• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Curaçao

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Curaçao za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Curaçao

EasyTerra Wynajem Samochodów Curaçao jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Curaçao

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Curaçao.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy dokonać rezerwacji wynajmu samochodu w Curaçao?

Curaçao – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Curaçao), Maj to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Curaçao), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Curaçao), Maj to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Curaçao), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Curaçao - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Curaçao), Kwiecień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Curaçao - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Curaçao), Kwiecień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Listopad jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Curaçao - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Curaçao), Lipiec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Curaçao – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Curaçao), Sierpień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Listopad jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Curaçao - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Curaçao), Lipiec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Listopad to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Curaçao – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Curaçao), Kwiecień jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Styczeń to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Curaçao - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Curaçao), Sierpień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Curaçao - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Curaçao) Maj jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Listopad jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Curaçao) Lipiec jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Listopad jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Punkty wynajmu samochodów w Curaçao

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny wynajmu samochodów w poniższych destynacjach.

Wypożyczalnia samochodów Curaçao

Informacja o lokalizacji dla Curaçao

Odkrywaj najpiękniejsze miejsca w Curaçao, korzystając z wynajmu samochodu. EasyTerra Wynajem Samochodów oferuje ponad 20 punktów odbioru w Curaçao. Dzięki temu w pobliżu Twojej destynacji zawsze znajdziesz punktu odbioru samochodu.

Wprowadzenie

Curacao jest największą wyspą wśród wszystkich Antyli Holenderskich, które są częścią Królestwa Niderlandów. Wiecznie słoneczna wyspa przyciąga wczasowiczów, zarówno Amerykanów jak i Europejczyków. Stolicą wyspy jest Willemstad, która mieści się po obydwu stronach zatoki św. Anny. Najstarsza część miasta nazywa się "Punda" ("punkt"), po drugiej stronie leży "Otrabanda" (dosłownie "druga strona").

Ludność

Curacao ma ponad 170 000 mieszkańców. To bardzo międzynarodowy tłum: mieszkańcy pochodzą z 50 różnych krajów.

Położenie

Wyspa ma 61 kilometrów długości i między 5, a 14 kilometrami szerokości. Leży na południu Morza Karaibskiego. Na zachód od wyspy leży Aruba, a na wschód Bonaire. Odległość do południowo-amerykańskiego lądu (Wenezueli) wynosi około 70 kilometrów.

Gospodarka

Pomimo, że gospodarka wyspy nie rozkwitała w ostatnich latach, jej mieszkańcy radzą sobie dużo lepiej, niż Ci z wielu innych południowo-amerykańskich wysp. Rafinerie ropy są głównym pracodawcą, a port (jeden z największych w regionie) także pełni ważną rolę dla gospodarki. Ponadto, wyspa posiada rozbudowany sektor usług, z naciskiem na usługi finansowe. Turystyka ma również znaczący wkład w ekonomię wyspy, mimo że sąsiednie Aruba i Bonaire to popularniejsze cele wakacyjnych podróży.

Lotniska

Międzynarodowym lotniskiem Curacao jest Port Lotniczy Hato, który mieści się na północnym zachodzie od Willemstad. Z lotniska odbywają się loty na inne wyspy Antyli Holenderskich, jak i do Ameryki Południowej, Stanów Zjednoczonych i Europy. Lot do Amsterdamu trwa 9 godzin.

Transport publiczny

Transport publiczny na wyspie zapewnia firma Autobus Bedrijf Curacao, która używa dużych żółtych i niebieskich autobusów nazywanych "konwojami", które zatrzymują się tylko przy formalnych przystankach autobusowych. Ponadto po wyspie poruszają się jeszcze minibusy, nazywane po prostu "busami" (co da się odczytać z ich rejestracji). Te zatrzymają się gdziekolwiek chcesz. Miejskie autobusy odjeżdżają co godzinę, autobusy do miejsc takich jak Willemstand nie mają tak wysokiej częstotliwości. W niedziele częstotliwość przyjazdów jest jeszcze rzadsza.

Ruch uliczny i parkowanie

Jeżdżenie po Curacao nie jest bardzo trudne, jeśli masz na uwadze kilka faktów. Lokalna społeczność absolutnie nie żyje pośpiesznie i jeździ dosyć wolno (maksymalna dopuszczalna prędkość w terenie zabudowanym to 45 km na godzinę, wszędzie indziej jest to 60 - 80 km na godzinę). Ludzie często wykonują skręty, zawracanie lub nagłe hamowanie bez sygnalizowania, dlatego warto zachować pewną rozsądną odległość. Także na skrzyżowaniach z trzema drogami (w kształcie litery "T"), pierwszeństwo przejazdu ma ruchliwa ulica.

W Willemstad możesz mieć trudność ze znalezieniem miejsca do zaparkowania. Zawsze można znaleźć miejsce parkingowe na dużym darmowym parkingu Waaigat, aczkolwiek nocą nie jest to bezpieczne miejsce. W starej dzielnicy Punda i blisko Wilhelminaplein są również strzeżone parkingi, których stawka wynosi zazwyczaj 0,50 guldena antylskiego. Musisz także zapłacić jeśli chcesz zaparkować blisko tych parkingów. Wszędzie indziej, parkowanie jest darmowe. Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie: dobrze zamykaj samochód i nie zostawiaj w nim kosztowności. Zalecamy parkowanie samochodu w dobrze oświetlonych miejscach.

Hotele

Curacao posiada bogatą ofertę noclegową, od luksusowych centrów wakacyjnych po przytulne, mniejsze hotele. Wyspa przyciąga gości przez cały rok, dlatego zalecamy rezerwację pokoju hotelowego z wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli chcesz skorzystać z konkretnego hotelu.

Linki zewnętrzne

Aby zdobyć więcej informacji na temat Curacao, zalecamy Google oraz następujące źródła:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Netherlands Antillean guilder
 • Język
  Dutch, English, (Eastern) Punjabi
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • National Car Rental
 • Alamo
 • Sixt
 • Europcar
 • Hertz
 • Budget
 • Dollar Rent a Car
 • Avis
 • BORIC CAR
 • Thrifty
 • Enterprise
 • Green Motion
 • ACE Rent A Car
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Curaçao