Wypożyczalnia samochodów Bukareszt Lotnisko-Otopeni

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Bukareszt Lotnisko-Otopeni za Ciebie.

Podróżuj bez obaw z EasyTerra. Oszczędzasz do 60% cen wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Bukareszt Lotnisko-Otopeni.

  • Anulowaniegratis
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Bukareszt Lotnisko-Otopeni

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Rumunia
  3. Wypożyczalnia samochodów Bukareszt
  4. Bucharest International Airport
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Bukareszt Lotnisko-Otopeni

Lotnisko Bukareszt-Otopeni w skrócie

Pełna nazwa lotniska w Bukareszcie to Międzynarodowe Lotnisko Coanda/Otopeni i znajduje się 16 kilometrów na północ od rumuńskiej stolicy. Lotnisko znajduje się w pobliżu miasta Otopeni i rozbudowuje się bardzo szybko: W 2007 roku obsłużyło 4,5 miliona pasażerów. Lotnisko posiada dwa terminale (krajowy/międzynarodowy), które połączone są bezpłatnymi minibusami.

Lotnisko nie ma (jeszcze) połączenia kolejowego z miastem, ale w planach jest wybudowanie lekkiej kolei. Istnieje specjalne połączenie autobusowe z lotniska do centrum Bukaresztu. Przez wiele przystanków znajdujących się na trasie nie jest to najszybsze połączenie.

Na lotnisku nie ma hoteli. W hali odlotów międzynarodowych znajduje się kilka barów szybkiej obsługi i restauracji. Ponadto znajdziesz tu również różne automaty z kawą, herbatą, wodą gazowaną i przekąskami. Liczba sklepów jest skromna. Salon VIPów oferuje takie udogodnienia jak faks, kserokopiarkę i internet. Na lotnisku i w hali międzynarodowych przylotów mieści się bank a w halach odlotów znajdziesz bankomaty i kantory wymiany walut. Dostępna jest również poczta, kawiarenka internetowa, fryzjer i apteka. Wszędzie znajdziesz specjalne telefony, z których można wezwać służbę medyczną. Lotnisko jest także łatwo dostępne dla ludzi niepełnosprawnych. 

W transporcie lotniczym lotnisko Bukareszt-Otopeni oznaczone jest skrótami OTP (kod IATA) oraz LROP (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Bukareszt-Otopeni.

Inne lokalizacje wypożyczalni w Bukareszt

Poza Bukareszt Lotnisko-Otopeni w Bukareszt EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Bukareszt: