Wypożyczalnia samochodów Londyn Lotnisko-Stansted

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Londyn Lotnisko-Stansted za Ciebie.

Podróżuj bez obaw z EasyTerra. Oszczędzasz do 60% cen wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Londyn Lotnisko-Stansted.

 • Anulowaniegratis
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Londyn Lotnisko-Stansted

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Wielkiej Brytanii
 3. Wypożyczalnia samochodów Anglia
 4. Wypożyczalnia samochodów Londyn
 5. London Stansted Airport
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Londyn Lotnisko-Stansted

Lotnisko Londyn-Stansted w skrócie

Lotnisko Londyn-Stansted znajduje się około 50 kilometrów na północny wschód od brytyjskiej stolicy. Jest to czwarte lotnisko Wielkiej Brytanii po Londyn-Heathrow, Londyn Gatwick i Lotnisku Manchester. Jest wykorzystywane przez tanie linie lotnicze jak Ryanair i EasyJet. Lotnisko obsługuje 22 miliony pasażerów rocznie. W planach jest rozbudowa lotniska, jednak występuje duża niechęć wśród ludzi mieszkających na tym obszarze.

Co 15 minut odjeżdża pociąg ze stacji pod budynkiem terminala do stacji w Londynie (czas podróży wynosi 45 minut). Do stolicy można również z łatwością dojechać samochodem lub autobusem. Kursują specjalne autobusy szybkobieżne, które zabierają pasażerów bezpośrednio do Londynu. Na lotnisku znajdują się dwa hotele. Do jednego można dojechać autobusami lotniskowymi, do drugiego można przejść korytarzem z terminala.

Na lotnisku znajduje się wiele restauracji, barów szybkiej obsługi, kawiarni i sklepów, zarówno dla odwiedzających jak i podróżujących. Biznesowe udogodnienia zapewniane są przez United Business Centre (centrum biznesowe). Znajdziesz tu biura i pokoje konferencyjne dla 2-30 uczestników. Lotnisko jest w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Ponadto jest tu punkt pierwszej pomocy, jak również różne bankomaty, kantory wymiany walut i banki. Internet bezprzewodowy dostępny jest w całym terminalu. Mieszczą się tu również pokoje relaksacyjne.

W transporcie lotniczym lotnisko Londyn- Stansed oznaczone jest skrótami STN (kod IATA) oraz EGSS (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Londyn-Stansted.