lub kawę.

Sklepy

Marsylia St. Charles jest niezła jeśli chodzi o zakupy. Są tu butiki dla kobiet i dzieci oraz sklep z ładnymi akcesoriami. Możesz tu także znaleźć sklepy sprzedające czasopisma, sklep tytoniowy, aptekę i perfumerię.

Użyteczne linki

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Inne lokalizacje wypożyczalni w Marsylia

Poza Marsylia Dworzec kolejowy w Marsylia EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Marsylia: