Wypożyczalnia samochodów Sandefjord

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Sandefjord za Ciebie.

 • Anulowaniegratis
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 20% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważny do 2 czerwca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Sandefjord

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Norwegia
 3. Wypożyczalnia samochodów Sandefjord
EasyTerra Wynajem Samochodów Sandefjord jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Sandefjord

Wypożyczalnia samochodów Sandefjord
Wypożyczalnia samochodów Sandefjord

Wprowadzenie

Sandefjord to historyczne, ale jednocześnie nowoczesne miasto, które było bardzo ważne w epoce wikingów. Wciąż można znaleźć kilka pozostałości z tamtych czasów. Najsławniejszą jest statek Gokstad, którego replika stoi w miejskim porcie. Oryginał znajduje się w Vikingskipshuset w Oslo. Ponadto Sandefjord przez długi czas był miastem wielorybniczym. Obecnie okręt Southern Actor stał się muzeum wielorybnictwa. Dzisiaj Sandefjord jest popularnym kierunkiem wakacyjnym wśród Norwegów, którzy wynajmują domki letniskowe lub przybijają do brzegu miejskiej przystani.

Ludność

Miasto liczy 45000 mieszkańców.

Położenie

Sandefjord znajduje się w południowo wschodniej Norwegii na poszarpanej linii brzegowej uformowanej z dwóch cypli: Østerøya (wyspa wschodnia) i Vesterøya (wyspa zachodnia). Z powodu swojego niezwykłego kształtu, miasto Sandefjord posiada nie mniej niż 146 kilometrów linii brzegowej. Zachód wyspy zachodniej to Sandefjord Fjord, wschód tego półwyspu to Mefjord. Dalej na wschód znajduje się (znacznie dłuższy i znacznie większy) Oslo Fjord. Wybrzeże w pobliżu miasta jest bardzo zróżnicowane, znajdziesz tu piaszczyste plaże, zatoczki oraz skaliste wysepki (skerries).

Gospodarka

Budowa statków kupieckich, niegdyś bardzo ważna dla lokalnej gospodarki, dziś kompletnie zanikła w Sandefjord. Jednakże wciąż znajdują się firmy zajmujące się produkcją jachtów. Obecnie gospodarka Sandefjord jest bardzo zróżnicowana: od zakładów wytwarzających farby przez fabrykę czekolady i browarnictwo a na wydobyciu gazu i ropy naftowej kończąc. Ponadto trzy największe sklepy internetowe w Norwegii mają swoje główne biura w Sandefjord. Miasto i jego tereny przyległe są również celem dla wielu turystów w lecie, szczególnie popularne wśród Norwegów.

Lotniska

Lotnisko Sandefjord znajduje się 10 kilometrów na północny wschód od centrum miasta. Lotnisko Sandefjord jest głównie wykorzystywane przez tanie linie lotnicze jako alternatywa dla Lotniska Oslo. Do lotniska można z łatwością dojechać samochodem autostradą E18.

Transport publiczny

Transport publiczny zapewnia firma VKT (Vestviken Kollektivtrafikk). Firma ta obsługuje połączenia autobusowe, koleje regionalne i promy w prowincjach Vestfold (w której znajduje się Sandefjord), Buskerud i Telemark.

Ruch miejski i parkowanie

W lecie w Sandefjord potrafi być naprawdę tłoczno, szczególnie w pobliżu mariny. W innym okresie z łatwością możesz poruszać się po mieście wypożyczonym samochodem. Jest to również idealny środek transportu do zwiedzania obszarów otaczających miasto. W centrum miasta musisz zapłacić za parkowanie na ulicy. Nie przekraczaj czasu parkowania, jest on ściśle kontrolowany. 

Hotele

W Sandefjord znajduje się kilka (małych) hoteli. Oprócz tego na zakwaterowanie składają się apartamenty, domki letniskowe i pola namiotowe. Jeśli chciałbyś spędzić czas w Sandefjord w lecie to polecamy zarezerwować miejsce ze znacznym wyprzedzeniem.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Sandefjord polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Avis
 • Budget
 • Europcar
 • Hertz
 • Keddy By Europcar
 • SIXT Rent a Car

Wypożyczalnie samochodów w Sandefjord

EasyTerra Wynajem Samochodów Sandefjord porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Lotniska w centrum

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Norwegia, ale w mieście innym niż Sandefjord, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Norwegia stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Norwegia chciałabyś wypożyczyć samochód.