Wypożyczalnia samochodów Bukareszt Lotnisko-Otopeni

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Bukareszt Lotnisko-Otopeni za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Bukareszt Lotnisko-Otopeni

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Rumunia
 3. Wypożyczalnia samochodów Bukareszt
 4. Bucharest International Airport
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Bukareszt Lotnisko-Otopeni

Lotnisko Bukareszt-Otopeni w skrócie

Pełna nazwa lotniska w Bukareszcie to Międzynarodowe Lotnisko Coanda/Otopeni i znajduje się 16 kilometrów na północ od rumuńskiej stolicy. Lotnisko znajduje się w pobliżu miasta Otopeni i rozbudowuje się bardzo szybko: W 2007 roku obsłużyło 4,5 miliona pasażerów. Lotnisko posiada dwa terminale (krajowy/międzynarodowy), które połączone są bezpłatnymi minibusami.

Lotnisko nie ma (jeszcze) połączenia kolejowego z miastem, ale w planach jest wybudowanie lekkiej kolei. Istnieje specjalne połączenie autobusowe z lotniska do centrum Bukaresztu. Przez wiele przystanków znajdujących się na trasie nie jest to najszybsze połączenie.

Na lotnisku nie ma hoteli. W hali odlotów międzynarodowych znajduje się kilka barów szybkiej obsługi i restauracji. Ponadto znajdziesz tu również różne automaty z kawą, herbatą, wodą gazowaną i przekąskami. Liczba sklepów jest skromna. Salon VIPów oferuje takie udogodnienia jak faks, kserokopiarkę i internet. Na lotnisku i w hali międzynarodowych przylotów mieści się bank a w halach odlotów znajdziesz bankomaty i kantory wymiany walut. Dostępna jest również poczta, kawiarenka internetowa, fryzjer i apteka. Wszędzie znajdziesz specjalne telefony, z których można wezwać służbę medyczną. Lotnisko jest także łatwo dostępne dla ludzi niepełnosprawnych. 

W transporcie lotniczym lotnisko Bukareszt-Otopeni oznaczone jest skrótami OTP (kod IATA) oraz LROP (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Bukareszt-Otopeni.

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • addCarRental
 • Autonom
 • Avis
 • Budget
 • Enterprise
 • Europcar
 • FireFly Car Rental
 • Flexicar
 • Goldcar
 • Hertz
 • InterRent
 • Klass Wagen
 • Payless Car Rental
 • SIXT Rent a Car
 • SurPrice car rentals
 • Thrifty
 • Touring Cars

Inne lokalizacje wypożyczalni w Bukareszt

Poza Bukareszt Lotnisko-Otopeni w Bukareszt EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Bukareszt: