• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Kraków

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Kraków za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Kraków

EasyTerra Wynajem Samochodów Kraków jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Kraków

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Kraków

Promocje na wynajem samochodów w Kraków

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Kraków.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV

Wypożyczalnie samochodów w Kraków

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Kraków. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Avis

  8.6 (5293)
  Od zł 126 / dzień
 • Autounion Car Rental

  8.5 (42)
  Od zł 63 / dzień
 • Alamo

  8.3 (7824)
  Od zł 86 / dzień
 • Carwiz rent a car

  8.2 (396)
  Od zł 49 / dzień
 • MM Cars Group

  8.1 (54)
  Brak dostępnych taryf
 • Hertz

  8 (6097)
  Od zł 119 / dzień
 • Europcar

  8 (7231)
  Od zł 119 / dzień
 • National Car Rental

  7.9 (380)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.9 (2875)
  Od zł 99 / dzień
 • Rent a star

  7.9 (760)
  Brak dostępnych taryf
 • ACE Rent A Car

  7.9 (3)
  Od zł 65 / dzień
 • Budget

  7.8 (8922)
  Od zł 100 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.8 (2949)
  Od zł 99 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.7 (3788)
  Brak dostępnych taryf
 • Flexicar

  7.7 (25)
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  7.5 (1693)
  Od zł 109 / dzień
 • Global Rent a Car

  7.5 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  7.3 (4785)
  Brak dostępnych taryf
 • addCarRental

  7.2 (92)
  Brak dostępnych taryf
 • Green Motion

  7.1 (1695)
  Od zł 78 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7.1 (447)
  Od zł 62 / dzień
 • Kaizen Rent

  7 (2)
  Od zł 45 / dzień
 • InterRent

  6.5 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • Express Impress

  5.6 (1)
  Od zł 86 / dzień
 • Panek

  Brak recenzji
  Od zł 85 / dzień
 • WHEEGO

  Brak recenzji
  Od zł 39 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Kraków?

Kraków – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Kraków), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Kraków), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Kraków), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Kraków), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Kraków), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Kraków), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Kraków), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Kraków), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Kraków), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Kraków), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Kraków), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Kraków) Październik jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Kraków) Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kraków - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Kraków) Sierpień to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Kraków

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Polska, ale w mieście innym niż Kraków, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Polska stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Polska chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Kraków

EasyTerra Wynajem Samochodów Kraków porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Półłanki 18
Ul. Lubicz 23

Informacja o lokalizacji dla Kraków

Wprowadzenie

Kraków to jedyne polskie miasto, które nie zostało zbombardowane podczas II Wojny Światowej. Piękne historyczne centrum ze swoim sercem nazywanym Rynkiem Głównym jest warte odwiedzenia. Tylko średniowieczny most praktycznie przestał istnieć, kiedy to większość murów została zburzona na początku XIX wieku. Aż do końca XVI wieku Kraków był stolicą Polski i ważnym centrum naukowym (miejski uniwersytet cieszył się światową sławą).
W pobliżu Krakowa znajduje się był nazistowski obóz koncentracyjny Auschwitz, który obecnie pełni rolę muzeum upamiętniającego ofiar zamordowanych w komorach gazowych. 

Ludność

Miasto liczy 800000 mieszkańców co sprawia, że jest trzecim co do wielkości miastem w Polsce. Włącznie z przedmieściami miasto posiada 1,5 miliona mieszkańców.

Położenie

Kraków znajduje się na południu Polski, u podstaw łańcucha górskiego Karpat, które tworzą granicę ze Słowacją. Miasto usytuowane jest nad Wisłą, najważniejszą rzeką w Polsce, która meandruje przez cały kraj aż w końcu wpływa do morza w pobliżu miasta Gdańsk. Na wzgórzu Wawel mieści się cytadela Krakowa.

Gospodarka

Miasto jest jednym z najważniejszych centrów gospodarczych w kraju. Znajdziesz tu rozbudowany przemysł z zakładami stalowymi i kopalniami żelaza, produkcję aluminium, wyrobów chemicznych, maszyn i żywności. 
Ponadto turystyka odgrywa ważną rolę. Co roku Kraków odwiedza ponad 7 milionów krajowych i zagranicznych turystów a liczba ta wciąż rośnie. Tradycyjnie miasto jest również ważnym centrum edukacji.

Lotniska

Miejskie Międzynarodowe Lotnisko Kraków Balice znajduje się 12 kilometrów na zachód od miasta. Znajdziesz tu wiele połączeń do europejskich stolic włącznie z Amsterdamem jak i lotami przez Atlantyk do Chicago i Nowego Jorku. W trakcie lata odbywa się wiele lotów czarterowych do miejsc w Afryce Północnej. 
Z lotniska można dojechać do Krakowa w 20 minut. Do centrum miasta kursują dwie linie autobusowe (192 i 208).

Transport publiczny

Miejska stacja centralna, Dworzec Główny znajduje się poza starym centrum. Odbywają się regularne kursy do Warszawy szybką koleją (2 godziny 45 minut) oraz wiele  międzynarodowych połączeń na przykład do Berlina, Frankfurtu, Wiednia i Pragi. Miasto samo w sobie posiada tramwaje i autobusy. Możesz kupić bilet w kioskach. Upewnij się, że bilet został skasowany jak tylko wejdziesz do środka.  Bilet ma ważność przez 1 godzinę po tym jak zostanie skasowany. Bilet tygodniowy lub miesięczny nie wymaga kasowania.

Ruch miejski i parkowanie

Do Krakowa można łatwo dojechać: od zachodu autostradą A4 (Wrocław) a z północy autostradą A1 (Warszawa).
Stare centrum jest praktycznie wolne od samochodów. Możesz zaparkować swoje auto na jednym z parkingów strzeżonych. Blisko centrum znajdują się dwa parkingi: na Placu Szczepańskim i na Placu Ducha Świętego. 
Budowa i utrzymanie dróg w Polsce nie dorównuje gwałtownemu wzrostowi liczby samochodów. Chociaż kładzie się ogromny nacisk na polepszenie krajowej sieci dróg i autostrad to prawdopodobnie minie kilka lat zanim osiągną one poziom, do którego przywykli ludzie żyjący na zachodzie.

Hotele

Tak jak w przypadku miast liczba turystów również gwałtownie wzrasta. Znajdziesz tu odpowiednią ilość hoteli w średniej kategorii cenowej, jednak mało prawdopodobne jest, że znajdziesz luksusowy hotel w pobliżu starego miasta. Istnieje tu wiele tanich zakwaterowań, ale trzeba unikać hoteli na obszarze Nowej Huty, które w przeszłości służyły jako zakwaterowanie dla tymczasowych pracowników w sektorze przemysłowym. Ponadto dostępnych jest tu wiele zakwaterowań typu bed & breakfast (łóżko i śniadanie) lub apartamentów do wynajęcia. Upewnij się, że wynajmujesz je od oficjalnych pośredników!

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Krakowie polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Polish złoty
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Polish
 • Popularna klasa samochodu
  Kompaktowy

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Avis
 • Autounion Car Rental
 • Alamo
 • Carwiz rent a car
 • MM Cars Group
 • Hertz
 • Europcar
 • National Car Rental
 • Sixt
 • Rent a star
 • ACE Rent A Car
 • Budget
 • Keddy By Europcar
 • Dollar Rent a Car
 • Flexicar
 • Your Rent
 • Enterprise
 • Global Rent a Car
 • Thrifty
 • addCarRental
 • Green Motion
 • SurPrice car rentals
 • Kaizen Rent
 • InterRent
 • Express Impress
 • Panek
 • WHEEGO
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Polska
 3. Wypożyczalnia samochodów Kraków