• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Bastia

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Bastia za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Bastia

EasyTerra Wynajem Samochodów Bastia jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Bastia

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Bastia

Promocje na wynajem samochodów w Bastia

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Bastia.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Bastia

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Bastia. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Europcar

  8.4 (7344)
  Od zł 122 / dzień
 • Alamo

  8.3 (7922)
  Od zł 111 / dzień
 • Sixt

  7.8 (2942)
  Od zł 120 / dzień
 • Budget

  7.8 (9016)
  Od zł 99 / dzień
 • Avis

  7.5 (5362)
  Od zł 114 / dzień
 • Hertz

  7.4 (6178)
  Od zł 84 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.9 (3865)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  7.5 (384)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  7.7 (4907)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  7.8 (1713)
  Od zł 123 / dzień
 • ADA

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Keddy By Europcar

  7.8 (3002)
  Brak dostępnych taryf
 • Rent a car

  8.7 (25)
  Brak dostępnych taryf
 • AVIS Car-Away

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Bastia?

Bastia – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Bastia), Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Bastia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Bastia), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Bastia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bastia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Bastia), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bastia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Bastia), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bastia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Bastia), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bastia – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Bastia), Kwiecień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bastia - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Bastia), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bastia – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Bastia), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bastia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Bastia), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bastia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Bastia) Październik jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Bastia) Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bastia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Bastia) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Bastia

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Francja, ale w mieście innym niż Bastia, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Francja stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Francja chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Bastia

EasyTerra Wynajem Samochodów Bastia porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

3 Rue Chanoine Leschi
Immueble Le Novelty

Informacja o lokalizacji dla Bastia

Wprowadzenie

Bastia została założona w 1380 roku przez Genuę, które w owym czasie było potężnym miastem-państwem. Nazwa pochodzi od "Bastylli", fortu, który został zbudowany na wzniesieniu w celu obrony miasta. Aż do końca XVIII wieku Bastia była stolicą Korsyki. Jest to nastrojowe miasto z kościołem San Giovanni Battiste wzniesionym w stylu klasycystycznym oraz starym centrum Terra Vechhia z małymi, wąskimi i krętymi ulicami oraz alejkami.

Ludność

Miasto liczy blisko 40000 mieszkańców.

Położenie

Bastia leży na północnym wschodzie wyspy Korsyka na Morzu Śródziemnym. Na północ od miasta znajduje się szeroki półwysep, który rozciąga się aż do Cap Corse, najbardziej wysuniętego na północ punktu na wyspie. Bastia posiada kamieniste plaże co więcej na południu możesz znaleźć przepiękne piaszczyste plaże.

Gospodarka

Od uruchomienia w 1862 roku miejski port ma ogromny wkład w lokalną gospodarkę. Jest nie tylko ważnym portem rybackim, ale również 2,5 miliona ludzi korzysta z jego promów by przypłynąć lub odpłynąć z wyspy. Bastia obsługuje więcej pasażerów niż Marsylia czy Nicea. Ponadto port ważny jest także z powodu eksportu korsykańskiego wina, chociaż po części odbywa się on drogą powietrzną. Stary port w Bastii służy obecnie jako przystań. 

Turystyka ma ogromną wagę w gospodarce miejskiej. Nie tylko Bastia posiada przepiękny wygląd, ale również przyroda i otaczające tereny przyciągają wielu turystów.

Chociaż Bastia jest centrum gospodarczym Korsyki to poziom bezrobocia w mieście jest wysoki. Szacuje się, że około 20 % ludności jest niezatrudnionych. 

Lotniska

Lotnisko Bastia Poretta leży 20 kilometrów na południe od miasta obok autostrady N193. Istnieją połączenia lotnicze z miastami we Francji, innych miast europejskich oraz Maroka.

Transport publiczny

Istnieją doskonałe połączenia autobusowe do innych miejsc w Korsyce. Autobusy odjeżdżają z terminalu autobusowego, który znajduje się obok stacji kolejowej.

Znajdziesz tu połączenia kolejowe z Corte, Ajaccio, Calvi i Ponte Leccia.

Ruch miejski i parkowanie

Stare miasto Bastii najlepiej odkrywać pieszo, jednak wypożyczony samochód może się szczególnie przydać do jazdy wokół niego. W Cytadeli (fort) znajduje się duży parking podziemny.

Korsyka posiada autostrady, ale można je bardziej porównać do głównych dróg. Weź pod uwagę, że wyspa jest górzysta a drogi kręte. Dystans na mapie może wydawać się krótki, ale w rzeczywistości przejazd zajmie Ci więcej czasu niż myślisz. Aby dać Ci przykład, kiedy wyruszasz z Bastii do Ajaccio musisz liczyć się z podróżą trwającą nie mniej niż 2,5 godziny.

Hotele

Bastia oferuje dużą różnorodność hoteli, ogólnie są one wyposażone raczej elementarnie. Nie ma tu cztero lub pięciogwiazdkowych hoteli. W lecie polecamy zarezerwować pokój ze znacznym wyprzedzeniem.

W pobliżu miasta znajduje się kilka miejsc, gdzie można zaparkować przyczepę. 

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Bastii polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  Kompaktowy

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Europcar
 • Alamo
 • Sixt
 • Budget
 • Avis
 • Hertz
 • Dollar Rent a Car
 • National Car Rental
 • Thrifty
 • Enterprise
 • ADA
 • Keddy By Europcar
 • Rent a car
 • AVIS Car-Away
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Francja
 3. Wypożyczalnia samochodów Bastia