• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Kefalinia

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Kefalinia za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Ważne do 31 maja
Summer Sale
Do 25% rabatu na wynajem samochodu
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Kefalinia

EasyTerra Wynajem Samochodów Kefalinia jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Kefalinia

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Kefalinia.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 452 recenzjach

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w Kefalinia

Kefalinia – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Kefalinia), Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Kefalinia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Kefalinia), Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Kefalinia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kefalinia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Kefalinia), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kefalinia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Kefalinia), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kefalinia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Kefalinia), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kefalinia – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Kefalinia), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kefalinia - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Kefalinia), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kefalinia – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Kefalinia), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kefalinia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Kefalinia), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kefalinia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Kefalinia) Październik jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Kefalinia) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kefalinia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Kefalinia) Październik to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacje wynajmu samochodów w Kefalinia

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla Kefalinia

Wprowadzenie

Kefalonia (zwana również Kefalinią) jest jedną z Wysp Jońskich położonych na Morzu Jońskim. Wyspa oferuje różnorodne atrakcje, ale przede wszystkim piękne plaże z krystalicznie czystą wodą. Warto się zainteresować zwłaszcza plażami w Myrtos i Sami. Czasem robi się tam bardzo tłoczno, ale na Kefalonii możesz skorzystać również z mniejszych i cichszych plaży takich jak Xi, Fiskardo, Assos i Petani. Ponieważ wyspa jest górzysta można również rozerwać się wędrówkami, w czasie których zobaczysz zapierające dech w piersiach widoki. Najwyższym szczytem Kefalonii jest Ainos (1627 m). Widowiskowa jaskinia Melissani (tak właściwie będąca podziemnym jeziorem uformowanym przez trzęsienie ziemi) jest ulokowana w centrum wyspy.

Ludność

Na Kefalonia żyje około 45 000 ludzi, jedna trzecia z nich mieszka w stolicy Argostoli, a kolejna w drugim mieście Lixouri.

Położenie

Kefalonia leży przy zachodnim wybrzeżu Grecji, pomiędzy dwoma innymi Wyspami Jońskimi. Jedną z nich jest Leukada (na północy), a drugą jest Zakintos (na południu). Wyspa usytuowana jest w strefie narażonej na trzęsienia ziemi. W 1953 roku większość budynków została zniszczona przez trzęsienie ziemi.

Gospodarka

Tylko mała cześć Kefalonii nadaje się pod uprawę. Na wyspie znajduje się wiele gajów oliwnych oraz hoduje się zboże i warzywa na skromną skalę. Turystyka staje się coraz ważniejsza dla lokalnej ekonomii. Unia Europejska zapewniła dotacje umożliwiające rozwój infrastruktury Kefalonii. Z tych środków korzysta się nie tylko by polepszyć stan dróg, ale także by rozbudować bazę noclegową oraz inne dogodności dla turystów.

Lotniska

Lotnisko wyspy jest położone dziesięć kilometrów na południe od stolicy Argostoli. Latem lotnisko obsługuje wiele lotów czarterowych z dużej ilości europejskich miast, ale przez resztę roku łatwiej dostać się do Kefalonii przez Ateny. Do Portu lotniczego Kefalonia łatwo dojechać wynajętym samochodem z Lassis Aerodromiou.

Transport publiczny

Kefalonia posiada połączenia autobusowe, jeżdżą one jednak bardzo nieregularnie. Znacznie łatwiej poznawać wyspę za pomocą wypożyczonego samochodu.

Ruch uliczny i parkowanie

W większości znaczących miast i ośrodkach turystycznych znalezienie miejsca do zaparkowania wynajętego samochodu może sprawiać problem. Wszędzie gdzie jest wymalowana ciągła, żółta linia, parkowanie jest zakazane. Na niektórych tłocznych ulicach możesz zaparkować po jednej stronie drogi w miesiącach parzystych i po drugiej stronie w miesiącach nieparzystych. Czytaj instrukcje! Na wiejskich drogach staraj się jechać możliwie najostrożniej. Drogi są wąskie i kręte, a poza tym możesz napotkać stado owiec lub kóz.

Hotele

Na Kefalonii (nadal) jest stosunkowo niewiele hoteli. Większość opcji noclegowych stanowią apartamenty i wille (często z prywatnym basenem). Większość popularnych (i najbardziej zatłoczonych) ośrodków turystycznych znajduje się w miejscowościach Lassi i Skala. Cichsze kurorty znajdują się na północy wyspy, blisko malowniczych miasteczek Fiskardo i Assos. Jeśli chcesz odwiedzić Kefalonię latem, rekomendujemy rezerwację noclegu z rozsądnym wyprzedzeniem.

Linki zewnętrzne

Po więcej informacji o Kefalonii zalecamy skorzystanie z Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Greek (modern)
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Autounion Car Rental
 • Volta4u
 • National Car Rental
 • Thrifty
 • Alamo
 • Yours Carrental
 • Budget
 • Hertz
 • Enterprise
 • Europcar
 • Centauro
 • Carwiz rent a car
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • Drive On Holidays
 • Avis
 • Abbycar
 • SurPrice car rentals
 • Green Motion
 • Goldcar
 • Global Rent a Car
 • addCarRental
 • FireFly Car Rental
 • InterRent
 • Payless Car Rental
 • Keddy By Europcar
 • Sixt
 • Dollar Rent a Car
 • WHEEGO
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Grecja
 3. Wypożyczalnia samochodów Kefalinia