• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny

Wypożyczalnia samochodów Bruksela

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Bruksela za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • Ponad 500 000 rezerwacji Ponad pół miliona osób skorzystało przed Tobą 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Skorzystaj z rabatów do 20% u różnych wypożyczalni - Ważne do 4 czerwca 2024
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Bruksela

EasyTerra Wynajem Samochodów Bruksela jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Bruksela

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Bruksela

Promocje na wynajem samochodów w Bruksela

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Bruksela.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczna
Kompaktowa
Średnia
Standardowa
Full-size
Luksusowa
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Napęd elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Bruksela

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Bruksela. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Keddy By Europcar

  9.4 (3503)
  Od zł 79 / dzień
 • Alamo

  9.2 (8869)
  Od zł 95 / dzień
 • Avis

  8.5 (6084)
  Od zł 95 / dzień
 • Enterprise

  8.3 (1990)
  Od zł 101 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  8.2 (4463)
  Od zł 119 / dzień
 • Europcar

  7.9 (8288)
  Od zł 92 / dzień
 • Budget

  7.4 (9782)
  Od zł 90 / dzień
 • InterRent

  7.2 (5827)
  Brak dostępnych taryf
 • Hertz

  7 (7010)
  Od zł 93 / dzień
 • Sixt

  7 (3446)
  Od zł 94 / dzień
 • Thrifty

  3.9 (5603)
  Od zł 100 / dzień
 • National Car Rental

  8.5 (408)
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • CITROEN

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Bruksela?

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Bruksela

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Belgia, ale w mieście innym niż Bruksela, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Belgia stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Belgia chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Bruksela

EasyTerra Wynajem Samochodów Bruksela porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Brixtonlaan 43
Excelsiorlaan 20
Kouterveldstraat 14
Rue Americaine 145

Informacja o lokalizacji dla Bruksela

Wprowadzenie

Bruksela to zarówno stolica Belgii jak i "stolica" Unii Europejskiej. Ponadto w Brukselii znajduje się główna siedziba NATO. Chociaż budynki tej organizacji nieznacznie poprawiły wygląd miasta, jego centrum jest bardzo atrakcyjnym miejscem. Centrum stanowi Grote Markt, gdzie w słoneczne dni tarasy są przepełnione ludźmi cieszącymi się belgijskim piwem.

Ludność

Bruksela składa się z 19 okręgów, które razem tworzą miejskie władze. Bruksela jest jednym z okręgów i posiada 140000 mieszkańców. Cała stolica liczy ponad milion mieszkańców.

Położenie

Miasto znajduje się w środku Belgii na zbiegu byłych szlaków handlowych zarówno z północy na południe jak i ze wschodu na zachód. Bruksela znajduje się 57 kilometrów od Gandawy, 97 kilometrów od Brugii i 114 kilometrów od nadmorskiego kurortu Ostend.

Gospodarka

Dzięki swojemu statusowi jako stolicy oraz obecności dużych organizacji takich jak NATO i Unia Europejska Bruksela jest typowo administracyjnym miastem. Większość ludzi pracuje w urzędach publicznych lub w usługach cateringowych dla administracji. Na przykład jako konsultanci, radcy prawni, ale również w barach i restauracjach. Przemysł praktycznie zniknął, między innymi z powodu ograniczonego miejsca na ekspansję. 

Lotniska

Na północny wschód od Brukseli znajduje się Międzynarodowe Lotnisko Bruksela, które może być znane dla wielu pod starą nazwą Zaventem. Tanie linie lotnicze korzystają z Charleroi, które znajduje się 46 kilometrów na południe od miasta. Lotnisko to nazywane jest często "Bruksela południe".

Transport publiczny

Bruksela posiada trzy linie metra oraz rozległą sieć autobusową. Metro ma 68 stacji. Linie 1A i 1B biegną ze wschodu na zachód a linia 2 w znacznej mierze podąża za "małym pierścieniem" (patrz ruch drogowy). W mieście znajduje się 14 linii tramwajowych włącznie z dwiema tak zwanymi ekspresowymi tramwajami (Express-trams). Wiele tramwajów podąża za podziemnym połączeniem północ-południe pomiędzy stacjami kolejowymi Brussel-Noord i Brussel-Zuid.

Bruksela posiada siedem stacji kolejowych. Bruksela-Zuid jest najważniejszą stacją kolejową dla międzynarodowych połączeń, gdzie zatrzymują się pociągi szybkobieżne. Pociągi relacji interregionalnych zatrzymują się na stacjach Bruksela-Centraal i Bruksela-Noord. Ponadto istnieją mniejsze stacje Bruksela-Kapellekerk i Bruksela-Congres, gdzie zatrzymują się wszystkie pociągi połączeń lokalnych. Bruksela-Luxemburg i Bruksela-Schuman znajdują się blisko kwater NATO i Unii Europejskiej. Stąd odjeżdżają pociągi do Namur i Luksemburga.

Ruch drogowy i parkowanie

Bruksela posiada trzy pierścienie drogowe. Najmniejszy pierścień biegnie wokół centrum Brukseli i podąża za starym XIV i XV wiecznym murem miejskim. Większy pierścień drogowy nie jest zamkniętym okręgiem; Składa się z kilku bulwarów wokół 19 dzielnic i przerwany jest na południu przez las. Istnieje również pierścień R0, autostrada wokół całego miasta z połączeniami do autostrad wiodących we wszystkich kierunkach. 
To wszystko wygląda pięknie, jednakże nie popełnijcie błędu; pierścienie mogą być często bardzo zatłoczone. Jazda w samej Brukseli także może być bardzo myląca z powodu minimalnego przestrzegania znaków drogowych.

Znalezienie miejsca do parkowania w Brukseli jest trudne i drogie. Parkingi są również relatywnie drogie. Wielu ludzi pracujących w centrum miasta parkuje swoje samochody na przedmieściach i poruszają się dalej z wykorzystaniem autobusu lub tramwaju.

Hotele

Dzięki znajdującym się w Brukseli organizacjom międzynarodowym miasto posiada dużą liczbę hoteli, włącznie z szesnastoma pięciogwiazdkowymi hotelami. Jednakże dzięki nieustannemu strumieniowi dyplomatów i zagranicznych delegacji hotele są często całkowicie zajęte. Mocno polecamy zarezerwować pokój hotelowy z wyprzedzeniem.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Brukseli polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Dutch, German, French
 • Popularna klasa samochodu
  Kompaktowa

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Keddy By Europcar
 • Alamo
 • Avis
 • Enterprise
 • Dollar Rent a Car
 • Europcar
 • Budget
 • InterRent
 • Hertz
 • Sixt
 • Thrifty
 • National Car Rental
 • Your Rent
 • CITROEN
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Belgia
 3. Wypożyczalnia samochodów Bruksela