Wypożyczalnia samochodów Bonaire

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Bonaire za Ciebie.

  • Anulowaniegratis
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Bonaire

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Bonaire
EasyTerra Wynajem Samochodów Bonaire jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Bonaire

Wypożyczalnia samochodów Bonaire
Wypożyczalnia samochodów Bonaire

Wprowadzenie

Bonaire jest jedną z tak zwanych wysp ABC (Aruba, Bonaire, Curaçao) i należy do Antyli Holenderskich, które są częścią Królestwa Niderlandów. W porównaniu do dwóch innych wysp, Bonaire jest bardzo cicha. To raj dla płetwonurków, wind surferów, a także ludzi, którzy uwielbiają przyrodę. Rocznie wyspa przyjmuje około 70 000 gości, głównie Amerykanów. Drugą największą grupą są Duńczycy.

Ludność

Bonaire ma tylko 15 000 mieszkańców, z czego większość żyje w stolicy Kralendijk, która jednakże nie jest najstarszą osadą na wyspie. Ten tytuł należy do Rincon. Językiem mówionym na Bonaire jest papiamento, który stanowi mieszankę duńskiego, angielskiego, hiszpańskiego i portugalskiego. Właściwie wszyscy na wyspie mówią także po angielsku.

Położenie

Bonaire jest położone około 75 kilometrów na północ od wenezuelskiego wybrzeża. Wyspa ma około 38 kilometrów długości, a w najszerszym punkcie 11 kilometrów szerokości. Przy wybrzeżu w Kralendijk leży wyspa Klein Bonaire (Małe Bonaire), która jest pokryta małymi krzakami i kaktusami. Wyspa ma co najmniej 76 gatunków roślin i jakieś 55 gatunki zwierząt. Jest również otoczona piękną rafą koralową. Od 2001, Klein Bonaire jest chronionym rezerwatem dzikiej przyrody.

Gospodarka

Turystyka jest najważniejszym źródłem przychodu Bonaire. To wpływa także na przemysł budowlany, który w ostatnich latach notował zdumiewający wzrost, stymulowany przez budowę nowych hoteli oraz rozwój infrastruktury. Ponadto, działa również przemysł solny, dla którego ważną rolę odgrywają porty. To z nich sól jest eksportowana. Każdego roku tuziny statków odwiedzają Bonaire.

Lotniska

Port lotniczy Flamingo jest położony cztery kilometry na południe od stolicy Kralendijk. Istnieją bezpośrednie połączenia na Arubę i Curaçao, a także do Stanów Zjednoczonych (Houston), Wenezueli, Ekwadoru, Peru, Jamajki, Puerto Rico i do Holandii.

Transport publiczny

Taksówki są jedyną formą transportu publicznego na Bonaire. W stolicy Kralendijk nigdy nie będziesz miał problemu ze złapaniem taksówki, gdzie indziej może to stanowić problem.
Nie ma połączeń promowych na inne wyspy Antyli Holenderskich, ani do Wenezueli.

Ruch uliczny i parkowanie

Bonaire jest małą wyspą, ale za dużą by odkrywać ją piechotą. Wynajęcie samochodu to wspaniały sposób na eksplorację lądu. Drogi są utrzymane w dobrym stanie. Jeśli zamierzasz odwiedzić park narodowy Washington Slagbaai upewnij się, że wynajmujesz samochód z napędem na cztery koła.

Hotele

Istnieje szeroka oferta zakwaterowania na Bonaire. Na wyspie nie ma naprawdę dużych hoteli. Największy ma 93 pokoje. Poza hotelami i kurortami, istnieje także wiele ofert wynajęcia willi lub apartamentu. Wyspa jest popularnym celem podróży wakacyjnych. Aby mieć pewność, że znajdziesz pokój w miejscu, które spełni Twoje oczekiwania, doradzamy bukowanie noclegu z wyprzedzeniem.

Linki zewnętrzne

Aby zdobyć więcej informacji o Bonaire, zalecamy skorzystanie z Google i następujących źródeł:

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
  • Alamo Rent a Car
  • Avis
  • CarVenience Car Rental Aruba
  • Dollar Rent a Car
  • Hertz

Wszystkie miasta w Bonaire

EasyTerra Wynajem Samochodów Bonaire porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujących miastach: