• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

landing_page.search_main.title.worry_free

landing_page.search_main.subscript.worry_free

Wypożyczalnia samochodów Reykjavik Lotnisko

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Reykjavik Lotnisko za Ciebie.

 
 
 
Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni

usps_block.worry_free.title usps_block.worry_free.title.worry_free

 • search_main.usp.worry_free.covered_own_risk search_main.usp.worry_free.covered_own_risk_subscript
 • search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage_subscript
 • search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies_subscript
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 1 lutego - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Reykjavik Lotnisko

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Reykjavik Lotnisko

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Reykjavik Lotnisko.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV
Elektryczny

Oferta wypożyczalni w Reykjavik Lotnisko

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Reykjavik Lotnisko. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Alamo

  8.4 (7746)
  Od zł 157 / dzień
 • Europcar

  8.2 (7167)
  Od zł 217 / dzień
 • Budget

  8.1 (8820)
  Od zł 179 / dzień
 • National Car Rental

  8.1 (361)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  8 (1687)
  Od zł 157 / dzień
 • Hertz

  8 (6033)
  Od zł 208 / dzień
 • Avis

  7.9 (5231)
  Od zł 194 / dzień
 • ACE Rent A Car

  7.9 (3)
  Od zł 108 / dzień
 • Thrifty

  7.8 (4739)
  Od zł 177 / dzień
 • Flizzr

  7.8 (265)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.8 (2823)
  Od zł 156 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.8 (3748)
  Od zł 177 / dzień
 • Procar

  7.5 (174)
  Brak dostępnych taryf
 • addCarRental

  7.2 (92)
  Od zł 142 / dzień
 • Green Motion

  7.2 (1692)
  Od zł 235 / dzień
 • Payless Car Rental

  7.2 (431)
  Od zł 169 / dzień
 • Carwiz rent a car

  7.1 (390)
  Od zł 166 / dzień
 • FireFly Car Rental

  7.1 (3409)
  Od zł 157 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7.1 (445)
  Od zł 190 / dzień
 • Global Rent a Car

  7.1 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • InterRent

  6.6 (5929)
  Od zł 232 / dzień
 • Mex Rent a Car

  5.5 (42)
  Brak dostępnych taryf
 • Icelimo Luxurytravel

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • WHEEGO

  Brak recenzji
  Od zł 137 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 433 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Reykjavik Lotnisko

Reykjavik Lotnisko – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Reykjavik Lotnisko), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Reykjavik Lotnisko), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Reykjavik Lotnisko), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Reykjavik Lotnisko), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Reykjavik Lotnisko - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Reykjavik Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Reykjavik Lotnisko - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Reykjavik Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Reykjavik Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Reykjavik Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Reykjavik Lotnisko – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Reykjavik Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Reykjavik Lotnisko - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Reykjavik Lotnisko), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Reykjavik Lotnisko – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Reykjavik Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Reykjavik Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Reykjavik Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Reykjavik Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Reykjavik Lotnisko) Październik jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Reykjavik Lotnisko) Kwiecień jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Reykjavik Lotnisko – Kiedy wynajem samochodu dostawczego jest najtańszy?

W (Reykjavik Lotnisko) Luty jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód typu van pasażerski. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód typu van pasażerski w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów Reykjavik Lotnisko

Inne punkty wynajmu w Rejkiawik

Poza Reykjavik Lotnisko w Rejkiawik EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Rejkiawik:

Informacja na temat lokalizacji dla Reykjavik Lotnisko

Lotnisko Keflavik w skrócie

Lotnisko Keflavik to Międzynarodowe Lotnisko Islandii znajdujące się około 40 kilometrów na południowy zachód od Reykjaviku. Zostało zbudowane przez Amerykanów podczas II Wojny Światowej. Przez długi okres lotnisko to było bazą wojskową ale od końca Zimnej Wojny Amerykanie wycofali swoje wojska z Islandii. Lotnisko obsługuje 2 miliony pasażerów rocznie; Lotnisko Reykjavik, znajdujące się blisko stolicy, obsługuje loty krajowe.

Specjalnie do tego przeznaczone minibusy utrzymują połączenie miedzy lotniskiem a stolicą. Istnieją również specjalne minibusy dojeżdżające do blisko położonego motelu.

Terminal  Leifura Eiríkssona oferuje szeroki zakres sklepów. W przeciwieństwie do wielu innych lotnisk produkty wolnocłowe można kupić w terminalu przylotów. Ponieważ napoje alkoholowe w Islandii są bardzo drogie wielu ludzi zaopatruje się tutaj, w szczególności sami Islandczycy. Na lotnisku można znaleźć kilka biznesowych udogodnień. Ponadto znajdują się tu również banki, kantory, bankomaty oraz bezprzewodowy internet.

W transporcie lotniczym Lotnisko Keflavik oznaczone jest skrótem KEF (kod IATA) oraz BIKF (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Keflavik.

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Icelandic króna
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Icelandic
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo
 • Europcar
 • Budget
 • National Car Rental
 • Enterprise
 • Hertz
 • Avis
 • ACE Rent A Car
 • Thrifty
 • Flizzr
 • Sixt
 • Dollar Rent a Car
 • Procar
 • addCarRental
 • Green Motion
 • Payless Car Rental
 • Carwiz rent a car
 • FireFly Car Rental
 • SurPrice car rentals
 • Global Rent a Car
 • InterRent
 • Mex Rent a Car
 • Icelimo Luxurytravel
 • WHEEGO