Wypożyczalnia samochodów Kopenhaga Lotnisko-Kastrup

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Kopenhaga Lotnisko-Kastrup za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Kopenhaga Lotnisko-Kastrup

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Dania
 3. Wypożyczalnia samochodów Kopenhaga
 4. Copenhagen Kastrup Airport
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Kopenhaga Lotnisko-Kastrup

Lotnisko Kopenhaga-Kastrup w skrócie

Pierwotnie lotnisko to nazywane było lotniskiem Kastrup ze względu na pobliskie miasto. Oficjalna nazwa lotniska to wciąż Lotnisko Kopenhaga-Kastrup, aby rozróżnić go od mniejszego lotniska w pobliżu duńskiej stolicy, lotniska Kopenhaga Roskilde. Kastrup to największe lotnisko w Skandynawii. Co roku obsługuje ponad 20 milionów pasażerów. Posiada 3 terminale. Terminal numer 1 przeznaczony jest dla lotów krajowych, pozostałe dwa obsługują loty międzynarodowe.

Pod terminalem numer 3 znajduje się stacja kolejowa. Kursują połączenia z dworcem centralnym Kopenhagi oraz innymi miastami w Danii i Szwecji. W październiku 2007 roku lotnisko zostanie podłączone do Kopenhaskiego systemu metra. Przed terminalem numer 2 znajdują się autobusy różnych firm przewozowych.

Na lotnisku znajdują się 2 hotele. Znajdziesz tu mnóstwo sklepów, barów szybkiej obsługi, kawiarni i restauracji. Udogodnienia biznesowe znajdziesz w centrum biznesowym. Znajdziesz tu 19 biur i sal konferencyjnych dla maksymalnej liczby 450 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesny sprzęt  do komunikacji i prezentacji. Istnieje również salon VIP dla specjalnych klientów. W terminalu numer 2 znajdują się banki. We wszystkich terminalach mieszczą się bankomaty. Na lotnisku znajduje się poczta  i komputery z dostępem do internetu. Bezprzewodowy internet dostępny jest wszędzie. Znajdziesz tu również pokój przeznaczony do relaksu, punkt pierwszej pomocy oraz place zabaw dla dzieci. Lotnisko jest dobrze przystosowane dla ludzi niepełnosprawnych.

W transporcie lotniczym lotnisko Kopenhaga-Kastrup oznaczone jest skrótami CPH (kod IATA) oraz EKCH (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotnisko Kopenhaga-Kastrup.

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • addCarRental
 • Alamo Rent a Car
 • Avis
 • Budget
 • Enterprise
 • Europcar
 • Flizzr
 • Hertz
 • SIXT Rent a Car
 • Thrifty
 • Your Rent

Inne lokalizacje wypożyczalni w Kopenhaga

Poza Kopenhaga Lotnisko-Kastrup w Kopenhaga EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Kopenhaga: