• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV
Elektryczny

Oferta wypożyczalni w Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Sixt

  7.9 (2937)
  Od zł 185 / dzień
 • Europcar

  7.8 (7334)
  Od zł 178 / dzień
 • Enterprise

  7.9 (1709)
  Od zł 188 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.8 (2995)
  Od zł 138 / dzień
 • Thrifty

  7.7 (4896)
  Od zł 144 / dzień
 • Avis

  7.5 (5354)
  Od zł 160 / dzień
 • Hertz

  7.6 (6171)
  Od zł 132 / dzień
 • Alamo

  8.1 (7915)
  Od zł 151 / dzień
 • Budget

  7.5 (9008)
  Od zł 162 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.9 (3862)
  Od zł 144 / dzień
 • National Car Rental

  7.6 (384)
  Od zł 189 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud

Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud), Maj to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud), Maj to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud), Maj jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud), Maj jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud) Wrzesień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud

Inne punkty wynajmu w Valence

Poza Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud w Valence EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Valence:

Informacja na temat lokalizacji dla Gare de Valence TGV Rhône-Alpes Sud

Informacje ogólne

Stacja kolejowa Valence TGV znajduje się w przybliżeniu 10 kilometrów poza miastem Valence na południowym wschodzie Francji. Stacja kolejowa, która oficjalnie nazywa się Valence TGV Rhône Alpes Sud została oddana do użytku w 2001 roku oraz jest początkiem linii szybkiej kolei LGV-Méditerranée pomiędzy Valence i Marsylią. Stacja ma bardzo oryginalną architekturę: jest zbudowana ze wzmocnionego betonu a na zewnątrz została wykonana ze szkła. Szyny podzielone są na dwa piętra. Górne piętro przeznaczone jest dla kolei TER a TGV zatrzymują się na niższym poziomie.

Transport

Zostajesz w Valence aby zwiedzić miastu lub jej okolicę? Postoje taksówek znajdują się po wschodniej stronie stacji w pobliżu P1. Autobusy zatrzymują się po wschodniej stronie stacji. Kursują również specjalne autobusy, które zabiorą Cię do centrum. Jeśli posiadasz bilet kolejowy na stację Valence Ville to możesz skorzystać z autobusu bezpłatnie. Możesz także kupić bilet na miejscu. Chcesz wypożyczyć samochód aby kontynuować swoją podróż z Valence? Wypożyczalnie samochodów można znaleźć na P1 w północnym skrzydle budynku. Możesz wybierać z takich firm jak Avis, Europcar, Hertz, National i Sixt. Na poziomach P1 i P2 znajdują się parkingi po obu stronach stacji (Rhône i Alpes sides). Jeśli są one zapełnione to możesz skorzystać z P4, który znajduje się w odległości 6 minutowego spaceru od stacji. Do stacji można dojechać N532.

Usługi

Bilety kolejowe można kupić w hali centralnej codziennie od 6:20 rano do 21:00 wieczorem. Masz pytania odnośnie wycieczki lub okolicy? Wewnątrz hali znajdziesz również punkt informacyjny. Ponadto są tu łazienki, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, budki telefoniczne, automaty z napojami bezalkoholowymi, budka do zdjęć paszportowych, Wi-Fi oraz AED.  

Restauracje

Wewnątrz hali znajdziesz bary kanapkowe, gdzie możesz także zamówić kawę. Jeśli masz mniej czasu i musisz się śpieszyć możesz również zamówić danie na wynos w restauracji. 

Sklepy

Jest tu kiosk Relay, gdzie możesz kupić na przykład gazety, książki i czasopisma.

Użyteczne linki

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Sixt
 • Europcar
 • Enterprise
 • Keddy By Europcar
 • Thrifty
 • Avis
 • Hertz
 • Alamo
 • Budget
 • Dollar Rent a Car
 • National Car Rental