Wypożyczalnia samochodów Madryt Dworzec kolejowy-Atocha

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Madryt Dworzec kolejowy-Atocha za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Aż do 20% rabatu u wielu dostawców i miejsc docelowych Ważne do czwartku, 5 listopada
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Madryt Dworzec kolejowy-Atocha

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Madryt
 4. Madrid Atocha Train Station
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Madryt Dworzec kolejowy-Atocha

Informacje ogólne

Stacja kolejowa Atocha lub Estación de Atocha znajduje się w południowej części miasta w pobliżu jego centrum. Jest to największa i najbardziej zatłoczona stacja kolejowa w hiszpańskiej stolicy, Madrycie i obsługuje w przybliżeniu 16 milionów pasażerów rocznie. Mieście się w dzielnicy Arganzuela i została założone w 1851 roku. Gigantyczny kompleks kolejowy służy hiszpańskim kolejom podmiejskim (Cercanías), jak również pociągom międzymiastowym, regionalnym i kolei szybkobieżnej kursującej do SevilliCórdobyBarcelony lub Walencji.

Atocha zwykła być wielokrotnie pokazywana w telewizji z powodu ataku terrorystycznego w 2004 roku, kiedy to zginęło 191 ludzi a 1800 zostało rannych.

Transport

Masz ochotę pozostać w Madrycie? Takie atrakcje jak Muzeum Królowej Sofii, Ogród Botaniczny i Park del Retiro znajdują się w zasięgu pieszego. Jednakże znajdziesz tu również taksówki i miejskie autobusy w pobliżu stacji kolejowej na Plaza del Emperador Carlos V. Ponadto są tu dwie stacje metra: Atocha i Atocha Renfe. W Madrycie możesz także wypożyczyć samochód.

Usługi

Dworzec ze swoim imponującym XIX wiecznym szklanym dachem wygląda bardziej jak nowoczesne lotnisko niż stara stacja kolejowa. Jest w pełni wyposażona włącznie z punktem informacyjnym, kasami, biurem rzeczy znalezionych oraz przedstawicielami agencji turystycznych.

Restauracje i sklepy

Stara stacja kolejowa, która nie spełnia obecnie standardów dzisiejszych czasów została zachowana i przekształcona w centrum handlowe z wieloma restauracjami (typu fast-food) oraz kawiarniami (mieszczącymi się na zewnątrz budynku), gdzie możesz zjeść lub napić się czegoś w pobliżu ogrodu tropikalnego! Na zewnątrz stacji znajdziesz szeroki zakres miłych i przystępnych cenowo restauracji z kanapkami i standardowym dziennym menu w cenie 13 €.

Użyteczne linki

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo Rent a Car
 • Atesa
 • Avis
 • Budget
 • Centauro
 • Daperton
 • Dollar Rent a Car
 • Enterprise
 • Europcar
 • FireFly Car Rental
 • Goldcar
 • Hertz
 • Keddy By Europcar
 • National Car Rental
 • Record Rent a Car
 • Rhodium Car Rental
 • SIXT Rent a Car
 • Thrifty

Inne lokalizacje wypożyczalni w Madryt

Poza Madryt Dworzec kolejowy-Atocha w Madryt EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Madryt: