• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Palma de Mallorca

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Palma de Mallorca za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Ważne do 31 maja
Summer Sale
Do 25% rabatu na wynajem samochodu
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Palma de Mallorca

EasyTerra Wynajem Samochodów Palma de Mallorca jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Palma de Mallorca

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Palma de Mallorca

Promocje na wynajem samochodów w Palma de Mallorca

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Palma de Mallorca.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Palma de Mallorca

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Palma de Mallorca. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Goldcar Key'n Go

  8.7 (10)
  Od zł 119 / dzień
 • Alamo

  8.6 (7906)
  Od zł 169 / dzień
 • Enterprise

  8.2 (1707)
  Od zł 187 / dzień
 • Hiper Rent a Car

  8.2 (316)
  Od zł 135 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  8 (3851)
  Od zł 132 / dzień
 • Budget

  8 (8999)
  Od zł 137 / dzień
 • Gobycar

  7.9 (26)
  Od zł 103 / dzień
 • Hertz

  7.9 (6161)
  Od zł 158 / dzień
 • Leasys

  7.9 (902)
  Od zł 171 / dzień
 • Avis

  7.8 (5348)
  Od zł 164 / dzień
 • Centauro

  7.7 (4506)
  Od zł 85 / dzień
 • Wiber Rent a Car

  7.5 (330)
  Od zł 86 / dzień
 • Thrifty

  7.6 (4885)
  Od zł 144 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.6 (2991)
  Od zł 111 / dzień
 • Sixt

  7.5 (2928)
  Od zł 151 / dzień
 • Europcar

  7.4 (7319)
  Od zł 127 / dzień
 • Record Rent a Car

  6.5 (1384)
  Od zł 75 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  6.5 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • Clickrent

  6.2 (503)
  Od zł 81 / dzień
 • Drivalia

  6.2 (217)
  Od zł 78 / dzień
 • Goldcar

  6.1 (5106)
  Od zł 76 / dzień
 • InterRent

  6.1 (5931)
  Od zł 344 / dzień
 • Everycar

  5.8 (7)
  Od zł 145 / dzień
 • EECAR

  Brak recenzji
  Od zł 89 / dzień
 • OK Mobility

  Brak recenzji
  Od zł 60 / dzień
 • K10 Rentacar

  Brak recenzji
  Od zł 164 / dzień
 • Exclusive GO

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Flizzr

  7.9 (270)
  Od zł 145 / dzień
 • Carwiz rent a car

  8.1 (404)
  Brak dostępnych taryf
 • ACE Rent A Car

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  7.9 (384)
  Brak dostępnych taryf
 • offUgo

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 451 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Palma de Mallorca?

Palma de Mallorca – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Palma de Mallorca), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Palma de Mallorca), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Palma de Mallorca), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Palma de Mallorca), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palma de Mallorca - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Palma de Mallorca), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palma de Mallorca - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Palma de Mallorca), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palma de Mallorca - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Palma de Mallorca), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palma de Mallorca – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Palma de Mallorca), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palma de Mallorca - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Palma de Mallorca), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palma de Mallorca – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Palma de Mallorca), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palma de Mallorca - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Palma de Mallorca), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palma de Mallorca - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Palma de Mallorca) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Palma de Mallorca) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palma de Mallorca - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Palma de Mallorca), Czerwiec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palma de Mallorca - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Palma de Mallorca) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palma de Mallorca - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Palma de Mallorca) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palma de Mallorca – Kiedy wynajem samochodu dostawczego jest najtańszy?

W (Palma de Mallorca) Lipiec jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód typu van pasażerski. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód typu van pasażerski w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Palma de Mallorca

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Hiszpania, ale w mieście innym niż Palma de Mallorca, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Hiszpania stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Hiszpania chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Palma de Mallorca

EasyTerra Wynajem Samochodów Palma de Mallorca porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Av. de Gabriel Roca, 14
Av. de Gabriel Roca, 16
Av. de Gabriel Roca, 19
Av. de Gabriel Roca, 29
Av. de Gabriel Roca, 33A
Cami Fondo S/N
Carrer de la Mar Menor, 5
Carrer de Marbella, 53b
Carrer del Canal de Sant Jordi, 29
Carrer Illes Balears, 10
Plaça de la Porta de Santa Catalina

Informacja o lokalizacji dla Palma de Mallorca

Wprowadzenie

Palma de Mallorca to stolica Majorki oraz największe hiszpańskie miasto na Balearach. Palma posiada piękne historyczne centrum, gdzie między innymi znajduje się imponująca katedra oraz dzielnica arabska. 

Ludność

Miasto posiada ponad 400000 mieszkańców i jest to prawie połowa ludności Majorki.

Położenie

Palma znajduje się na południowym zachodzie Majorki. Południowo-zachodnie wybrzeże miasta jest skaliste - lepsze plaże turystyczne leżą na wschodzie miasta.

Gospodarka

Rolnictwo na Majorce wytwarza owoce cytrusowe, migdały i oliwki, które eksportowane są z użyciem portu lub lotniska w mieście. Ponadto w stolicy występuje również przemysł tekstylny i papierniczy. Jednakże głównym źródłem dochodów dla Palmy i całej Majorki jest turystyka. 

Lotniska

Lotnisko w mieście Palma the Mallorca znajduje się 8 kilometrów na wschód od centrum miasta. Aeropuerto de Palma de Mallorca jest z łatwością osiągalne wypożyczonym samochodem. Z centrum miasta podążaj drogą Ma-19 (Autovia de Levante), która prowadzi bezpośrednio do lotniska. Droga do lotniska oznaczona jest czytelnymi drogowskazami.  

Transport publiczny

W stolicy Palma de Mallorca transportem autobusowym zajmuje się Empresa Municipal de Transportes Urbanes de Palma de Mallorca (EMT). Istnieją dogodne połączenia z pobliskimi plażami. Linia 50 jest turystycznym autobusem, który zatrzymuje się przy najważniejszych atrakcjach i centrach handlowych. Jest to autobus dwupiętrowy, gdzie górna część nie posiada dachu. Ponadto kursują również nocne autobusy z Palmy odjeżdżające z rozrywkowej dzielnicy Passeig Maritim.

Palma posiada również linię metra z centrum miasta na teren uniwersytetu.

Ruch miejski i parkowanie

Palma de Mallorca jest szczególnie zatłoczonym miastem podczas letnich miesięcy. Ruch miejski może być chaotyczny, a wolne miejsce parkingowe nie zawsze jest łatwo dostępne. W centrum miasta, by zaparkować swój wypożyczony samochód musisz uiścić stosowną opłatę za pomocą parkometru. W niebieskich strefach możesz parkować tylko przez wyznaczony limit czasowy. Zabronione jest parkowanie obok żółtej linii ciągłej. Tak czy inaczej znajduje się tu kilka garaży gdzie możesz zaparkować swój samochód.

Hotele

Majorka jest jednym z najbardziej obleganych wakacyjnych kierunków podróży w Europie. Dlatego też nie braknie tu kwater zarówno w mieście jak i na jego obrzeżach. Jednakże należy zarezerwować pokój w hotelu ze znacznym wyprzedzeniem. Nie tylko podczas letnich miesięcy, ale także podczas zimy, kiedy wiele hoteli jest zamkniętych, a zaopatrzenie jest ograniczone. 

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o  Palma de Mallorca polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Spanish
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Goldcar Key'n Go
 • Alamo
 • Enterprise
 • Hiper Rent a Car
 • Dollar Rent a Car
 • Budget
 • Gobycar
 • Hertz
 • Leasys
 • Avis
 • Centauro
 • Wiber Rent a Car
 • Thrifty
 • Keddy By Europcar
 • Sixt
 • Europcar
 • Record Rent a Car
 • Rhodium Car Rental
 • Clickrent
 • Drivalia
 • Goldcar
 • InterRent
 • Everycar
 • EECAR
 • OK Mobility
 • K10 Rentacar
 • Exclusive GO
 • Flizzr
 • Carwiz rent a car
 • ACE Rent A Car
 • National Car Rental
 • offUgo
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Palma de Mallorca