• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Praga

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Praga za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 27 marca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Praga

EasyTerra Wynajem Samochodów Praga jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Praga

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Praga

Promocje na wynajem samochodów w Praga

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Praga.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Praga

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Praga. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Alamo

  8.3 (7818)
  Od zł 149 / dzień
 • NÜ Car Rentals

  8.2 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  8 (2870)
  Od zł 216 / dzień
 • Budget

  8 (8911)
  Od zł 121 / dzień
 • Enterprise

  8 (1693)
  Od zł 142 / dzień
 • Europcar

  8 (7224)
  Od zł 234 / dzień
 • Hertz

  8 (6088)
  Od zł 167 / dzień
 • National Car Rental

  7.9 (380)
  Brak dostępnych taryf
 • Flizzr

  7.9 (267)
  Brak dostępnych taryf
 • Avis

  7.8 (5290)
  Od zł 242 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.8 (2946)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  7.8 (4777)
  Od zł 136 / dzień
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • FireFly Car Rental

  7.6 (3424)
  Od zł 129 / dzień
 • Green Motion

  7.1 (1694)
  Od zł 64 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7 (447)
  Brak dostępnych taryf
 • Global Rent a Car

  7 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • Elite (Luxury)

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 439 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Praga?

Praga – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Praga), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Praga), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Praga), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Praga), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Praga - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Praga), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Praga - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Praga), Kwiecień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Praga - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Praga), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Praga – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Praga), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Praga - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Praga), Maj jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Praga – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Praga), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Praga - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Praga), Maj jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Praga - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Praga) Kwiecień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Praga) Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Praga - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Praga), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Praga - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Praga) Sierpień to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Praga - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Praga) Sierpień to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Praga

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Czechy, ale w mieście innym niż Praga, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Czechy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Czechy chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Praga

EasyTerra Wynajem Samochodów Praga porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacja o lokalizacji dla Praga

Wprowadzenie

Po upadku komunizmu piękna stolica Republiki Czeskiej raz jeszcze stała się tętniącym życiem miastem przyciągającym wielu turystów. Średniowieczne centrum przepełnione jest wieżami i iglicami o kulistym kształcie. Na moście Karola znajduje się imponująca droga ze statuami świętych. Z drugiej strony mieści się przytulny barokowy obszar Malá Strana oraz wzgórze a za nim zamek.

Ludność

Po upadku komunizmu ludność Pragi zmalała. Wprowadzenie gospodarki wolnorynkowej doprowadziło do wzrostu kosztów życia i spadku liczby narodzin dzieci w kraju. Rynek nieruchomości w Pradze jest również bardzo ograniczony. Miasto liczy obecnie 1,3 miliona mieszkańców.

Położenie

Praga znajduje się nad rzeką Wełtawą, która w czechosłowackim nazywa się Vltava. Dwie części miasta po obu stronach rzeki połączone są mostami. Wielu ludzi myśli, że Praga znajduje się w Europie Wschodniej, jednak w rzeczywistości znajduje się w Europie Środkowej, nieco ponad 700 kilometrów od Amsterdamu, 250 kilometrów od Wiednia i 280 kilometrów od Berlina.

Gospodarka

W czasach komunistycznych Praga byłą ośrodkiem przemysłu ciężkiego. Przemysły takie jak: produkcja samochodów, maszyn, metaloplastyka jak również chemiczny i żywnościowy wciąż odgrywają ważną rolę w lokalnej gospodarce. Od wprowadzenia gospodarki wolnorynkowej miasto rozwinęło się gwałtownie jako centrum komercyjne i finansowe w Europie Wschodniej. W okresie komunizmu sektor usług praktycznie nie istniał, jednak obecnie odgrywa dużą rolę w gospodarce.
Ponadto w mieście znajduje się siedziba rządu oraz wiele instytucji edukacyjnych a sama Praga przyciąga miliony turystów każdego roku zapewniając wzrost sektora rozrywkowego.

Lotniska

Międzynarodowe Lotnisko Ruzyne znajduje się 20 kilometrów na północny zachód od centrum miasta. Od upadku komunizmu liczba lotów wzrosła znacząco między innymi dzięki przybyciu tanich linii lotniczych.

