• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów St Raphael Dworzec kolejowy

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w St Raphael Dworzec kolejowy za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów St Raphael Dworzec kolejowy

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów St Raphael Dworzec kolejowy

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w St Raphael Dworzec kolejowy.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV

Oferta wypożyczalni w St Raphael Dworzec kolejowy

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w St Raphael Dworzec kolejowy. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Sixt

  7.9 (2942)
  Od zł 191 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.9 (3865)
  Brak dostępnych taryf
 • Avis

  7.8 (5362)
  Od zł 216 / dzień
 • Europcar

  7.8 (7344)
  Brak dostępnych taryf
 • Hertz

  7.8 (6178)
  Od zł 279 / dzień
 • Thrifty

  7.7 (4907)
  Brak dostępnych taryf
 • Keddy By Europcar

  7.7 (3002)
  Brak dostępnych taryf
 • Budget

  7.5 (9016)
  Od zł 219 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w St Raphael Dworzec kolejowy

St Raphael Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (St Raphael Dworzec kolejowy), Maj to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Maj to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (St Raphael Dworzec kolejowy), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (St Raphael Dworzec kolejowy), Maj to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Kwiecień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (St Raphael Dworzec kolejowy), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

St Raphael Dworzec kolejowy - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (St Raphael Dworzec kolejowy), Maj jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

St Raphael Dworzec kolejowy - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (St Raphael Dworzec kolejowy), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

St Raphael Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (St Raphael Dworzec kolejowy), Czerwiec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Kwiecień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

St Raphael Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (St Raphael Dworzec kolejowy), Maj jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

St Raphael Dworzec kolejowy - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (St Raphael Dworzec kolejowy), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

St Raphael Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (St Raphael Dworzec kolejowy), Maj jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Kwiecień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

St Raphael Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (St Raphael Dworzec kolejowy), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

St Raphael Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (St Raphael Dworzec kolejowy) Czerwiec jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (St Raphael Dworzec kolejowy) Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów St Raphael Dworzec kolejowy

Informacja na temat lokalizacji dla St Raphael Dworzec kolejowy

Informacje ogólne

St. Raphaël znajduje się na południowym wschodzie Francji nad Morzem Śródziemnym. Stacja St. Raphaël leży w samym środku centrum, na Rue Waldeck Rousseau. Pociągi TGV Méditeranée zatrzymują się tu 20 razy w ciągu dnia. Z Paryża Gare de Lyon dotrzesz tu pociągiem w około 5 godzin. Stacją końcową pociągu jest Nicea. Możesz także skorzystać z nocnego połączenia z Paryża Austerlitz do St. Raphaël.

Transport

Możesz skorzystać z kilku opcji w jaki sposób dotrzeć do przepięknego Côte d’Azur. Zaraz na zewnątrz stacji znajdziesz taksówki. Ze stacji autobusy różnych firm odjeżdżają do miejsc w St. Raphaël i sąsiadującego Fréjus, ale także do miejsc mieszczących się dalej na wybrzeżu. Najlepszym sposobem na zwiedzanie tego regionu jest wypożyczenie samochodu i jazda jego terenie. Wewnątrz hali znajdziesz takie wypożyczalnie samochodów jak Avis i ADA; Hertz i Europcar znajdują się na przeciwko stacji. Obok stacji znajduje się parking VINCI, który jest otwarty przez 24 godziny na dobę. 

Usługi

Kiedy wejdziesz do hali znajdziesz kasę biletową SNCF po swojej lewej stronie. Mieszczą się tu łazienki, budki telefoniczne, budki robiące zdjęcia do paszportu oraz AED. Możesz znaleźć punkt informacyjny SNCF na środku hali. 

Restauracje

Znajdziesz tu knajpy, gdzie możesz zjeść dobrą kolację. Jeśli masz mało czasu, skorzystaj z restauracji, która przygotowuje dania na wynos, co zaoszczędzi Ci cenny czas. 

Sklepy

Wewnątrz hali znajduje się kiosk Relay. Ta międzynarodowa sieć kiosków posiada duży wybór gazet, magazynów i książek. Jeśli masz więcej wolnego czasu możesz udać się na zakupy w bezpośrednim otoczeniu stacji.

Użyteczne linki

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Sixt
 • Dollar Rent a Car
 • Avis
 • Europcar
 • Hertz
 • Thrifty
 • Keddy By Europcar
 • Budget