Wypożyczalnia samochodów Madryt Lotnisko-Barajas

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Madryt Lotnisko-Barajas za Ciebie.

Podróżuj bez obaw z EasyTerra. Oszczędzasz do 60% cen wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Madryt Lotnisko-Barajas.

  • Anulowaniegratis
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Madryt Lotnisko-Barajas

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
  3. Wypożyczalnia samochodów Madryt
  4. Madrid Barajas Airport
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Madryt Lotnisko-Barajas

Lotnisko Madryt Bajaras w skrócie

Madryt Barajas to największe lotnisko w Hiszpanii oraz najważniejsze w hiszpańskiej stolicy. Istnieją dwa inne lotniska w Madrycie (Torrejon i Cuatro Vientos) ale są one mniej ważne. Jest to lotnisko z dużym ruchem, które w 2004 roku obsłużyło 40 milionów pasażerów. W 2006 roku Lotnisko rozbudowało się o dwa pasy lotnicze, supernowoczesny terminal (T4) oraz terminal satelitarny (T4S). Przebudowa pozwoli obsłużyć 70 milionów pasażerów rocznie. Nowe terminale stały się najważniejszymi terminalami lotów międzykontynentalnych. Pomiędzy terminalem T4 i T4S znajduje się automatyczna kolejka odjeżdżająca w czasie szczytu co 2 minuty. Istnieje połączenie minibusami do starszych terminali.

Lotnisko znajduje się 13 kilometrów na północny wschód od Madrytu i jest łatwo osiągalne samochodem. Istnieje bezpośrednie połączenie metrem do lotniska oraz komunikacja autobusowa do różnych terminali. Na lotnisku nie ma hoteli. 

Lotnisko Madryt Bajaras posiada szeroki zakres sklepów we wszystkich terminalach. Wisienką na torcie jest obszar handlowy w nowym terminalu T4. Znajduje się tam mnóstwo barów, kawiarenek i restauracji. Wszystkich razem jest ich ponad 30. Lotnisko posiada 3 centra biznesowe. We wszystkich terminalach znajdują się bankomaty, kantory. Można też znaleźć dwa punkty pierwszej pomocy. Bezprzewodowy internet jest dostępny w różnych miejscach.

W transporcie lotniczym Lotnisko Madryt Bajaras jest oznaczone skrótem MAD (kod IATA) oraz LEMD (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Madrid Barajas

Inne lokalizacje wypożyczalni w Madryt

Poza Madryt Lotnisko-Barajas w Madryt EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Madryt: