Wypożyczalnia samochodów Sewilla Dworzec kolejowy

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Sewilla Dworzec kolejowy za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Sewilla Dworzec kolejowy

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Sewilla
 4. Sevilla Train Station
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Sewilla Dworzec kolejowy

Informacje ogólne

Sewilla znajduje się na południu Hiszpanii w regionie Andaluzji. Centralny dworzec kolejowy Sewilli, Sewilla Santa Justa znajduje się na Avenida de Kansas City na wschód od historycznego centrum miasta. Stacja została oddana do użytku w 1992 roku i została odnowiona dla użytku kolei szybkobieżnej między Madrytem i Sewillą. Była to pierwsza kolej szybkobieżna w Hiszpanii. Otwarcie zbiegło się ze Światowymi Targami, które odbywały się w Sewilli. Sewilla to jedno z najważniejszych miast w Hiszpanii jeśli chodzi o kulturę, politykę, gospodarkę, edukację i sztukę. 

Transport

Chcesz odwiedzić to niezwykłe miasto? Postoje taksówek znajdują się przed stacją kolejową. Płacisz dodatkową opłatę ponieważ odjeżdżasz ze stacji oraz dlatego, że przewozisz bagaż. Autobusy miejskie, które zabiorą Cię do centrum także zatrzymują się tutaj. Linie 28, 32, C1 i C 2 zatrzymują się na stacji. Istnieje także autobus (E4), który zabierze Cię na lotnisko. W Sewilli Santa Justa możesz wypożyczyć samochód. Wewnątrz hali znajdziesz biura takich firm jak Avis, National i Europcar. Wokół stacji kolejowej znajdziesz trzy parkingi. Przed stacją kolejową znajduje się parking, gdzie możesz zatrzymać się na krótki postój. 

Usługi

Bilety możesz kupić w kasach biletowych. Możesz zostawić swój bagaż po prawej stronie terminala, za ruchomymi drzwiami, które prowadzą na perony. Obok biur firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów w hali głównej znajdziesz dwa punkty informacyjne: jeden dla całego regionu i jeden odnośnie hoteli, restauracji i atrakcji w mieście. Sewilla Santa Justa posiada również łazienki, wózki bagażowe, budki telefoniczne i bankomaty. 

Restauracje i sklepy.

Stacja oferuje odpowiednio duży wybór. Znajdziesz tu zarówno kafeterie i kilka barów jak i restauracje z daniami na wynos, gdzie możesz coś zjeść. są tu również sklepy włącznie z księgarniami, apteką,  sklepem z krawatami, kantorem wymiany walut i bukmachera.

Godziny otwarcia

Stacja w Sewilli otwarta jest w dniach roboczych w godzinach od 4:30 rano do 00:30 w nocy.

Użyteczne linki

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo Rent a Car
 • Atesa
 • Avis
 • Budget
 • Centauro
 • Dollar Rent a Car
 • Enterprise
 • Europcar
 • Goldcar
 • Hertz
 • Keddy By Europcar
 • National Car Rental
 • Rhodium Car Rental
 • SIXT Rent a Car
 • Thrifty

Inne lokalizacje wypożyczalni w Sewilla

Poza Sewilla Dworzec kolejowy w Sewilla EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Sewilla: