• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Kraków Lotnisko

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Kraków Lotnisko za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Kraków Lotnisko

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Kraków Lotnisko

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Kraków Lotnisko.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV

Oferta wypożyczalni w Kraków Lotnisko

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Kraków Lotnisko. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Avis

  8.5 (5293)
  Od zł 126 / dzień
 • Autounion Car Rental

  8.5 (42)
  Od zł 63 / dzień
 • Alamo

  8.3 (7824)
  Od zł 86 / dzień
 • Carwiz rent a car

  8.3 (396)
  Od zł 49 / dzień
 • MM Cars Group

  8.1 (54)
  Brak dostępnych taryf
 • Hertz

  8.1 (6097)
  Od zł 119 / dzień
 • Europcar

  8 (7231)
  Od zł 119 / dzień
 • Sixt

  7.9 (2875)
  Od zł 99 / dzień
 • National Car Rental

  7.9 (380)
  Brak dostępnych taryf
 • ACE Rent A Car

  7.9 (3)
  Od zł 65 / dzień
 • Budget

  7.8 (8922)
  Od zł 100 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.8 (2949)
  Od zł 99 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.7 (3788)
  Brak dostępnych taryf
 • Flexicar

  7.7 (25)
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.6 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Global Rent a Car

  7.5 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  7.5 (1693)
  Od zł 109 / dzień
 • Thrifty

  7.3 (4785)
  Brak dostępnych taryf
 • addCarRental

  7.2 (92)
  Brak dostępnych taryf
 • Kaizen Rent

  7.1 (2)
  Od zł 45 / dzień
 • Green Motion

  7.1 (1695)
  Od zł 78 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7 (447)
  Od zł 62 / dzień
 • InterRent

  6.5 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • Express Impress

  5.6 (1)
  Od zł 86 / dzień
 • Panek

  Brak recenzji
  Od zł 85 / dzień
 • WHEEGO

  Brak recenzji
  Od zł 39 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Kraków Lotnisko

Kraków Lotnisko – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Kraków Lotnisko), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Kraków Lotnisko), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Kraków Lotnisko), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Kraków Lotnisko), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków Lotnisko - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Kraków Lotnisko), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków Lotnisko - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Kraków Lotnisko), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Kraków Lotnisko), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków Lotnisko – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Kraków Lotnisko), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków Lotnisko - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Kraków Lotnisko), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków Lotnisko – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Kraków Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Kraków Lotnisko), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Kraków Lotnisko) Październik jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Kraków Lotnisko) Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków Lotnisko - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Kraków Lotnisko) Sierpień to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów Kraków Lotnisko

Inne punkty wynajmu w Kraków

Poza Kraków Lotnisko w Kraków EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Kraków:

Informacja na temat lokalizacji dla Kraków Lotnisko

Lotnisko Kraków Balice w skrócie

Lotnisko Kraków Balice znajduje się 10 kilometrów od Krakowa na południu Polski. Jest to drugie co do liczby obsługiwanych pasażerów lotnisko w Polsce, tylko Warszawa jest bardziej zatłoczona. Kraków obsługuje 3 miliony pasażerów rocznie. Lotnisko zostało nazwane po polskim Papieżu i byłym arcybiskupie Krakowa: Janie Pawle II. Dwa terminale lotniska Kraków Balice połączone są bezpłatnym autobusem lotniskowym.

Lotnisko ma dobre połączenie kolejowe z Krakowem, pociągi odjeżdżają co 30 minut. Ponadto do lotniska można łatwo dojechać samochodem i autobusem. Na lotnisku Kraków Balice nie ma hoteli, jednak można znaleźć kilka w pobliżu.

W obu terminalach znajdują się sklepy, bary szybkiej obsługi i restauracje. W pokojach VIP znajdziesz sale konferencyjne i kilka udogodnień biznesowych. Mieszczą się tu biznesowe sale ze wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami. Dostępny jest internet bezprzewodowy. Inne udogodnienia to: bankomaty, kantor wymiany walu, poczta, pokój modlitw.

W transporcie lotniczym Lotnisko Kraków Balice oznaczone jest skrótami KRK (kod IATA) oraz EPKK (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Kraków Balice.

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Polish złoty
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Polish
 • Popularna klasa samochodu
  Kompaktowy

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Avis
 • Autounion Car Rental
 • Alamo
 • Carwiz rent a car
 • MM Cars Group
 • Hertz
 • Europcar
 • Sixt
 • National Car Rental
 • ACE Rent A Car
 • Budget
 • Keddy By Europcar
 • Dollar Rent a Car
 • Flexicar
 • Your Rent
 • Global Rent a Car
 • Enterprise
 • Thrifty
 • addCarRental
 • Kaizen Rent
 • Green Motion
 • SurPrice car rentals
 • InterRent
 • Express Impress
 • Panek
 • WHEEGO