Wypożyczalnia samochodów Walencja

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Walencja za Ciebie.

 • Anulowaniegratis
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 20% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważny do 2 czerwca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Walencja

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Walencja
EasyTerra Wynajem Samochodów Walencja jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Walencja

Wypożyczalnia samochodów Walencja
Wypożyczalnia samochodów Walencja

Wprowadzenie

Walencja to tętniące życiem i przyjazną atmosferą miasto. Jest także uznawana za najlepsze miejsce w Hiszpanii, gdzie można wyjść się zabawić. Miasto oferuje wspaniałą sztukę i muzea. W ostatnim czasie zbudowano nowy kompleks kulturowo-naukowy.

Ludność

Walencja to trzecie co do wielkości miasto w Hiszpanii z około 740000 mieszkańcami.

Położenie

Walencja znajduje się po środku hiszpańskiego wschodniego wybrzeża. Mieści się nie nad Morzem Śródziemnym a nad Zatoką Walencji. Baleary znajdują się około 200 kilometrów od Walencji. Przez miasto przepływa rzeka Turia. Jej źródło leży w górach na północny wschód od miasta w odległości około 100 kilometrów.

Gospodarka

Walencja znana jest ze swojego nocnego życia. W mieście istnieje wiele festiwali i miejsc, które przyciągają wielu turystów. Ponadto turyści przybywają dla muzeów, sztuki i plaż. Ogólnie turystyka zapewnia wiele miejsc pracy.

Nowoczesna część Walencji, która zawiera nowy kompleks kulturalno-naukowy, stanowi centrum handlu i przemysłu. Handel obejmuje sprzedaż owoców i warzyw. Ma to związek z faktem, że Walencja znajduje się w regionie żyznych gleb, które są odpowiednie do uprawy tego typu produktów. Przemysł Walencji składa się w znacznej mierze z przemysłu ceramicznego. 

Lotniska

Walencja posiada jedno lotnisko : Aeropuerto de Manises, które znajduje się 10 kilometrów na zachód od miasta. Codziennie lotnisko Aeropuerto de Manises obsługuje loty z Londynu, Paryża, Mediolanu i Lizbony. Loty krajowe obsługiwane są codziennie między innymi do takich miejsc jak Madryt , Ibiza i Palma de Majorka.

Transport publiczny

Jeśli nie wypożyczyłeś samochodu to możesz skorzystać z sieci transportu miejskiego w Walencji. Miasto posiada zintegrowaną sieć autobusową, tramwajową i metra. Autobusy EMT zapewniają transport publiczny w centrum miasta. Metro zapewnia transport na przedmieścia, łącząc miasto z otaczającymi je wsiami. Tramwaje zabiorą Cię między innymi na plaże i do portu. Wiele promów odpływa z Balearów do Walencji. Jeśli nie wypożyczyłeś auta a chcesz pojechać do Barcelony lub na przykład do Alicante możesz skorzystać z metrobusu lub pociągu, który zabierze Cię z lotniska do miasta.

Ruch drogowy i parkowanie

Jazda wypożyczonym samochodem po Walencji nie będzie stanowiła problemu, jednakże znalezienie miejsca do parkowania może sprawiać pewien kłopot. Dobrym sposobem na parkowanie jest skorzystanie z dużych podziemnych placówek, które znajdują się pod Plazas de la Reina i Alonso el Magnanimo oraz w pobliżu stacji kolejowej. Ten ostatni zajmuje powierzchnię między Call Xativa i Gran Via.

Hotele

Walencja jest miastem biznesowym i z tego powodu znajduje się tu wiele hoteli, które oferują zniżki w sezonie wakacyjnym oraz w weekendy. Tyczy się to również droższych hoteli. Tańsze hotele zwykle mają mniej dostępnych pokoi w takie dni. To czy powinieneś zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem czy nie zależy od tego, gdzie się wybierasz. W każdym wypadku rozsądnie jest zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem jeśli chcesz tańszy hotel lub droższy poza sezonem wakacyjnym lub weekendami.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Walencji polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Advantage Rent a Car
 • Alamo Rent a Car
 • Atesa
 • AurigaCrown Car Hire
 • Avis
 • Budget
 • Centauro
 • Clickrent
 • Dollar Rent a Car
 • Drivalia
 • Enterprise
 • Europcar
 • FireFly Car Rental
 • Goldcar
 • Hertz
 • InterRent
 • Keddy By Europcar
 • Maggiore
 • National Car Rental
 • OK Rent a car
 • Record Rent a Car
 • Rhodium Car Rental
 • SIXT Rent a Car
 • Solmar
 • Thrifty
 • Your Rent

Wypożyczalnie samochodów w Walencja

EasyTerra Wynajem Samochodów Walencja porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Hiszpania, ale w mieście innym niż Walencja, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Hiszpania stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Hiszpania chciałabyś wypożyczyć samochód.