• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139

Wypożyczalnia samochodów Samos

Wypożycz samochód bez obaw w 49 360 lokalizacjach

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Samos za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni

Dlaczego warto rezerwować z nami?

 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Samos

EasyTerra Wynajem Samochodów Samos jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Samos

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Samos.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w Samos

Średnia dzienna cena za miesiąc

Lokalizacje wynajmu samochodów w Samos

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla Samos

Wprowadzenie

Grecka wyspa Samos jest znana na cały świat ze słodkich win muscat, które się tam wytwarza. Na Samos znajdziesz wiele winnic i z całą pewnością powinieneś spróbować tego wina w miejscu, z którego pochodzi. Przez środek wyspy przechodzi pasmo górskie, którego najwyższym punktem jest szczyt góry Kerketeus (1434 m). Stare, historyczne miasta Pythagorion i Herajon są wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Pythagorion jest miejscem urodzenia wielkiego, greckiego matematyka i filozofa Pitagorasa.

Ludność

Na Samos żyje prawie 35 000 mieszkańców.

Położenie

Samos leży we wschodniej części Morza Egejskiego, tuż przy wybrzeżu Turcji. Wyspa jest oddzielona od Turcji przez wąską cieśninę, która ma półtora kilometra. Samos jest długie na 43 kilometry od zachodu do wschodu i 13 kilometrów z północy na południe. Stolica, Vathy (znana również jako Samos) mieści się w północno-wschodniej części wyspy.

Gospodarka

Filarami lokalnej gospodarki są rolnictwo i turystyka. Najważniejszymi produktami rolnictwa wyspy są winogrona (i wina muscat, które się z nich wytwarza), miód, oliwki (i oliwa z oliwek) owoce cytrusowe oraz figi.

Lotniska

Lotnisko wyspy jest umiejscowione cztery kilometry na zachód od Pythagorion, na południowym wybrzeżu Samos. Główne drogi prowadzą z lotniska do stolicy i do najpopularniejszych plaż wzdłuż północno-zachodniego wybrzeża (będziesz jechał wszerz całej wyspy, co zapewnia piękne widoki).

Transport publiczny

Na wyspie funkcjonuje transport publiczny, ale autobusy jeżdżą nieregularnie i nie kursują w święta. Lepiej wynająć samochód, zwłaszcza jeśli chciałbyś zobaczyć coś więcej niż tylko plażę, która znajduje się najbliżej Twojego hotelu. Ponadto istnieją też połączenia promem na inne greckie wyspy oraz do Pireus (w aglomeracji ateńskiej).

Ruch uliczny i parkowanie

W ruchliwych i turystycznych miejscach nie jest dozwolone parkowanie przy zółtej ciągłej linii na krawężniku. Miej na uwadze, że ulice mogą być bardzo wąskie i strome. Jadąc wiejskimi drogami powinieneś uważać na ostre zakręty i wyboje. Czasem możesz również natknąć się na stada owiec lub kóz.

Hotele

Jak można się domyślać, Samos jako typowo turystyczna wyspa nie cierpi na brak hoteli i innych opcji noclegowych. Niemniej jednak w szczycie sezonu (od maja do września) ceny są znacząco wyższe niż przez resztę roku. Zalecamy, abyś rezerwował nocleg z dużym wyprzedzeniem jeśli pragniesz odwiedzić Samos w czasie tych miesięcy.

Linki zewnętrzne

Aby zdobyć więcej informacji na temat Samos zalecamy Google oraz następujące źródła:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Greek (modern)
 • Popularna klasa samochodu
  mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Autounion
 • Alamo
 • National Car Rental
 • Budget
 • Thrifty
 • Hertz
 • Enterprise
 • Sixt
 • Avis
 • Abbycar
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • Europcar
 • Drive On Holidays
 • Green Motion
 • SurPrice car rentals
 • Global Rent a Car
 • Volta4u
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Grecja
 3. Wypożyczalnia samochodów Samos