• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

landing_page.search_main.title.worry_free

landing_page.search_main.subscript.worry_free

Wypożyczalnia samochodów Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi za Ciebie.

 
 
 
Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni

usps_block.worry_free.title usps_block.worry_free.title.worry_free

 • search_main.usp.worry_free.covered_own_risk search_main.usp.worry_free.covered_own_risk_subscript
 • search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage_subscript
 • search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies_subscript
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 1 lutego - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Oferta wypożyczalni w Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Keddy By Europcar

  8.4 (2916)
  Od zł 160 / dzień
 • Hertz

  8.1 (6042)
  Od zł 146 / dzień
 • Sixt

  7.9 (2824)
  Od zł 142 / dzień
 • Avis

  7.9 (5258)
  Od zł 155 / dzień
 • Thrifty

  7.8 (4742)
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Europcar

  7.4 (7170)
  Od zł 172 / dzień
 • InterRent

  7.3 (5930)
  Brak dostępnych taryf
 • Budget

  7.2 (8847)
  Od zł 148 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 433 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi) Styczeń jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi) Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Październik to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi) Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

Inne punkty wynajmu w Bruksela

Poza Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi w Bruksela EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Bruksela:

Informacja na temat lokalizacji dla Bruksela Dworzec kolejowy-Gare Midi

Informacje ogólne

Bruksela Gare du Midi lub Bruksela Południe to druga największa stacja w Brukseli. Jak sama nazwa wskazuje, znajduje się ona w południowej części belgijskiego miasta. Bruksela Południowa to ważna stacja, gdzie kursuje wiele połączeń krajowych i międzynarodowych. Kiedy podróżujesz z Holandii możesz przesiąść się tu do kolei Eurostar do Londynu oraz możesz skorzystać z bezpośredniego połączenia TGV do południowej Francji.

Transport

Wolisz pozostać w Brukseli? Istnieje wiele możliwości, gdzie możesz kontynuować swoją podróż ze stacji Bruksela Brussels Gare du Midi. W północnej części stacji znajdziesz metro. Bruksela Południowa obsługuje drugą i szóstą linię metra. Podziemne tramwaje (pre-metro) linii 3, 4 i 51 również zatrzymują się na tej stacji metra. Inne linie tramwajowe oraz autobusy MIVB zatrzymują się na tak zwanej "zakrytej ulicy". Preferujesz jazdę samochodem? Na stacji znajduje się kilka firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów, więc możesz odebrać wypożyczone auto bezpośrednio po przyjeździe na stację Bruksela Południowa. Avis, Europcar, Hertz i Sixt to firmy, które się tutaj mieszczą. Wypożyczalnie samochodów znajdziesz na Placu Victora Horta. A może wolisz wypożyczyć rower? Wypożyczalnia Blue Bike wypożycza rowery na stacji za opłatę w wysokości 3 € na dzień.

Usługi

Jak w przypadku każdej większej stacji kolejowej wewnątrz budynku znajdziesz punkt informacyjny. Stacja posiada również punkt Wi-Fi, Bankomaty oraz kantory wymiany walut. Bruksela Południowa zaopatrzona jest także w aptekę.

Restauracje

Bruksela Gare du Midi oferuje duży wybór punktów gastronomicznych. Na szybką przekąskę możesz udać się do Subway'a lub Quick'a a Ci, którzy kochają lody mogą wypróbować lodziarnie Häagen Dazs. Wspomnieliśmy tylko niektóre z dużej liczby restauracji znajdujących się na stacji.

Sklepy

Chcesz pójść na zakupy w trakcie wolnego czasu? Stacja posiada wiele sklepów. Znajdziesz tu nawet jubilera, jak również i takie sklepy jak Yves Rocher i Esprit a są to tylko przykłady. Jeśli chcesz w przelocie kupić czasopismo to zawsze możesz skorzystać z kiosku. 

Użyteczne linki

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Dutch, German, French
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Keddy By Europcar
 • Hertz
 • Sixt
 • Avis
 • Thrifty
 • Your Rent
 • Europcar
 • InterRent
 • Budget