• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Split

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Split za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Split

EasyTerra Wynajem Samochodów Split jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Split

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Split

Promocje na wynajem samochodów w Split

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Split.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Split

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Split. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Autounion Car Rental

  8.4 (53)
  Od zł 94 / dzień
 • Nova Rent a Car

  8.3 (125)
  Brak dostępnych taryf
 • Unirent Car Rental

  8.2 (283)
  Od zł 120 / dzień
 • Active Car Rental

  8.3 (408)
  Od zł 85 / dzień
 • Sixt

  7.9 (2937)
  Od zł 93 / dzień
 • Europcar

  8 (7334)
  Od zł 123 / dzień
 • ORYX Rent A Car

  7.9 (131)
  Od zł 96 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.9 (2995)
  Od zł 93 / dzień
 • Hertz

  7.7 (6171)
  Od zł 123 / dzień
 • Alamo

  7.6 (7915)
  Od zł 105 / dzień
 • Carwiz rent a car

  7.7 (407)
  Od zł 75 / dzień
 • Budget

  7.6 (9008)
  Od zł 82 / dzień
 • Avis

  7.6 (5354)
  Od zł 91 / dzień
 • Fleet Rent a car

  7.4 (246)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  7.4 (1709)
  Od zł 116 / dzień
 • FireFly Car Rental

  7.3 (3472)
  Od zł 111 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7 (448)
  Od zł 63 / dzień
 • Air Rent a Car

  6.5 (86)
  Brak dostępnych taryf
 • Global Rent a Car

  6.9 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • addCarRental

  6.3 (95)
  Od zł 76 / dzień
 • Avant Car

  6.8 (334)
  Od zł 99 / dzień
 • Goldcar

  6.2 (5111)
  Brak dostępnych taryf
 • OK Mobility

  Brak recenzji
  Od zł 54 / dzień
 • Green Motion

  7 (1711)
  Od zł 82 / dzień
 • Fast Mobility

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • NÜ Car Rentals

  8.1 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • Nur Rent a car

  7.1 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • InterRent

  6.5 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  7.8 (4896)
  Od zł 180 / dzień
 • National Car Rental

  8 (384)
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Split?

Split – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Split), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Split), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Split), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Split), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Split - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Split), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Split - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Split), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Split - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Split), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Split – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Split), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Split - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Split), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Split – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Split), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Split - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Split), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Split - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Split) Luty jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Split) Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Split - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Split) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Split - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Split) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Split

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Chorwacja, ale w mieście innym niż Split, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Chorwacja stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Chorwacja chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Split

EasyTerra Wynajem Samochodów Split porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Obala Lazareta 3
Šperun 2
Trumbićeva obala 2

Informacja o lokalizacji dla Split

Wprowadzenie

Split jest drugim co do wielkości miastem w Chorwacji i jednym z najstarszych miast w regionie. Miasto miało swój początek około roku 300, kiedy to Rzymski Cesarz Dioklecjan wybudował tutaj swój pałac. Ten ogromny budynek wciąż tworzy centrum tego historycznego miasta. Stare miasto zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1979 roku.

Ludność

W 2007 roku Split liczył ponad 221000 mieszkańców, jednak liczba ta znacząco wzrasta. W całym obszarze zurbanizowanym Split i miastach go otaczających żyje w przybliżeniu pół miliona mieszkańców.

Położenie

Miasto leży w południowym regionie Dalmacji obok Morza Adriatyckiego, naprzeciwko miasta znajduje się wyspa Brač. Na wyspę, jak w przypadku wielu innych wysp położonych na wybrzeżu, można się dostać tylko z portu w Splicie.

Gospodarka

Kiedy Chorwacja wciąż była częścią Jugosławii, Split stanowił ważne centrum przemysłowe. Miasto cierpiało dotkliwie w trakcie okresu przejściowego na gospodarkę wolnorynkową, jednak w ciągu ostatnich lat odbudowuje się. Niektóre ze starych przemysłów przeszły modernizację, miedzy innymi chemiczny, papierniczy oraz szkutnictwo. Ponadto gospodarka opiera się na rybołówstwie, rolnictwie (oliwki i wino) oraz turystyce. 

Lotniska

Międzynarodowe Lotnisko Split leży 25 kilometrów na zachód od miasta i po Lotnisku w Zagrzebiu jest najważniejszym lotniskiem w Chorwacji. W ciągu roku korzysta z niego ponad 1,2 miliona pasażerów z czego większość z nich robi to w okresie letnim.

Transport publiczny

W Splicie kursują jedynie autobusy, pagórkowaty teren jest nieodpowiedni dla tramwajów. Przewoźnik autobusowy Promet Split utrzymuje 18 linii autobusowych z nowoczesnym wyposażeniem. W piątki i soboty kursują autobusy nocne. Kupowanie biletów w kioskach jest nieco bardziej ekonomiczne niż kupowanie ich u kierowcy w autobusie.

Ponadto kursują również autobusy do miejsc poza Splitem. Odjeżdżają z centralnego dworca autobusowego przy porcie promowym.

Istnieje również miejska kolej, która łączy Split z Kaštel Stari.

Ruch miejski i parkowanie

W okresie letnim centrum Splitu może być bardzo zatłoczone i wtedy również może być dość trudne znalezienie wolnego miejsca do parkowania. Za parkowanie gdziekolwiek w centrum miasta trzeba zapłacić. Przepisy dotyczące parkowania są bardzo surowe, jeśli przekroczysz dozwolony czas parkowania jest wielce prawdopodobne, że twój samochód zostanie odholowany.

Przy porcie promowym znajduje się duży obszar parkingowy.

Hotele

Split ma dużą ofertę hoteli, od tanich i podstawowych zakwaterowań po luksusowe pięciogwiazdkowe hotele. Hotele na Bulwarze Riva są popularne, jednak są to oczywiście najdroższe hotele. W okresie letnim Split jest popularnym kierunkiem podróży, więc musisz zarezerwować pokój ze znacznym wyprzedzeniem. W porcie promowym i na stacji autobusowej wielu "pośredników" oferuje zakwaterowanie, chociaż może być to dobra okazja do wynajęcia pokoju na ostatnią chwilę to musisz być ostrożny przy takiej ofercie.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Splicie polecamy wyszukiwarkę Google oraz następujące źródła:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Croatian kuna
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Croatian
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Autounion Car Rental
 • Nova Rent a Car
 • Unirent Car Rental
 • Active Car Rental
 • Sixt
 • Europcar
 • ORYX Rent A Car
 • Keddy By Europcar
 • Hertz
 • Alamo
 • Carwiz rent a car
 • Budget
 • Avis
 • Fleet Rent a car
 • Enterprise
 • FireFly Car Rental
 • SurPrice car rentals
 • Air Rent a Car
 • Global Rent a Car
 • addCarRental
 • Avant Car
 • Goldcar
 • OK Mobility
 • Green Motion
 • Fast Mobility
 • NÜ Car Rentals
 • Nur Rent a car
 • InterRent
 • Thrifty
 • National Car Rental
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Chorwacja
 3. Wypożyczalnia samochodów Split