• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Nicea

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Nicea za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Nicea

EasyTerra Wynajem Samochodów Nicea jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Nicea

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Nicea

Promocje na wynajem samochodów w Nicea

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Nicea.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Nicea

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Nicea. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Rent a car

  8.7 (25)
  Od zł 137 / dzień
 • Enterprise

  8.4 (1713)
  Od zł 174 / dzień
 • Goldcar Key'n Go

  8.4 (14)
  Od zł 161 / dzień
 • Alamo

  7.9 (7922)
  Od zł 189 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.9 (3002)
  Od zł 158 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.9 (3865)
  Od zł 152 / dzień
 • Sixt

  7.8 (2942)
  Od zł 179 / dzień
 • National Car Rental

  7.7 (384)
  Od zł 239 / dzień
 • Sicily by Car

  7.5 (3036)
  Od zł 174 / dzień
 • Hertz

  7.5 (6178)
  Od zł 150 / dzień
 • Budget

  7.4 (9016)
  Od zł 161 / dzień
 • LUTAM

  7.4 (13)
  Od zł 147 / dzień
 • Avis

  7.2 (5362)
  Od zł 170 / dzień
 • FireFly Car Rental

  7.1 (3480)
  Brak dostępnych taryf
 • Europcar

  7.1 (7344)
  Od zł 154 / dzień
 • Thrifty

  7 (4907)
  Od zł 95 / dzień
 • Goldcar

  6.8 (5113)
  Od zł 138 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  6.3 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • InterRent

  6.1 (5931)
  Od zł 280 / dzień
 • RPS Luxe

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • CITROEN

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • ADA

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Edel & Stark

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Carwiz rent a car

  8.1 (408)
  Brak dostępnych taryf
 • AbsoluteCar

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Elite (Luxury)

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Travel Car

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • AVIS Car-Away

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Nicea?

Nicea – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Nicea), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Nicea), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Nicea), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Nicea), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nicea - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Nicea), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nicea - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Nicea), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nicea - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Nicea), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nicea – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Nicea), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nicea - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Nicea), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nicea – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Nicea), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nicea - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Nicea), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nicea - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Nicea) Styczeń jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Nicea) Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nicea - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Nicea), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Styczeń to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nicea - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Nicea) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Nicea - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Nicea) Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Nicea

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Francja, ale w mieście innym niż Nicea, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Francja stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Francja chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Nicea

EasyTerra Wynajem Samochodów Nicea porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

10 Quai Papacino
119 Av. Simone Veil
155 Bd Napoléon III
16 Bd des Jardiniers
161 Av. Simone Veil, 06200 Nice, France
2 Av. des Phocéens
229 Prom. des Anglais
3 Av. Gustave V
33 Chem. des Arboras
370 Rte de Grenoble
380 Rte des Vespins
6 Avenue de Suède
6bis Rue Lamartine
8 Rue Grimaldi
9 Av. Gustave V

Informacja o lokalizacji dla Nicea

Wprowadzenie

Zamożni odwiedzający, dla przykładu królowa Wiktoria, byli pierwszymi, którzy uczynili z Nicei modną miejscowość idealną do spędzenia zdrowego, relaksującego urlopu nad morzem. Dziś, wielu ludzi z całego świata nadal przybywa do Nicei aby nacieszyć się pięknymi plażami, cudownymi promenadami oraz wspaniałym morzem. Nicea, także znana jaka stolica Riviery, jest dobrą bazą, aby odkryć całe Lazurowe Wybrzeże. Ostatecznie, Nicea oferuje też rewelacyjne muzea, ciekawe życie nocne, wąskie uliczki, starą zatokę, ogrody oraz targi.

Ludność

Nicea liczy 340,000 mieszkańców (dane z 2005), co sprawia, że jest piątym największym miastem Francji. Miasto jest również stolicą francuskiego departamentu (rodzaju prowincji) Alp Nadmorskich. Nicea posiada stosunkowo wielu studentów w liczbie około 30,000.

Położenie

Nicea znajduje się na tzw. Lazurowym Wybrzeżu. Te wody stanowią z kolei część Morza Śródziemnego. Dwadzieścia kilometrów na wschód od Nicei znajduje się Monako. Około 10 kilometrów stamtąd znajduje się francusko-włoska granica. Na północ od Nicei znajdują się Nadmorskie Alpy a na wschodzie Prowansja.

Gospodarka

Gospodarka Nicei w dużym stopniu opiera się na turystyce. To druga najpopularniejsza destynacja we Francji. W 1999 roku, Nicea przyciągnęła 3.2 miliona turystów. Odwiedzających przyciąga, między innymi, aż 19 muzeów. Ponadto, wspaniała plaża i błękitna woda jest niesamowitym magnesem. Miasto posiada także cudowne ogrody, przyjemne restauracje, życie nocne. Nicea oferuje zatem wielką różnorodność. W mieście funkcjonuje około 27,000 firm, z czego 83% angażuje się w handel i sektor usługowy (w tym turystykę). Nicea posiada drugie największe lotnisko, jeżeli brać pod uwagę liczbę pasażerów, we Francji. Lotnisko obsługuje ponad 8.6 milionów pasażerów w ciągu roku i jest skomunikowane z 80 destynacjami w 28 krajach. Taki port dostarcza wielu stanowisk pracy w Nicei.

Lotniska

Nicea posiada jeden port lotniczy zwany Międzynarodowe Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże. To drugie największe lotnisko we Francji, znajduje się 6 kilometrów na zachód od miasta. Nicea jest skomunikowana z 80 miastami w 28 krajach. 

Transport publiczny

Najszybsza i najtańsza opcja podróży łodzią z francuskiego kontynentu na Korsykę istnieje właśnie w Nicei. Ponad dwa tuziny firm autobusowych korzystają z Autobusowego Dworca w Nicei. Możesz tam skorzystać z połączeń autobusowych do wielu (francuskich) miast. Nicea posiada wiele dworców autobusowych. Najważniejszym jest Gare Nice Ville. Z Nicei możesz też pojechać pociągiem TGV do Paryża. Istnieją dwie firmy autobusowe, Sunbus oraz ANT, oferujące połączenia między Niceą a Lotniskiem w Nicei.  Ponadto, turyści mogą podróżować Sunbus 23, ANT 99 oraz autobusem ANT z i do lotniska. Subus jest firmą oferującą transport publiczny w Nicei. Bilet w jedną stronę kosztuje € 1.30 i po tym jak jest skasowany jest ważny na jedną godzinę. Można też kupić bilet kilkudniowy.

Ruch uliczny i parkowanie

Podobnie jak inne duże miasta, Nicea jest chaotycznym miejscem do jazdy samochodem. Jednakże, z odrobiną nerwów i doświadczenia, nie powinno to stanowić większego problemu. Podczas sezonu turystycznego, parkowanie w mieście może okazać się wyzwaniem, więc nie bądź zbyt wybredny jeśli chodzi o wybranie miejsca parkingowego i nie bądź zaskoczony ceną parkingu w centrum miasta.

Hotele

Ze względu na to, że Nicea jest popularna wśród młodych, miasto posiada wiele tanich hoteli. Te hotele znajdują się zwykle blisko dworca kolejowego Gare Nice Ville. Na starówce, hoteli jest zdecydowanie mniej. Wzdłuż wybrzeża hoteli jest zdecydowanie dużo, ale zwykle są one trochę droższe. W Nicei, wszystkie opcje z gwiazdkami hotelowymi są reprezentowane. Jeśli jesteś zdecydowany na określoną lokalizację oraz jakość hotelu, zalecamy zarezerwować wcześniej. Nie ma takiej potrzeby poza sezonem, kiedy zwykle jest duży wybór.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Nicei, zalecamy skorzystanie  z Google oraz następujących linków:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Rent a car
 • Enterprise
 • Goldcar Key'n Go
 • Alamo
 • Keddy By Europcar
 • Dollar Rent a Car
 • Sixt
 • National Car Rental
 • Sicily by Car
 • Hertz
 • Budget
 • LUTAM
 • Avis
 • FireFly Car Rental
 • Europcar
 • Thrifty
 • Goldcar
 • Rhodium Car Rental
 • InterRent
 • RPS Luxe
 • CITROEN
 • ADA
 • Edel & Stark
 • Your Rent
 • Carwiz rent a car
 • AbsoluteCar
 • Elite (Luxury)
 • Travel Car
 • AVIS Car-Away
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Francja
 3. Wypożyczalnia samochodów Nicea