Wypożyczalnia samochodów Piza

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Piza za Ciebie.

Podróżuj bez obaw z EasyTerra. Oszczędzasz do 60% cen wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Piza.

  • Anulowaniegratis
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Piza

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
  3. Wypożyczalnia samochodów Piza
EasyTerra Wynajem Samochodów Piza jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Piza

Wypożyczalnia samochodów Piza
Wypożyczalnia samochodów Piza

Wprowadzenie

Piza w przeszłości konkurowała z Wenecją oraz Genuą ze względu na znaczenie na morzu. Dzisiaj Piza jest znana na całym świecie z architektonicznej "wpadki": krzywej wieży w Pizie. 

Ludność

Piza jest średniej wielkości włoskim miastem z liczbą 86,000 mieszkańców. Dzięki wielu uniwersytetom w mieście, Piza cieszy się także dużą ilością studentów. 

Położenie

Piza znajduje się w regionie Toskanii nad Morzem Liguryjskim. Rzeka Arno przepływa przez Pizę i znajduje swój początek w Apeninach i płynie następnie przez Florencję.

Gospodarka

Turystyka jest bardzo ważna dla Pizy. Jej główną atrakcją jest wieża w Pizie, która jest pochylona w wyniku błędu architektonicznego. Ponadto, istnieje jeszcze jedna cecha, która wyróżnia Pizę spośród innych miast: różnorodność dzieł sztuki obecnych w mieście. Poza sektorem turystycznym, duża liczba uniwersytetów stanowi cechę charakterystyczną Pizy. Dzięki uczelniom, miasto jest regularnie organizatorem (międzynarodowych) konwencji naukowych.

Lotniska

Lotnisko w Pizie (Lotnisko Galileo Galilei) znajduje się 2 kilometry na południe od centrum miasta. To najważniejsze, międzynarodowe lotnisko Toskanii i obsługuje loty z i do ważniejszych miast europejskich.

Transport publiczny

Poruszając się autobusem lub pociągiem możesz się dostać z centrum do lotniska w ciągu 5 minut. Aby dostać się ze stacji do centrum, wsiądź w autobus numer 4, jednakże nie ma takiej konieczności, gdyż w Pizie wszystko znajduje się w odległości, którą można spokojnie pokonać pieszo.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Poza miastem Piza znajdziesz wiele dużych parkingów. Parking znajdujący się na północny-zachód od katedry jest idealnym miejscem jeżeli planujesz jednodniową wizytę w Pizie.

Hotele

Biorąc pod uwagę skromny rozmiar Pizy, miasto posiada rozsądną ilość tanich hoteli, chociaż czasem trudno dostać wolny pokój, gdyż tanie hotele są również popularne wśród studentów. Nie ma innych uwag na temat hoteli w Pizie.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania dokładniejszej informacji na temat Pizy, zachęcamy do skorzystania z Google, oraz następujących źródeł:

Wypożyczalnie samochodów w Piza

EasyTerra Wynajem Samochodów Piza porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Włochy, ale w mieście innym niż Piza, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Włochy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Włochy chciałabyś wypożyczyć samochód.