Wypożyczalnia samochodów Newark Lotnisko

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Newark Lotnisko za Ciebie.

  • Anulowaniegratis
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Newark Lotnisko

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Stany Zjednoczone
  3. Wypożyczalnia samochodów Newark NJ
  4. Newark Liberty International Airport
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Newark Lotnisko

Międzynarodowe Lotnisko Newark Liberty w skrócie

Międzynarodowe lotnisko Newark Liberty znajduje się 3 kilometry na południe od Newark w stanie New Jersey. Lotnisko znajduje się w pobliżu Nowego Jorku. Dzięki swojej lokalizacji lotnisko jest szóstym najbardziej zatłoczonym portem lotniczym w USA. Newark obsługuje ponad 33 miliony pasażerów rocznie. Lotnisko posiada 3 terminale, które połączone są (bezpłatną) koleją jednoszynową: AirTrain.

Lotnisko posiada doskonałe połączenie kolejowe z Nowym Jorkiem. Autobusy kursują również do wielu miejsc w stanach Nowy Jork i New Jersey. Do lotniska można także łatwo dojechać samochodem lub autobusem. Jest tu hotel, ale będziesz również mógł zakwaterować się w jego okolicy.

Lotnisko oferuje szeroki zakres sklepów i restauracji, szczególnie w terminalu C. Hotel na lotnisku posiada biura i sale konferencyjne. W całym lotnisku dostępne są biznesowe udogodnienia włącznie z szybkim internetem bezprzewodowym i salonami, które wyposażone są we wszystkie nowoczesne urządzenia. Znajdziesz tu również banki, kantory wymiany walut i bankomaty.

W transporcie lotniczym Międzynarodowe Lotnisko Newark Liberty oznaczone jest skrótami EWR (kod IATA) oraz KEWR (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Międzynarodowego Lotniska Newark Liberty.

Inne lokalizacje wypożyczalni w Newark NJ

Poza Newark Lotnisko w Newark NJ EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Newark NJ:

Lotniska w centrum