• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Belgia

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Belgia za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Belgia

EasyTerra Wynajem Samochodów Belgia jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Belgia

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Belgia.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy dokonać rezerwacji wynajmu samochodu w Belgia?

Belgia – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Belgia), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Czerwiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Belgia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Belgia), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Czerwiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Belgia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Belgia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Belgia), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Belgia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Belgia), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Belgia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Belgia), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Belgia – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Belgia), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Belgia - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Belgia), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Belgia – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Belgia), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Czerwiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Belgia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Belgia), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Belgia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Belgia) Styczeń jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Belgia) Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Belgia - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Belgia), Kwiecień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Belgia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Belgia) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Czerwiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Belgia - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Belgia) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnia samochodów Belgia

Informacja o lokalizacji dla Belgia

Odkrywaj najpiękniejsze miejsca w Belgia, korzystając z wynajmu samochodu. EasyTerra Wynajem Samochodów oferuje ponad 21 punktów odbioru w Belgia. Dzięki temu w pobliżu Twojej destynacji zawsze znajdziesz punktu odbioru samochodu.

Wstęp

Belgia to zachodnioeuropejski kraj graniczący z Francją, Holandią, Niemcami oraz Luxemburgiem. Państwo znajduje się w samym centrum Europy. Belgia składa się z dwóch różnych regionów; francuskojęzycznej Walonii oraz holenderskojęzycznej Flamandii. Po II Wojnie Światowej kraj rozwinął się w bogaty naród, gdzie Unia Europejska posiada swoją stolicę. Bruksela jest stolicą Belgii oraz Unii Europejskiej.

Historia

Belgia nie zawsze była niepodległym państwem. W średniowieczu Imperium Rzymskie podzielone było na różne prowincje. W ówczesnym czasie Belgia była częścią Francji oraz Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego. Pod koniec XVIII wieku dzisiejsza Walonia wpadła w ręce Francji Napoleona. W 1815 roku Napoleon poniósł klęskę w Bitwie pod Waterloo. Cztery wielkie potęgi tamtego okresu: Anglia, Austria, Prusy oraz Rosja zdecydowały się połączyć obszar znany dzisiaj jako Benelux (Belgia-Holandia-Luxemburg), by stworzyć bufor przeciwko możliwej inwazji wojsk francuskich. Zjednoczone Królestwo Niderlandów było rządzone przez króla Wilhelma I wiary protestanckiej.

Po wojnie o niepodległość w 1830 roku Belgia ogłosiła niepodległość pod rządami monarchii konstytucyjnej. Luxemburg pozostał częścią Niderlandów aż do 1890 roku.

Podczas obu Wojen Światowych Belgia okupowana była przez Niemcy. Po II Wojnie Światowej Belgia osiągnęła gwałtowny rozwój gospodarczy. Kraje Beneluxu połączyły się, a Belgia została jednym z założycieli obecnej Unii Europejskiej. Okres ten znany jest także z powodu napięć między Flamandami (na północy) i Walonami (na południu). Została stworzona bariera językowa pomiędzy tymi dwoma regionami. Flamandowie mówili holenderskim, a Walonowie francuskim językiem. 

Kultura i społeczeństwo

Belgia to jedno z najbardziej zaludnionych państw w Europie. Posiada 10.4 milionów mieszkańców. W części flamandzkiej żyje nie mniej niż 6 milionów mieszkańców. Mieszkają głównie w miastach Bruksela, Antwerpia, Louvain oraz na ich obrzeżach. Walonia posiada tylko 3,4 miliona mieszkańców z czego najwięcej żyje w okolicach miast Mons, Charleroi oraz Liege. Bruksela posiada około miliona mieszkańców.

Większość Belgów jest z pochodzenia Flamandami lub Walonami. Razem stanowią 85% ludności. Inne grupy etniczne z Europy to Włosi, Francuzi i Niemcy reprezentując 11% ludności. Mały procent (około 3%) to imigranci z bliskiego wschodu pochodzący z takich krajów jak Maroko, Algieria oraz Turcja.

Około 60% populacji mówi po holendersku, 40% mówi po francusku, a mniej niż 1% potrafi się porozumieć w języku niemieckim. W Brukseli większość ludzi mówi w języku francuskim, pomimo faktu, że miasto oficjalnie jest dwujęzyczne.

Ludzie w Belgii są głownie wiary katolickiej. Żyje tu także wielu muzułmanów (około 300,000), żydów (około 80,000) oraz protestantów (60,000). Około 20% Belgów jest ateistami.

Belgia znana jest ze swoich wspaniałej sztuki, pięknych zamków oraz zabytków. Festiwale pełnią istotną rolę w narodowej kulturze. Kraj oferuje także wiele możliwości w obszarze sportowym. Belgowie kochają dobry mecz piłki nożnej lub wycieczkę rowerową. Belgia to także miejsce narodzin wielu bajkowych postaci, na przykład "Tintin".

Sytuacja polityczna

Belgia jest monarchią konstytucyjną z demokracja parlamentarną. Królem Belgii jest Albert II. Choć z zasady jest on władcą państwa to obecnie ta dziedziczna pozycja pełni funkcję ceremonialną. Parlament składa się z Izby Reprezentantów oraz Senatu. Rząd federalny potrzebuje votum zaufania od Izby Reprezentantów i formalnie mianowany jest przez króla. Rządowi przewodniczy premier. Obecnie to stanowisko zajmuje Guy Verhofstadt. Członkowie parlamentu wybierani są co cztery lata. Głosowania są obowiązkowe, dlatego też frekwencja wyborcza jest bardzo wysoka w porównaniu do innych państw.

Sytuacja polityczna w Belgii jest złożona. Władza polityczna podzielona jest wśród różnych społeczności językowych. Oznacza to, że Belgia posiada siedem parlamentów i 6 rządów. Każda społeczność językowa posiada swój własny rząd i partie polityczne. Trzy regiony Flandria, Walonia oraz Bruksela posiadają duży stopień autonomii. Istnieją również partie unitarne, które nie przynależą do jednej społeczności językowej, ale widzą kraj jako całość.

Gospodarka

Belgia znajduje się w samym centrum Europy. Państwowa gospodarka czerpie z tego ogromne korzyści. Oznacza to, że przemysł, handel, usługi oraz transport są bardzo ważne. Belgia posiada gospodarkę wolnorynkową, rozległą sieć drogową oraz doskonały transport. Istnieje wiele portów, kanałów, dróg kolejowych lub autostrad. Tak rozległa sieć transportowa potrzebna jest do bezproblemowej współpracy z innymi państwami. 

Belgijska gospodarka opiera się na handlu zagranicznym. Żywność, ubrania, akcesoria, włókiennictwo oraz żelazo są najwyżej umiejscowionymi produktami na liście eksportowej. Głównymi towarami eksportowanymi są żelazo i stal, sprzęt transportowy, oszlifowane diamenty, tekstylia oraz produkty naftowe. Główni partnerzy handlowi to  Niemcy, Holandia, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Stany Zjednoczone oraz Hiszpania.

Bruksela to nie tylko stolica Belgii ale także "stolica Europy". Ośrodek administracyjny Unii Europejskiej znajduje się właśnie w tym mieście. Przynosi to zatrudnienie w sektorze usług. Ponadto Belgia inwestuje znaczną ilość pieniędzy w badania i rozwój by utrzymać dobrą pozycję gospodarczą.

Od 1999 roku oficjalną walutą jest euro.

Ukształtowanie terenu i klimat

Belgia pokrywa powierzchnię ponad 30,000 km2. Obszar ten składa się z trzech regionów geologicznych: przybrzeżnych równin na północnym zachodzie (niska Belgia), centralnego płaskowyżu (środkowa Belgia) oraz Arden na południowym wschodzie kraju (wysoka Belgia). Cała linia brzegowa wynosi 66,5 kilometra i zwrócona jest ku Morzu Północnemu. Wybrzeże składa się przeważnie z wydm i płaskich terenów zalewowych. Centralny płaskowyż to wolno rosnący teren składający się z żyznych dolin. W dodatku krajobraz składa się z górzystych terenów jaskiń. Ardeny są zalesionym i najmniej zamieszkałym regionem. Obszar ten idealnie nadaje się do pieszych wędrówek, rajdów rowerowych oraz innych aktywności sportowych. Najwyższy szczyt Belgii mierzy 694 metry wysokości. Szczyt nosi nazwę Signal de Botrange.

Główne rzeki Belgii to Moza i Skalda. Wzdłuż rzek rozciągają się tereny uprawne. Ostatnio kraj zmagał się z powodziami.

W dolnej i centralnej Belgii oraz na terenach zalewowych panuje klimat morski z opadami występującymi przez cały rok. Ponadto w Belgii panuje klimat umiarkowany. Zimy są łagodne, a podczas lata temperatury nie są wysokie. Średnia temperatura w styczniu to 3 stopnie Celsjusza, natomiast w czerwcu średnia temperatura wynosi 18 stopni Celsjusza. Średnie opady deszczu w styczniu wynoszą 65 milimetrów, natomiast w czerwcu spada średnio 78 milimetrów. 

Infrastruktura i ruch krajowy

Pociągi to szybki i niezbyt drogi środek transportu w Belgii. W dodatku można nimi dojechać zarówno do miast jak i obszarów wiejskich. Wysokiej jakości sieć kolejowa jest bardzo rozwinięta, rozbudowana i wysokiej jakości. Rozróżnia się pociągi międzymiastowe oraz regionalne. Dystanse w Belgii nie są duże. Oznacza to, że możesz jechać tylko kilka godzin w jednym kierunku. Szybkie koleje odjeżdżają z Belgii do innych państw, na przykład TGV do Paryża.

Belgijska sieć autobusowa jest także rozległa. Duże firmy zajmujące się transportem autobusowym to TEC i De Lijn. TEC zapewnia transport w południowej Walonii, a De Lijn we Flandrii. Ponadto w miastach leżących na wybrzeżu  oraz dużych miastach (Antwerpia, Gandawa i Bruksela) możesz skorzystać z tramwajów. Bruksela posiada także metro.

Belgia jest małym krajem i nie ma tu wielu lotów międzynarodowych. Oczywiście transport lotniczy to doskonały sposób na podróż do Belgii. Brukselskie lotnisko międzynarodowe to główne lotnisko w kraju: Międzynarodowe Lotnisko  Zaventem. Inne lotniska to: Międzynarodowe Lotnisko w Antwerpii (ANR), Międzynarodowe Lotnisko w południowym Charleroi (CRL), Lotnisko w Gandawie (GNE), Lotnisko Knokke/Het Zoute (KNO), Lotnisko Liege (LGG) oraz Międzynarodowe Lotnisko Ostend- Bruges (OST).

Jak większość krajów leżących nad morzem Belgia posiada międzynarodowy transport promowy. Z Ostendy można podróżować promem do Anglii. Transport towarowy jest szczególnie powszechny na wodzie. Główne porty w Belgii to Antwerpia i Gandawa. Centralne położenie w Europie, doskonała infrastruktura łącząca porty z Europą oraz ich dostęp do morza czyni Antwerpię jednym z największych portów na świecie.

Belgowie jeżdżą po prawej stronie drogi. Zapięcie pasów bezpieczeństwa w trakcie jazdy jest obowiązkowe. Zawsze upewnij się , że nie prowadzisz samochodu po spożyciu piwa lub innych napojów alkoholowych. Przepisy dotyczące jazdy po spożyciu alkoholu są rygorystyczne. Pamiętaj również o limicie prędkości; drogi są kontrolowane, a mandaty za przekroczenie prędkości są surowe. Odległości oraz maksymalna prędkość podawana jest w kilometrach.

Tradycyjne potrawy

Belgijska kuchnia to połączenie kuchni holenderskiej z francuską. Mięso i ryby to podstawowe składniki. Belgia znana jest ze swoich piw. Są one często dodawane do dań albo używane do duszenia mięs. Jest ich nie mniej niż 400 rodzajów. Sławne belgijskie piwo to Trappist Ale, które jest warzone przez mnichów. Ponadto kraj znany jest ze swoich Belgijskich Frytek. Inne belgijskie przysmaki to wafle i cukierki. Belgijska czekolada znana jest na całym świecie.

Belgowie lubią dobre jedzenie i spotkania przy kuflu piwa. Istnieje wystarczająco dużo restauracji i barów. Restauracje różnią się od siebie ceną i standardem. W miejscach często odwiedzanych przez turystów jedzenie można zamawiać przez cały dzień. Napiwki są doceniane, a zwyczajowo dodaje się 10% ceny.

Zakwaterowanie

Jako turysta odwiedzający Belgię możesz wybrać wiele różnych form zakwaterowania. Hotele można znaleźć w całym kraju, a w szczególności w dużych miastach i na ich obrzeżach. Można wybrać pomiędzy luksusowymi czterogwiazdkowymi hotelami lub przytulniejszymi i tańszymi hostelami, a Ci którzy je wybiorą nie będą rozczarowani. Ponadto istnieje możliwość wynajmu domków letniskowych lub noclegu na polu namiotowym. Ostatnią możliwością jest spędzenie nocy w pięknym belgijskim zamku oraz poczucia belgijskiej atmosfery i scenerii.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu dalszych informacji o Belgii polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Dutch, German, French
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Hertz
 • Keddy By Europcar
 • Enterprise
 • Avis
 • National Car Rental
 • Europcar
 • Thrifty
 • Dollar Rent a Car
 • Your Rent
 • Budget
 • Sixt
 • Alamo
 • InterRent
 • CITROEN
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Belgia