• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny

Wypożyczalnia samochodów Kopenhaga

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Kopenhaga za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • Ponad 500 000 rezerwacji Ponad pół miliona osób skorzystało przed Tobą 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Skorzystaj z rabatów do 20% u różnych wypożyczalni - Ważne do 4 czerwca 2024
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Kopenhaga

EasyTerra Wynajem Samochodów Kopenhaga jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Kopenhaga

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Kopenhaga

Promocje na wynajem samochodów w Kopenhaga

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Kopenhaga.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczna
Kompaktowa
Średnia
Standardowa
Full-size
Luksusowa
Kombi
Van pasażerski
SUV
Napęd elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Kopenhaga

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Kopenhaga. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Thrifty

  8.2 (5588)
  Od zł 64 / dzień
 • Budget

  8.1 (9771)
  Od zł 71 / dzień
 • Alamo

  7.9 (8848)
  Od zł 82 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.9 (3484)
  Od zł 76 / dzień
 • Enterprise

  7.9 (1983)
  Od zł 84 / dzień
 • Hertz

  7.8 (6996)
  Od zł 71 / dzień
 • Europcar

  7.7 (8274)
  Od zł 76 / dzień
 • Avis

  7.3 (6078)
  Od zł 79 / dzień
 • Flizzr

  7 (309)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  6.7 (3436)
  Od zł 112 / dzień
 • National Car Rental

  8.5 (407)
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Kopenhaga?

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Kopenhaga

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Dania, ale w mieście innym niż Kopenhaga, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Dania stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Dania chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Kopenhaga

EasyTerra Wynajem Samochodów Kopenhaga porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

1 Kampmannsgade
13 Gammel Kongevej

Informacja o lokalizacji dla Kopenhaga

Wprowadzenie

Najbardziej znana atrakcja Kopenhagi to statua "Małej Syrenki" i jest w rzeczy samej mała, czasami rozczarowując turystów. Jednak w duńskiej stolicy jest jeszcze o wiele więcej do poznania. Kopenhaga słynna jest ze swoich trendów i rozrywkowego życia nocnego. Wszędzie możesz zwiedzać interesujące muzea i chodzić na zakupy.

Ludność

Według oficjalnych liczb Kopenhaga liczy 1,2 miliona mieszkańców, ale włącznie z otaczającymi ją terenami zurbanizowanymi liczy 1,5 mieszkańców, co oznacza, że jedna czwarta ludności Dani żyje w Kopenhadze lub na jej obrzeżach.

Położenie

Kopenhaga znajduje się na wschodnim wybrzeżu wyspy Zelandii. Miasto leży bezpośrednio przy cieśninie Sund, cieśninie, która oddziela Danię od Szwecji. Po drugiej stronie wody leży szwedzkie miasto Malmö.

Gospodarka

Duńska stolica posiada stabilną gospodarkę z największym zatrudnieniem w sektorze usług, przemyśle farmaceutycznym, zaawansowanych technologii oraz badań i rozwoju. Kopenhaga jest centrum rozwoju biotechnologii. Największe centrum rozwoju firmy Nokia poza Finlandią znajduje się w duńskiej stolicy.

Największa na świecie firma zajmująca się transportem kontenerowym, Maersk, ma swoje główne biura w Kopenhadze.

Lotniska

Międzynarodowe Lotnisko Kopenhaga- Kastrup znajduje się 8 kilometrów na południowym zachodzie miasta, obok drogi E20 łączącej Kopenhagę z Malmö. Jest to największe lotnisko w Skandynawii.

Transport publiczny

Transport publiczny w Kopenhadze składa się z 6 linii kolejowych (S-tog), linii autobusowych i dwóch linii metra. Miejskie koleje łączą centrum z przedmieściami, metro łączy nowszą część miasta Ørestadon (na wyspie Amager) i międzynarodowe lotnisko z centrum miasta. W planach jest rozbudowa metra w kształt koła.

Odwiedzający głownie skorzystają z autobusów. W nocy (między 01:00 a 05:00) autobusy kursują między centrum a przedmieściami.

Alternatywną formą transportu publicznego są bezpłatne rowery w centrum miasta. Znajduje się tam około 125 miejsc parkingowych dla rowerów, skąd możesz bezpłatnie wypożyczyć rower. Musisz jednak wpłacić zwrotną kaucję w wysokości 20 koron duńskich, które zostaną Ci zwrócone kiedy zwrócisz rower. Z tych rowerów można korzystać tylko w centrum miasta.

Ruch miejski i parkowanie

Kopenhaskie historyczne centrum miasta składa się z małych wąskich ulic. Ponadto jest tu bardzo ograniczona liczba miejsc parkingowych a opłaty za nie są wysokie, więc lepiej jest zostawić samochód poza tą strefą i kontynuować podróż pieszo lub transportem miejskim.

Kopenhaga ma 3 strefy parkowania: w czerwonej strefie płacisz najwyższą stawkę, w żółtej strefie jest średnia cena i najtaniej jest w niebieskiej strefie. Poza tymi strefami możesz parkować bezpłatnie przez 2 godziny ze specjalnym dyskiem do parkowania. Co więcej w całym mieście znajdują się bezpłatne parkingi poza godzinami pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 i w soboty 08:00-14:00).

Hotele

Kopenhaga ma wiele hoteli do zaoferowania, jednak ceny są wysokie w porównaniu do reszty Europy. Większość hoteli znajduje się w dzielnicy Indre By. W biurze turystycznym na dworcu centralnym znajdują się terminale, gdzie możesz bezpośrednio zarezerwować pokoje w różnych hotelach.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Kopenhadze polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Danish krone
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  80 km/h
 • Język
  Danish
 • Popularna klasa samochodu
  Kompaktowa

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Thrifty
 • Budget
 • Alamo
 • Keddy By Europcar
 • Enterprise
 • Hertz
 • Europcar
 • Avis
 • Flizzr
 • Sixt
 • National Car Rental
 • Your Rent
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Dania
 3. Wypożyczalnia samochodów Kopenhaga