Wypożyczalnia samochodów Sewilla

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Sewilla za Ciebie.

Podróżuj bez obaw z EasyTerra. Oszczędzasz do 60% cen wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Sewilla.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Sewilla

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
  3. Sewilla
EasyTerra Wynajem Samochodów Sewilla jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Sewilla

Wypożyczalnia samochodów Sewilla
Wypożyczalnia samochodów Sewilla

Wprowadzenie

Sewilla to stolica Andaluzji. W mieście przeszłość nie zagubiła się w teraźniejszości. W Sewilli odbywa się wiele wydarzeń, które celebrowane są z wielką pasją, na przykład Wielki Tydzień (w Kościele Katolickim) oraz doroczny targ romantyczny.

Ludność

Sewilla posiada około 700000 mieszkańców, co czyni z niej czwarte, co do wielkości miasto w Hiszpanii po Madrycie, Barcelonie i Walencji.

Położenie

Sewilla znajduje się na południu Hiszpanii około 75 kilometrów od Zatoki Kadyksu oraz Cieśniny Gibraltarskiej. Przez Sewillę przepływa rzeka Gwadalkiwir.

Gospodarka

Gospodarka Sewilli w znacznej mierze zależy od turystyki. Sewilla znana jest z Flamenco (taniec) oraz z walk byków. Sewilla odziedziczyła mnóstwo sztuki oraz architektury. Ponadto znana jest ze swojej atmosfery; jej mieszkańcy wiedzą jak cieszyć się życiem. Znajdziesz tu wiele miejsc by się zabawić oraz barów serwujących lokalne tapas (przekąski). Handel, technologia oraz przemysł to inne filary gospodarki w Sewilli, która stopniowo się poprawia.

Lotniska

Aeropuerto San Pablo to najbliżej położone lotnisko Sewilli, które znajduje się 7 kilometrów od miejskiego centrum. Ponadto oprócz lotów krajowych lotnisko obsługuje loty między innymi do Londynu i Berlina.

Transport publiczny

Jeśli nie posiadasz wypożyczonego samochodu, możesz skorzystać z miejskiego transportu publicznego. Amarillos Tours to przewoźnik autobusowy zapewniający 15 kursów pomiędzy Lotniskiem w Sewilli a jej centrum. Autobusy od C1 do C4 to najważniejsze linie, z których można korzystać w Sewilli. Linie te łączą stacje kolejowe, stacje autobusowe oraz inne ważne miejsca w mieście. Jednorazowy bilet autobusowy kosztuje około 1 €, odkąd międzynarodowe targi Expo zostały zorganizowane w 1992 roku. Znaleźć tu można również szybką kolej łączącą miasto z Madrytem.

Ruch miejski i parkowanie

Sewilla nie jest trudnym miejscem do poruszania się samochodem. Wszystko w Sewilli jest bardzo drogie, dotyczy to również parkowania samochodu. W pierwszej kolejności należy wspomnieć o hotelach, które pobiorą opłatę w wysokości 10 € za swoje miejsca parkingowe. Parkingi w centrum są równie drogie. Parking  Paseo de Colon jest relatywnie tanim miejscem, gdzie możesz zaparkować swój samochód. Jest to parking podziemny, który pobiera opłaty w wysokości 11 € za każde 24 godziny.

Hotele

Sewilla posiada wiele hoteli w każdej kategorii cenowej. Hotele znajdują się między innymi w trzech najbardziej atrakcyjnych rejonach Sewilli: Barrio de Santa Cruz, El Arrenal oraz El Centro. Hotele są relatywnie drogie w Sewilli. W szczególności od marca do czerwca oraz od września do października. W trakcie reszty miesięcy są one tańsze, jednakże gorąca temperatura może być wystarczającym powodem dla większości ludzi by udać się gdzie indziej.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Sewilli polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Wypożyczalnie samochodów w Sewilla

EasyTerra Wynajem Samochodów Sewilla porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Hiszpania, ale w mieście innym niż Sewilla, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Hiszpania stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Hiszpania chciałabyś wypożyczyć samochód.