• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny

Wypożyczalnia samochodów Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • Ponad 500 000 rezerwacji Ponad pół miliona osób skorzystało przed Tobą 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Skorzystaj z rabatów do 20% u różnych wypożyczalni - Ważne do 4 czerwca 2024
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczna
Kompaktowa
Średnia
Standardowa
Full-size
Luksusowa
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Napęd elektryczny

Oferta wypożyczalni w Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Keddy By Europcar

  9.5 (3503)
  Od zł 96 / dzień
 • Hertz

  8.3 (7010)
  Od zł 115 / dzień
 • Avis

  8.2 (6084)
  Od zł 111 / dzień
 • Europcar

  7.7 (8288)
  Od zł 108 / dzień
 • Budget

  7.6 (9782)
  Od zł 100 / dzień
 • Sixt

  7.5 (3446)
  Od zł 130 / dzień
 • InterRent

  7.3 (5827)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  3.7 (5603)
  Od zł 107 / dzień
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf

Średnia cena dzienna za miesiąc w Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

Lokalizacja wynajmu samochodów Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

Inne punkty wynajmu w Bruksela

Poza Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi w Bruksela EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Bruksela:

Informacja na temat lokalizacji dla Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

Informacje ogólne

Bruksela Gare du Midi lub Bruksela Południe to druga największa stacja w Brukseli. Jak sama nazwa wskazuje, znajduje się ona w południowej części belgijskiego miasta. Bruksela Południowa to ważna stacja, gdzie kursuje wiele połączeń krajowych i międzynarodowych. Kiedy podróżujesz z Holandii możesz przesiąść się tu do kolei Eurostar do Londynu oraz możesz skorzystać z bezpośredniego połączenia TGV do południowej Francji.

Transport

Wolisz pozostać w Brukseli? Istnieje wiele możliwości, gdzie możesz kontynuować swoją podróż ze stacji Bruksela Brussels Gare du Midi. W północnej części stacji znajdziesz metro. Bruksela Południowa obsługuje drugą i szóstą linię metra. Podziemne tramwaje (pre-metro) linii 3, 4 i 51 również zatrzymują się na tej stacji metra. Inne linie tramwajowe oraz autobusy MIVB zatrzymują się na tak zwanej "zakrytej ulicy". Preferujesz jazdę samochodem? Na stacji znajduje się kilka firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów, więc możesz odebrać wypożyczone auto bezpośrednio po przyjeździe na stację Bruksela Południowa. Avis, Europcar, Hertz i Sixt to firmy, które się tutaj mieszczą. Wypożyczalnie samochodów znajdziesz na Placu Victora Horta. A może wolisz wypożyczyć rower? Wypożyczalnia Blue Bike wypożycza rowery na stacji za opłatę w wysokości 3 € na dzień.

Usługi

Jak w przypadku każdej większej stacji kolejowej wewnątrz budynku znajdziesz punkt informacyjny. Stacja posiada również punkt Wi-Fi, Bankomaty oraz kantory wymiany walut. Bruksela Południowa zaopatrzona jest także w aptekę.

Restauracje

Bruksela Gare du Midi oferuje duży wybór punktów gastronomicznych. Na szybką przekąskę możesz udać się do Subway'a lub Quick'a a Ci, którzy kochają lody mogą wypróbować lodziarnie Häagen Dazs. Wspomnieliśmy tylko niektóre z dużej liczby restauracji znajdujących się na stacji.

Sklepy

Chcesz pójść na zakupy w trakcie wolnego czasu? Stacja posiada wiele sklepów. Znajdziesz tu nawet jubilera, jak również i takie sklepy jak Yves Rocher i Esprit a są to tylko przykłady. Jeśli chcesz w przelocie kupić czasopismo to zawsze możesz skorzystać z kiosku. 

Użyteczne linki

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Dutch, German, French
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczna

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Keddy By Europcar
 • Hertz
 • Avis
 • Europcar
 • Budget
 • Sixt
 • InterRent
 • Thrifty
 • Your Rent