• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Bordeaux

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Bordeaux za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 27 marca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Bordeaux

EasyTerra Wynajem Samochodów Bordeaux jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Bordeaux

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Bordeaux

Promocje na wynajem samochodów w Bordeaux

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Bordeaux.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Bordeaux

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Bordeaux. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Sixt

  8.3 (2870)
  Od zł 161 / dzień
 • Alamo

  8.3 (7817)
  Od zł 128 / dzień
 • Rent a car

  8.2 (23)
  Od zł 198 / dzień
 • Carwiz rent a car

  8 (396)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar Key'n Go

  8 (2)
  Od zł 149 / dzień
 • Thrifty

  8 (4776)
  Od zł 154 / dzień
 • Goldcar

  7.8 (5037)
  Od zł 106 / dzień
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  7.7 (1691)
  Od zł 166 / dzień
 • Budget

  7.6 (8909)
  Od zł 154 / dzień
 • Avis

  7.6 (5289)
  Od zł 160 / dzień
 • Europcar

  7.6 (7221)
  Od zł 154 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.6 (3783)
  Od zł 150 / dzień
 • Hertz

  7.6 (6087)
  Od zł 146 / dzień
 • National Car Rental

  7.5 (380)
  Od zł 195 / dzień
 • Sicily by Car

  7.5 (2996)
  Od zł 159 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.4 (2945)
  Od zł 139 / dzień
 • FireFly Car Rental

  6.9 (3422)
  Brak dostępnych taryf
 • InterRent

  6.5 (5931)
  Od zł 307 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  6.5 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • CITROEN

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • AVIS Car-Away

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Travel Car

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • ADA

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 439 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Bordeaux?

Bordeaux – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Bordeaux), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Bordeaux), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Bordeaux), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Bordeaux), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bordeaux - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Bordeaux), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bordeaux - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Bordeaux), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bordeaux - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Bordeaux), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bordeaux – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Bordeaux), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bordeaux - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Bordeaux), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bordeaux – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Bordeaux), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bordeaux - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Bordeaux), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bordeaux - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Bordeaux) Styczeń jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Bordeaux) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bordeaux - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Bordeaux), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bordeaux - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Bordeaux) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bordeaux - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Bordeaux) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Bordeaux

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Francja, ale w mieście innym niż Bordeaux, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Francja stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Francja chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Bordeaux

EasyTerra Wynajem Samochodów Bordeaux porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacja o lokalizacji dla Bordeaux

Wprowadzenie

Bordeaux to miasto o wielu twarzach. To nadmorskie miasto portowe znajduje się 100 kilometrów od Oceanu Atlantyckiego. Ponadto Bordeaux jest wyrafinowanym prowincjonalnym miastem. To stylowe miasto jest wytworem Oświecenia. Miasto oddane jest transportowi wartościowego wina. Bordeaux posiada przestronne bulwary, piękne parki, Teatr Wielki i XVIII wieczne pałace. W skrócie jest to wspaniałe miasto.

Ludność

Bordeaux posiada około 740000 mieszkańców, co czyni z niego dziewiąte największe miasto we Francji. Ponadto ludność miasta jest bardzo zróżnicowana. Znajdziesz tu młodych i starych, Francuzów i cudzoziemców.

Położenie

Bordeaux znajduje się na południowych zachodzie Francji około 100 kilometrów od Oceanu Atlantyckiego. Rzeka Gironde łączy Bordeaux z oceanem. Przez miasto przepływa rzeka Garonne. Około 250 kilometrów na wschód od Bordeaux znajduje się Masyw Centralny.

Gospodarka

Gospodarka Bordeaux w znacznej mierze zależy od eksportu dobrej jakości wina, które uprawiane jest w pobliżu miasta. W Bordeaux odbywa się handel i eksport winem. Ponadto miasto zależne jest od morskiego portu, który wielu ludziom zapewnia pracę. Turystyka odgrywa ważną rolę w miejskiej gospodarce. W przeszłości Bordeaux nazywano "śpiącą królewną", ale w ostatnich latach miasto rozwinęło swoje mocne strony. Przyciągnęło to wielu turystów i dzisiaj Bordeaux jest jednym z najprzyjemniejszych miast we Francji. Turystów przyciągają miejskie bulwary, parki, muzea, neoklasycystyczna architektura i bogate życie nocne.

Lotniska

Bordeaux posiada jedno lotnisko zwane Lotniskiem Bordeaux. Lotnisko znajduje się w Merignac 10 kilometrów na zachód od miasta. Lotnisko obsługuje loty krajowe z linii Air France. Ponadto Ryanair obsługuje regularne loty do Wielkiej Brytanii. Tanie holenderskie linie lotnicze "Basiq Air" kursują z Lotniska Amsterdam Schiphol do Lotniska Bordeaux.

Transport publiczny

Bordeaux jest jednym z najważniejszych terminali kolejowych we Francji. Dworzec kolejowy (trzy kilometry od centrum miasta) i centrum miasta połączone są z lotniskiem. Połączenie obsługuje firma autobusowa Jet'Bus. Podróż trwa około 45 minut i dostępna jest dla osób, które nie chcą wynajmować samochodu. CGFTE to firma autobusowa obsługująca połączenia w samym Bordeaux. Zarówno w ciągu dnia jak i w nocy w mieście kursują autobusy. Znajdziesz tu również niedawno oddaną do użytku sieć tramwajową, która będzie jeszcze rozbudowywana, aż do momentu kiedy połączy ze sobą wszystkie interesujące miejsca w mieście.

Ruch miejski i parkowanie

Jazda w Bordeaux nie jest łatwa, przez jego zazwyczaj spiętrzone zatory w ruchu miejskim. Parkowanie jest również ciężkie. Trudno jest znaleźć miejsce do zaparkowania i jeśli już uda Ci się je znaleźć są duże szanse, że zapłacisz drogo. Kilka tanich miejsc do parkowania: ulica na północ od Musee d'Art Contemporain i ulica na zachód od Ogrodu Publicznego. Znajdziesz także hotele, które oferują miejsce parkingowe za około 6 € za noc. Ponadto istnieją duże parkingi na północ od Esplanade des Quinconces i na przeciwko Place de la Bourse.

Hotele

Tańsze hotele o małych i średnich cenach są bardzo konkurencyjne i jest ich bardzo dużo. Jednakże w Bordeaux jest relatywnie mało hoteli luksusowych. Jakość w tańszych segmentach może się różnić diametralnie, nawet w tym samym hotelu. Jeśli chcesz być pewny zakwaterowania w tańszym lub luksusowym hotelu z pewnością polecamy zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Bordeaux polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Sixt
 • Alamo
 • Rent a car
 • Carwiz rent a car
 • Goldcar Key'n Go
 • Thrifty
 • Goldcar
 • Your Rent
 • Enterprise
 • Budget
 • Avis
 • Europcar
 • Dollar Rent a Car
 • Hertz
 • National Car Rental
 • Sicily by Car
 • Keddy By Europcar
 • FireFly Car Rental
 • InterRent
 • Rhodium Car Rental
 • CITROEN
 • AVIS Car-Away
 • Travel Car
 • ADA
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Francja
 3. Wypożyczalnia samochodów Bordeaux