Wypożyczalnia samochodów Madryt Dworzec kolejowy-Chamartin

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Madryt Dworzec kolejowy-Chamartin za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Aż do 20% rabatu u wielu dostawców i miejsc docelowych Ważne do czwartku, 5 listopada
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Madryt Dworzec kolejowy-Chamartin

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Madryt
 4. Madrid Chamartin Train Station
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Madryt Dworzec kolejowy-Chamartin

Informacje ogólne

Stacja kolejowa Madryt Chamartin znajduje się na północy hiszpańskiej stolicy. Stacja leży równolegle do Paseo de la Castellana w dzielnicy Chamartín. Wielu przyjezdnych wysiada na tej stacji. Jest mniejsza niż inna większa stacja kolejowa Atocha, jednak stąd odjeżdżają również pociągi do innych miejsc. Są tu na przykład kursy do miejsc na północnym zachodzie HiszpaniiSantanderSantiago de Compostela i Bilbao. Z Chamartin odjeżdżają także połączenia międzynarodowe do Lizbony i Paryża.

Transport

Chcesz zostać w Madrycie i zwiedzać miasto? Na zewnątrz stacji znajduje się postój taksówek, jak również stacja metra, gdzie zatrzymują się linie 1 i 10. Możesz również skorzystać z linii autobusowej numer 5. A może wolisz wypożyczyć samochód? Na stacji Madryt Chamartín znajdują się biura wypożyczalni samochodów Europcar i National Atesa. Jest tu mnóstwo miejsc do parkowania.

Usługi

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie miasta, podróży lub hoteli możecie udać się do punktów informacyjnych. Kasy biletowe znajdują się na przeciwko platformy numer 19. Możesz również zostawić swój bagaż w przechowalni, są też wózki bagażowe. Ponadto jest tu kantor wymiany walut, bank i poczta. Nie musisz się nudzić podczas czekania na stacji Madryt Chamartin. Możesz pójść na kręgle, do klubu sportowego lub iść zagrać w karty na pieniądze.

Restauracje i sklepy

Madryt Chamartín ma wiele do zaoferowania. Każdy znajdzie coś dla siebie, od restauracji fast-food i barów sałatkowych po miejsca, gdzie możesz zjeść wytrawny posiłek. Nie brakuje tu również sklepów. Oczywistym jest dostępność kiosków, gdzie możesz kupić coś do czytania, ale także buty, ubrania i akcesoria.

użyteczne linki

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo Rent a Car
 • Atesa
 • Avis
 • Budget
 • Daperton
 • Dollar Rent a Car
 • Enterprise
 • Europcar
 • Hertz
 • Keddy By Europcar
 • National Car Rental
 • Thrifty

Inne lokalizacje wypożyczalni w Madryt

Poza Madryt Dworzec kolejowy-Chamartin w Madryt EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Madryt: