• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny

Wypożyczalnia samochodów St Raphael Dworzec kolejowy

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w St Raphael Dworzec kolejowy za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • Ponad 500 000 rezerwacji Ponad pół miliona osób skorzystało przed Tobą 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Skorzystaj z rabatów do 20% u różnych wypożyczalni - Ważne do 4 czerwca 2024
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów St Raphael Dworzec kolejowy

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów St Raphael Dworzec kolejowy

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w St Raphael Dworzec kolejowy.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczna
Kompaktowa
Średnia
Standardowa
Full-size
Luksusowa
Kombi
SUV
Napęd elektryczny

Oferta wypożyczalni w St Raphael Dworzec kolejowy

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w St Raphael Dworzec kolejowy. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Dollar Rent a Car

  8.9 (4456)
  Brak dostępnych taryf
 • Avis

  8.9 (6078)
  Od zł 198 / dzień
 • Hertz

  8.6 (6996)
  Od zł 291 / dzień
 • Sixt

  8.6 (3436)
  Od zł 185 / dzień
 • Thrifty

  8.5 (5588)
  Brak dostępnych taryf
 • Europcar

  7.9 (8274)
  Brak dostępnych taryf
 • Keddy By Europcar

  7.9 (3484)
  Brak dostępnych taryf
 • Budget

  8.4 (9771)
  Od zł 168 / dzień

Średnia cena dzienna za miesiąc w St Raphael Dworzec kolejowy

Lokalizacja wynajmu samochodów St Raphael Dworzec kolejowy

Informacja na temat lokalizacji dla St Raphael Dworzec kolejowy

Informacje ogólne

St. Raphaël znajduje się na południowym wschodzie Francji nad Morzem Śródziemnym. Stacja St. Raphaël leży w samym środku centrum, na Rue Waldeck Rousseau. Pociągi TGV Méditeranée zatrzymują się tu 20 razy w ciągu dnia. Z Paryża Gare de Lyon dotrzesz tu pociągiem w około 5 godzin. Stacją końcową pociągu jest Nicea. Możesz także skorzystać z nocnego połączenia z Paryża Austerlitz do St. Raphaël.

Transport

Możesz skorzystać z kilku opcji w jaki sposób dotrzeć do przepięknego Côte d’Azur. Zaraz na zewnątrz stacji znajdziesz taksówki. Ze stacji autobusy różnych firm odjeżdżają do miejsc w St. Raphaël i sąsiadującego Fréjus, ale także do miejsc mieszczących się dalej na wybrzeżu. Najlepszym sposobem na zwiedzanie tego regionu jest wypożyczenie samochodu i jazda jego terenie. Wewnątrz hali znajdziesz takie wypożyczalnie samochodów jak Avis i ADA; Hertz i Europcar znajdują się na przeciwko stacji. Obok stacji znajduje się parking VINCI, który jest otwarty przez 24 godziny na dobę. 

Usługi

Kiedy wejdziesz do hali znajdziesz kasę biletową SNCF po swojej lewej stronie. Mieszczą się tu łazienki, budki telefoniczne, budki robiące zdjęcia do paszportu oraz AED. Możesz znaleźć punkt informacyjny SNCF na środku hali. 

Restauracje

Znajdziesz tu knajpy, gdzie możesz zjeść dobrą kolację. Jeśli masz mało czasu, skorzystaj z restauracji, która przygotowuje dania na wynos, co zaoszczędzi Ci cenny czas. 

Sklepy

Wewnątrz hali znajduje się kiosk Relay. Ta międzynarodowa sieć kiosków posiada duży wybór gazet, magazynów i książek. Jeśli masz więcej wolnego czasu możesz udać się na zakupy w bezpośrednim otoczeniu stacji.

Użyteczne linki

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Dollar Rent a Car
 • Avis
 • Hertz
 • Sixt
 • Thrifty
 • Europcar
 • Keddy By Europcar
 • Budget