Kursują autobusy lotniskowe i minibusy firmy Cedaz pomiędzy lotniskiem i námestí Republiky. Minibusy zatrzymują się przy stacji metra Dejvická. Autobus miejski 119 także kursuje na tą stację. Aby dotrzeć samochodem do centrum miasta wszystko co musisz zrobić to podążać Evropská Boulevard.

Transport publiczny

Miasto posiada rozbudowany system transportu publicznego składający się z metra, tramwajów, autobusów oraz kolei linowej prowadzącej na szczyt wzgórza Petrin. W wyznaczonym czasie możesz korzystać z pojedynczego biletu na wszystkie formy transportu publicznego. Możesz również kupić 3, 7, 15 dniowe bilety. Bilety transportu publicznego można nabyć w stacjach metra i kioskach (trafika). Bilety trzeba aktywować tak szybko jak to możliwe po wejściu do określonego środka transportu. W nocy kursuje kilka tramwajów i autobusów co pół godziny.

Ponadto znajdziesz tu wiele taksówek, chociaż należy na nie uważać. Nigdy nie łap samemu taksówki w Pradze, ale poproś w hotelu lub restauracji o zamówienie takowej. Umów się na cenę z taksówkarzem i poproś o rachunek. W ten sposób możesz być pewny że użył on taksomierza.

Kieszonkowcy są szczególnie aktywni w metrze. Grasują również na Placu Wacława, Placu Starego Miasta, Moście Karola i w centrach handlowych.

Ruch miejski i parkowanie

Najlepszym sposobem na odkrywanie starego miasta jest spacer. Ruch miejski może być naprawdę duży a wiele ulic jest jednokierunkowych. Wypożyczone samochody są odpowiednie na wycieczki po obszarze wokół Pragi. W ostatnich latach drogi uległy znacznej poprawie, jednak nie oczekuj (jeszcze) autostrad podobnych do tych w Europie Zachodniej. 

W centrum miasta znajdują się różne strefy parkowania (pomarańczowe, zielone i niebieskie). Niebieskie strefy są zarezerwowane dla mieszkańców, wiec nie parkuj tutaj. W pomarańczowych i zielonych strefach możesz parkować na czas od 2 do 6 godzin po opłaceniu parkowania w automacie. Jeśli będziesz parkować zbyt długo lub w złym miejscu są duże szanse, że twój samochód zostanie zablokowany i będziesz musiał zapłacić wysoką grzywnę, aby blokada została zdjęta.

Włamania do samochodów są dość częste w Pradze. Dlatego najlepiej będzie zaparkować samochód na parkingu strzeżonym, znajdziesz taki w pobliżu głównej stacji Wilsonova, stacji kolejowej Masaryk lub przy Malostranské námestí. Istnieją również parkingi w pobliżu stacji metra oraz wzdłuż większych dróg dojazdowych, jednak są one nie strzeżone. Przy námestí Jana Palacha W pobliżu placu starego miasta znajduje się parking podziemny.

Hotele

Praga jest gospodarczym, kulturowym i turystycznym centrum Republiki Czeskiej. W ostatnich latach liczba zakwaterowań ogromnie wzrosła a poziom sektora usług jest znacznie lepszy niż był zaraz po upadku komunizmu. Niektóre budynki historyczne w centrum miasta zostały pięknie odrestaurowane przez międzynarodowe luksusowe hotele sieciowe. Prowadzi to do szerokiego zakresu ofert hotelowych, chociaż nie oznacza, że są one tanie w Pradze a szczególnie nie w szczytowym okresie sezonu od maja do października. Aby zapłacić najlepszą cenę za pokój musisz zarezerwować go najlepiej z trzy miesięcznym wyprzedzeniem.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych źródeł o Pradze polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Czech koruna
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Czech, Slovak
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo
 • NÜ Car Rentals
 • Sixt
 • Budget
 • Enterprise
 • Europcar
 • Hertz
 • National Car Rental
 • Flizzr
 • Avis
 • Keddy By Europcar
 • Thrifty
 • Your Rent
 • FireFly Car Rental
 • Green Motion
 • SurPrice car rentals
 • Global Rent a Car
 • Elite (Luxury)
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Czechy
 3. Wypożyczalnia samochodów Praga