• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Innsbruck

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Innsbruck za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Ważne do 31 maja
Summer Sale
Do 25% rabatu na wynajem samochodu
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Innsbruck

EasyTerra Wynajem Samochodów Innsbruck jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Innsbruck

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Innsbruck

Promocje na wynajem samochodów w Innsbruck

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Innsbruck.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Innsbruck

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Innsbruck. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • GLOBAL Rent-a-Car

  8.3 (747)
  Brak dostępnych taryf
 • Megadrive

  8.3 (408)
  Od zł 157 / dzień
 • Enterprise

  8.1 (1708)
  Od zł 192 / dzień
 • Hertz

  8 (6166)
  Od zł 255 / dzień
 • Europcar

  8 (7326)
  Od zł 169 / dzień
 • Alamo

  7.9 (7912)
  Od zł 183 / dzień
 • Budget

  7.9 (9003)
  Od zł 202 / dzień
 • Buchbinder

  7.9 (501)
  Od zł 210 / dzień
 • Sixt

  7.7 (2933)
  Od zł 157 / dzień
 • InterRent

  7.7 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  7.7 (4889)
  Od zł 288 / dzień
 • Global Rent a Car

  7.6 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • Keddy By Europcar

  7.5 (2995)
  Brak dostępnych taryf
 • Avis

  7.1 (5349)
  Od zł 229 / dzień
 • National Car Rental

  7.9 (384)
  Brak dostępnych taryf
 • Active Car Rental

  8 (408)
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Flizzr

  7.9 (270)
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Innsbruck?

Innsbruck – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Innsbruck), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Marzec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Innsbruck), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Innsbruck), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Marzec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Innsbruck), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Innsbruck - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Innsbruck), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Marzec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Innsbruck - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Innsbruck), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Marzec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Innsbruck - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Innsbruck), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Marzec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Innsbruck – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Innsbruck), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Marzec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Innsbruck - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Innsbruck), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Marzec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Innsbruck – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Innsbruck), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Marzec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Innsbruck - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Innsbruck), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Innsbruck - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Innsbruck) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Marzec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Innsbruck) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Innsbruck - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Innsbruck) Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Styczeń to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Innsbruck - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Innsbruck) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Marzec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Innsbruck

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Austria, ale w mieście innym niż Innsbruck, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Austria stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Austria chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Innsbruck

EasyTerra Wynajem Samochodów Innsbruck porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Fürstenweg 180
Südtiroler Platz 1
Valiergasse 50

Informacja o lokalizacji dla Innsbruck

Wprowadzenie

Innsbruck to stolica austriackiego kraju związkowego Tyrolu. Miasto jest głównie znane ze swoich możliwości do uprawiania sportów zimowych. Miasto posiada atrakcyjne centrum pełne historycznych budynków. W 1964 i 1976 roku Innsbruck był odpowiedzialny za organizację Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Ludność

Oficjalna liczba mieszkańców Innsbrucka wynosi blisko 120000 mieszkańców, jednak w rzeczywistości żyje tu o 20000 osób więcej. Dzieje się tak z powodu rozróżnienia głównego miejsca zamieszkania oraz tymczasowego miejsca zamieszkania. Studenci często mieszkają w domach rodzinnych i dlatego nie są wliczani w spis, chociaż żyją w Innsbrucku.

Położenie

Innsbruck znajduje się w dolinie rzeki Inn, gdzie spotyka się razem z doliną Wipp. Miasto otoczone jest wysokimi górami takimi jak Hafelekar (2334 m) na północnej stronie i Patscherkofel (2246 m) oraz Serles (2718 m) na południowej stronie. Około 30 kilometrów dalej na południe leży przełęcz Brennera.

Gospodarka

Turystyka to wszystko co posiada Innsbruck. Szczyt sezonu formuje się w zimowe miesiące, kiedy to setki tysięcy ludzi przybywa, aby pojeździć na nartach po okolicznych terenach. Oprócz tego, zatrudnienie istnieje również w sektorze publicznym. Innsbruck to stolica Tyrolu.

Ponadto Innsbruck stanowi ważne centrum edukacyjne z uniwersytetem liczącym 23000 studentów.

Lotniska

Lotnisko Innsbruck Kranebitten jest najważniejszym lotniskiem na obszarze Alp. Lotnisko znajduje się 3 kilometry na południowy zachód od miasta, bezpośrednio obok autostrady A12. Obsługuje 650000 pasażerów rocznie z czego większość w okresie sezonu zimowego. 

Transport publiczny

Transport publiczny w Innsbrucku składa się głównie z linii autobusowych. Miej na uwadze, że niektóre autobusy mogą dzielić prawie całą trasę razem z innymi, jednak koniec trasy może się różnić. Docelowy przystanek zawsze jest oznaczony na przodzie i w środku autobusu.

Specjalny autobus turystyczny (TS) kursuje wzdłuż najważniejszych miejsc w mieście, są to Schloß Ambras, Bergisel i Alpenzoo.

Dwie linie tramwajowe łączą Innsbruck z miasteczkami poza stolicą, jedna łączy z góralską wioską Igls a druga z miasteczkiem w Dolinie Stubaital. Ponadto tak zwane S-Bahny kursują co 30 minut między Telfs/Pfaffenhofen, Innsbruckiem i Hall.

Ruch miejski i parkowanie

Innsbruck i otaczające go tereny można doskonale zwiedzić samochodem, chociaż w okresie zimowym w mieście potrafi być dość tłoczno. Najlepiej jest parkować w jednym z garaży podziemnych, jednak są one dość drogie.

Hotele

Jako, że Innsbruck to ważne miasto turystyczne nie brakuje tu hoteli. Chociaż w okresie zimowym może być trudno znaleźć pokój dla siebie. Dlatego polecamy zarezerwować miejsce ze znacznym wyprzedzeniem. W okresie letnim nie ma trudności ze znalezieniem noclegu a ceny są niższe.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  100 km/h
 • Język
  German
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • Megadrive
 • Enterprise
 • Hertz
 • Europcar
 • Alamo
 • Budget
 • Buchbinder
 • Sixt
 • InterRent
 • Thrifty
 • Global Rent a Car
 • Keddy By Europcar
 • Avis
 • National Car Rental
 • Active Car Rental
 • Your Rent
 • Flizzr
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Austria
 3. Wypożyczalnia samochodów Innsbruck