• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Ibiza

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Ibiza za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Ibiza

EasyTerra Wynajem Samochodów Ibiza jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Ibiza

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Ibiza.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w Ibiza

Ibiza – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Ibiza), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Ibiza), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Ibiza), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Ibiza), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Ibiza), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Ibiza), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Ibiza), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Ibiza), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Ibiza), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Ibiza), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Ibiza), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Ibiza) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Ibiza) Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Ibiza), Czerwiec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Ibiza) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Ibiza) Październik to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacje wynajmu samochodów w Ibiza

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla Ibiza

Wprowadzenie

Ibiza jest jedną z wysp należących do archipelagu Balearów. Ibiza jest najbardziej ekstremalną wyspą jeśli weźmiemy pod uwagę różnorodność krajobrazu oraz ludzi, którzy na nią zjeżdżają. Reputacja jaką posiada ze względu na życie nocne jest prawdziwa: to miejsce nietuzinkowe i ekstrawaganckie. Krajobraz Ibizy charakteryzuje się płaską powierzchnią na północy składającą się z mozaiki sadów oraz zalesionych wzgórz. Ponadto, Ibiza posiada głównie skaliste wybrzeża oraz piaszczyste plaże.

Ludność

Ibiza posiada około 100,000 mieszkańców. Miasto Ibiza, stolica wyspy zamieszkiwana jest przez około 40,000 rezydentów, natomiast San Antonio, drugie największe miasto posiada 16,000 mieszkańców. Jednakże, wyspa sprawia wrażenie dużo bardziej zaludnionej ze względu na fakt, iż rocznie przyciąga 4 miliony turystów.

Położenie

Ibiza jest jedną z Wysp Balearskich, które znajdują się na wschód od wybrzeża Hiszpanii, granicząc z Zatoką Walencji oraz Morzem Śródziemnym. Ibiza jest najbliższą wyspą względem hiszpańskiej części kontynentalnej znajdując się 100 kilometrów od niej.

Gospodarka

Rolnictwo jest jednym z głównych filarów gospodarki wyspy. Owoce są uprawiane przede wszystkim na północy, gdzie znajduje się wiele sadów. Ponadto, miejscowi hodują również wiele zwierząt. Rolnictwo dostarcza stanowisk pracy dla rolników, ale także dla ludzi, którzy zajmują się handlem.

Głównym źródłem dochodu na Ibizie jest turystyka. Ma ona szczególne znaczenie w ciągu lata, kiedy wyspa przyciąga turystów. Rocznie ponad cztery miliony odwiedzających przybywa na wyspę. Region przyciąga mieszankę ludzi: hipisów, miłośników mody, nudystów, imprezowiczów oraz podróżujących masowo. Turystów przyciągają przede wszystkim piękne plaże, modne dyskoteki, piękne krajobrazy, skaliste wybrzeża etc.

Lotniska

Ibiza posiada jedno lotnisko, Lotnisko na Ibizie (lub Aeroport d'Eivissa), które znajduje się 7 kilometrów od miasta Ibiza znajdującego się na wschodnim wybrzeżu. Lotnisko na Ibizie obsługuje loty z i do, między innymi, Barcelony, Walencji, oraz innych większych miast europejskich.

Transport publiczny

Większość ludzi, którzy przybywają na Ibizę dociera na nią samolotem. Można również na nią dotrzeć podróżując łódką. Promy płyną, między innymi, z Alicante oraz Barcelony. Promy kursują również między wyspami. Firmy, które oferują tego typu usługi to Transediterrane oraz Flebasa.

Najlepszym sposobem na zwiedzanie wyspy jest podróżowanie wynajętym samochodem. Sprawdza się to również dla innych Wysp Balearskich: Formentery, Majorki oraz Minorki. Na Formenterze rowery są idealnym rozwiązaniem, szczególnie biorąc pod uwagę jej rozmiar. Jeśli nie wypożyczyłeś samochodu, możesz korzystać z autobusów, które kursują po Ibizie i zabiorą cię z lotniska na Ibizie (lub Aeroport d' Eivissa) do miasta Ibizy, a także z Ibizy do San Antonio oraz Portinatx.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, samochody z wypożyczaln są idealne do eksplorowania Ibizy. Na wyspie jest wiele kiepskich dróg, ale też i bardzo dobrych. Te (bardzo) dobre drogi są bliższe tras, które prowadzą do atrakcji turystycznych. A zatem wypożyczenie dobrego samochodu nie jest żadnym luksusem na tej pięknej wyspie. Parkowanie na Ibizie jest jedynie problemem w najbardziej popularnych miejscach, w tym sensie, że być może nie będziesz w stanie zaparkować dokładnie tam, gdzie chcesz.

Hotele

Na Ibizie jest wiele hoteli, zarówno tych bardzo drogich i luksusowych jak i tych tanich. Drogie hotele znajdują się blisko pięknych miejsc i atrakcji turystycznych. Tańsze hotele znajdują się trochę dalej. W szczycie sezonu, tj. latem, zdecydowanie zalecamy dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem, szczególnie jeśli chcesz nocować w konkretnym miejscu lub kurorcie.

Linki zewnętrze

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Ibizy, zachęcamy do skorzystania z Google, oraz następujących linków:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Spanish
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo
 • Hiper Rent a Car
 • Enterprise
 • Hertz
 • Carwiz rent a car
 • K10 Rentacar
 • Goldcar Key'n Go
 • Thrifty
 • Avis
 • Flizzr
 • ACE Rent A Car
 • Dollar Rent a Car
 • Budget
 • Sixt
 • Keddy By Europcar
 • Centauro
 • Europcar
 • Clickrent
 • OK Rent a car
 • Record Rent a Car
 • Rhodium Car Rental
 • Goldcar
 • InterRent
 • Everycar
 • offUgo
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Ibiza