Wypożyczalnia samochodów Londyn Lotnisko-Stansted

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Londyn Lotnisko-Stansted za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 20% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważny do 2 czerwca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Londyn Lotnisko-Stansted

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Wielkiej Brytanii
 3. Wypożyczalnia samochodów Anglia
 4. Wypożyczalnia samochodów Londyn
 5. London Stansted Airport
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Londyn Lotnisko-Stansted

Lotnisko Londyn-Stansted w skrócie

Lotnisko Londyn-Stansted znajduje się około 50 kilometrów na północny wschód od brytyjskiej stolicy. Jest to czwarte lotnisko Wielkiej Brytanii po Londyn-Heathrow, Londyn Gatwick i Lotnisku Manchester. Jest wykorzystywane przez tanie linie lotnicze jak Ryanair i EasyJet. Lotnisko obsługuje 22 miliony pasażerów rocznie. W planach jest rozbudowa lotniska, jednak występuje duża niechęć wśród ludzi mieszkających na tym obszarze.

Co 15 minut odjeżdża pociąg ze stacji pod budynkiem terminala do stacji w Londynie (czas podróży wynosi 45 minut). Do stolicy można również z łatwością dojechać samochodem lub autobusem. Kursują specjalne autobusy szybkobieżne, które zabierają pasażerów bezpośrednio do Londynu. Na lotnisku znajdują się dwa hotele. Do jednego można dojechać autobusami lotniskowymi, do drugiego można przejść korytarzem z terminala.

Na lotnisku znajduje się wiele restauracji, barów szybkiej obsługi, kawiarni i sklepów, zarówno dla odwiedzających jak i podróżujących. Biznesowe udogodnienia zapewniane są przez United Business Centre (centrum biznesowe). Znajdziesz tu biura i pokoje konferencyjne dla 2-30 uczestników. Lotnisko jest w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Ponadto jest tu punkt pierwszej pomocy, jak również różne bankomaty, kantory wymiany walut i banki. Internet bezprzewodowy dostępny jest w całym terminalu. Mieszczą się tu również pokoje relaksacyjne.

W transporcie lotniczym lotnisko Londyn- Stansed oznaczone jest skrótami STN (kod IATA) oraz EGSS (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Londyn-Stansted.

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo Rent a Car
 • Avis
 • Budget
 • City Inter-Rent
 • Dollar Rent a Car
 • Easirent
 • Enterprise
 • Europcar
 • FireFly Car Rental
 • Green Motion
 • Hertz
 • InterRent
 • Keddy By Europcar
 • National Car Rental
 • SIXT Rent a Car
 • Thrifty
 • Your Rent