• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139

Wypożyczalnia samochodów Kraków

Wypożycz samochód bez obaw w 49 360 lokalizacjach

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Kraków za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni

Dlaczego warto rezerwować z nami?

 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 15% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 1 czerwca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Kraków

EasyTerra Wynajem Samochodów Kraków jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Kraków

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Kraków

Promocje na wynajem samochodów w Kraków

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Kraków.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV

Wypożyczalnie samochodów w Kraków

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Kraków. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Autounion

  9.5 (5)
  Od / dzień
 • ACE Rent A Car

  8.9 (2)
  Od / dzień
 • Avis

  8.7 (4910)
  Od / dzień
 • Alamo

  8.6 (7469)
  Od / dzień
 • Carwiz rent a car

  8.2 (329)
  Od / dzień
 • MM Cars Group

  8.1 (54)
 • Hertz

  8 (5743)
  Od / dzień
 • Europcar

  8 (6712)
  Od / dzień
 • Sixt

  7.9 (2578)
  Od / dzień
 • Rent a star

  7.9 (746)
  Od / dzień
 • Budget

  7.8 (8487)
  Od / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.8 (3622)
 • Keddy By Europcar

  7.7 (2799)
  Od / dzień
 • Your Rent

  7.7 (49)
 • Enterprise

  7.6 (1610)
  Od / dzień
 • Global Rent a Car

  7.5 (132)
  Od / dzień
 • Flexicar

  7.5 (24)
  Od / dzień
 • Thrifty

  7.3 (4509)
 • SurPrice car rentals

  7 (403)
  Od / dzień
 • Green Motion

  6.9 (1572)
  Od / dzień
 • InterRent

  6.6 (5756)
 • Express Impress

  5.6 (1)
  Od / dzień

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Kraków?

Średnia dzienna cena za miesiąc

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Kraków

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Polska, ale w mieście innym niż Kraków, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Polska stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Polska chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Kraków

EasyTerra Wynajem Samochodów Kraków porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacja o lokalizacji dla Kraków

Wprowadzenie

Kraków to jedyne polskie miasto, które nie zostało zbombardowane podczas II Wojny Światowej. Piękne historyczne centrum ze swoim sercem nazywanym Rynkiem Głównym jest warte odwiedzenia. Tylko średniowieczny most praktycznie przestał istnieć, kiedy to większość murów została zburzona na początku XIX wieku. Aż do końca XVI wieku Kraków był stolicą Polski i ważnym centrum naukowym (miejski uniwersytet cieszył się światową sławą).
W pobliżu Krakowa znajduje się był nazistowski obóz koncentracyjny Auschwitz, który obecnie pełni rolę muzeum upamiętniającego ofiar zamordowanych w komorach gazowych. 

Ludność

Miasto liczy 800000 mieszkańców co sprawia, że jest trzecim co do wielkości miastem w Polsce. Włącznie z przedmieściami miasto posiada 1,5 miliona mieszkańców.

Położenie

Kraków znajduje się na południu Polski, u podstaw łańcucha górskiego Karpat, które tworzą granicę ze Słowacją. Miasto usytuowane jest nad Wisłą, najważniejszą rzeką w Polsce, która meandruje przez cały kraj aż w końcu wpływa do morza w pobliżu miasta Gdańsk. Na wzgórzu Wawel mieści się cytadela Krakowa.

Gospodarka

Miasto jest jednym z najważniejszych centrów gospodarczych w kraju. Znajdziesz tu rozbudowany przemysł z zakładami stalowymi i kopalniami żelaza, produkcję aluminium, wyrobów chemicznych, maszyn i żywności. 
Ponadto turystyka odgrywa ważną rolę. Co roku Kraków odwiedza ponad 7 milionów krajowych i zagranicznych turystów a liczba ta wciąż rośnie. Tradycyjnie miasto jest również ważnym centrum edukacji.

Lotniska

Miejskie Międzynarodowe Lotnisko Kraków Balice znajduje się 12 kilometrów na zachód od miasta. Znajdziesz tu wiele połączeń do europejskich stolic włącznie z Amsterdamem jak i lotami przez Atlantyk do Chicago i Nowego Jorku. W trakcie lata odbywa się wiele lotów czarterowych do miejsc w Afryce Północnej. 
Z lotniska można dojechać do Krakowa w 20 minut. Do centrum miasta kursują dwie linie autobusowe (192 i 208).

Transport publiczny

Miejska stacja centralna, Dworzec Główny znajduje się poza starym centrum. Odbywają się regularne kursy do Warszawy szybką koleją (2 godziny 45 minut) oraz wiele  międzynarodowych połączeń na przykład do Berlina, Frankfurtu, Wiednia i Pragi. Miasto samo w sobie posiada tramwaje i autobusy. Możesz kupić bilet w kioskach. Upewnij się, że bilet został skasowany jak tylko wejdziesz do środka.  Bilet ma ważność przez 1 godzinę po tym jak zostanie skasowany. Bilet tygodniowy lub miesięczny nie wymaga kasowania.

Ruch miejski i parkowanie

Do Krakowa można łatwo dojechać: od zachodu autostradą A4 (Wrocław) a z północy autostradą A1 (Warszawa).
Stare centrum jest praktycznie wolne od samochodów. Możesz zaparkować swoje auto na jednym z parkingów strzeżonych. Blisko centrum znajdują się dwa parkingi: na Placu Szczepańskim i na Placu Ducha Świętego. 
Budowa i utrzymanie dróg w Polsce nie dorównuje gwałtownemu wzrostowi liczby samochodów. Chociaż kładzie się ogromny nacisk na polepszenie krajowej sieci dróg i autostrad to prawdopodobnie minie kilka lat zanim osiągną one poziom, do którego przywykli ludzie żyjący na zachodzie.

Hotele

Tak jak w przypadku miast liczba turystów również gwałtownie wzrasta. Znajdziesz tu odpowiednią ilość hoteli w średniej kategorii cenowej, jednak mało prawdopodobne jest, że znajdziesz luksusowy hotel w pobliżu starego miasta. Istnieje tu wiele tanich zakwaterowań, ale trzeba unikać hoteli na obszarze Nowej Huty, które w przeszłości służyły jako zakwaterowanie dla tymczasowych pracowników w sektorze przemysłowym. Ponadto dostępnych jest tu wiele zakwaterowań typu bed & breakfast (łóżko i śniadanie) lub apartamentów do wynajęcia. Upewnij się, że wynajmujesz je od oficjalnych pośredników!

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Krakowie polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Polish złoty
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Polish
 • Popularna klasa samochodu
  compact

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Autounion
 • ACE Rent A Car
 • Avis
 • Alamo
 • Carwiz rent a car
 • MM Cars Group
 • Hertz
 • Europcar
 • Sixt
 • Rent a star
 • Budget
 • Dollar Rent a Car
 • Keddy By Europcar
 • Your Rent
 • Enterprise
 • Global Rent a Car
 • Flexicar
 • Thrifty
 • SurPrice car rentals
 • Green Motion
 • InterRent
 • Express Impress
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Polska
 3. Wypożyczalnia samochodów Kraków