Wypożyczalnia samochodów Figari

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Figari za Ciebie.

  • Anulowaniegratis
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Figari

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Francja
  3. Wypożyczalnia samochodów Korsyka
  4. Wypożyczalnia samochodów Figari
EasyTerra Wynajem Samochodów Figari jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Figari

Wprowadzenie

Korsykańska wioska Figari jest znana ze swojego lotniska. Są to wrota na południowy region Korsyki z największą atrakcją, lasem Bonifacio znajdującym się na samym szczycie klifu 80 metrów nad poziomem morza. Stare miasto posiada małe, wąskie ulice i wiele zadaszonych korytarzy. Jednakże również przyroda południowej Korsyki jest imponująca a szczególnie Aiguilles de Bavella, kamienie które stoją prosto jak igły. Ponadto lotnisko używane jest przez ludzi, którzy pragną dotrzeć do nadmorskiego kurortu Porto Vecchio.

Ludność

Figari liczy ponad 1000 mieszkańców.

Położenie

Figari znajduje się w południowej części wyspy Korsyka, 43 kilometry na południowy wschód Sartène i 20 kilometrów na południowy zachód od Porto Vecchio a także 19 kilometrów na północ od Bonifacio.

Gospodarka

Lotnisko dało impuls lokalnej gospodarce, jednakże głównym źródłem dochodu pozostaje wino. 

Lotnisko

Lotnisko Figari Sud-Cors znajduje się 3 kilometry na północny zachód od miasta. Jest głównie używane do lotów z i do miejsc we Francji. Możesz z łatwością dojechać do Porto Vecchio wypożyczonym samochodem drogą D859. 

Transport publiczny

Oprócz taksówek nie ma tu transportu publicznego z lotniska do Porto Vecchio. Najlepszym wyjściem jest wypożyczyć samochód, dzięki któremu możesz odkrywać piękne miejsca na Korsyce.

Ruch miejski i parkowanie

Na Korsyce znajdują się autostrady, ale nie ma bezpłatnych dróg krajowych. Pamiętaj, ze wyspa jest górzysta a drogi są wietrzne. Autostrady są dobre, jednak na drogach podrzędnych możesz zostać zaskoczony. W centrach miasteczek turystycznych może być tłoczno w okresie letnich miesięcy.  

Hotele

Jak w typowym nadmorskim kurorcie, w Porto Vecchio nie brakuje zakwaterowań. Jest to popularny kierunek szczególnie wśród włoskich turystów w letnich miesiącach i dlatego polecamy zarezerwować pokój ze znacznym wyprzedzeniem.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Figari (i Korsyce) polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Wypożyczalnie samochodów w Figari

EasyTerra Wynajem Samochodów Figari porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Francja, ale w mieście innym niż Figari, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Francja stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Francja chciałabyś wypożyczyć samochód.