Wypożyczalnia samochodów Bukareszt Lotnisko-Otopeni

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Bukareszt Lotnisko-Otopeni za Ciebie.

Podróżuj bez obaw z EasyTerra. Oszczędzasz do 60% cen wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Bukareszt Lotnisko-Otopeni.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Bukareszt Lotnisko-Otopeni

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Rumunia
  3. Wypożyczalnia samochodów Bukareszt
  4. Bukareszt Lotnisko-Otopeni
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Bukareszt Lotnisko-Otopeni

Lotnisko Bukareszt-Otopeni w skrócie

Pełna nazwa lotniska w Bukareszcie to Międzynarodowe Lotnisko Coanda/Otopeni i znajduje się 16 kilometrów na północ od rumuńskiej stolicy. Lotnisko znajduje się w pobliżu miasta Otopeni i rozbudowuje się bardzo szybko: W 2007 roku obsłużyło 4,5 miliona pasażerów. Lotnisko posiada dwa terminale (krajowy/międzynarodowy), które połączone są bezpłatnymi minibusami.

Lotnisko nie ma (jeszcze) połączenia kolejowego z miastem, ale w planach jest wybudowanie lekkiej kolei. Istnieje specjalne połączenie autobusowe z lotniska do centrum Bukaresztu. Przez wiele przystanków znajdujących się na trasie nie jest to najszybsze połączenie.

Na lotnisku nie ma hoteli. W hali odlotów międzynarodowych znajduje się kilka barów szybkiej obsługi i restauracji. Ponadto znajdziesz tu również różne automaty z kawą, herbatą, wodą gazowaną i przekąskami. Liczba sklepów jest skromna. Salon VIPów oferuje takie udogodnienia jak faks, kserokopiarkę i internet. Na lotnisku i w hali międzynarodowych przylotów mieści się bank a w halach odlotów znajdziesz bankomaty i kantory wymiany walut. Dostępna jest również poczta, kawiarenka internetowa, fryzjer i apteka. Wszędzie znajdziesz specjalne telefony, z których można wezwać służbę medyczną. Lotnisko jest także łatwo dostępne dla ludzi niepełnosprawnych. 

W transporcie lotniczym lotnisko Bukareszt-Otopeni oznaczone jest skrótami OTP (kod IATA) oraz LROP (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Bukareszt-Otopeni.

Inne lokalizacje wypożyczalni w Bukareszt

Poza Bukareszt Lotnisko-Otopeni w Bukareszt EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Bukareszt: