• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Gdańsk za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

EasyTerra Wynajem Samochodów Gdańsk jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Gdańsk

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Gdańsk

Promocje na wynajem samochodów w Gdańsk

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Gdańsk.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV

Wypożyczalnie samochodów w Gdańsk

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Gdańsk. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Avis

  8.7 (5293)
  Od zł 138 / dzień
 • Autounion Car Rental

  8.5 (42)
  Od zł 65 / dzień
 • Alamo

  8.4 (7824)
  Od zł 93 / dzień
 • Carwiz rent a car

  8.4 (396)
  Od zł 63 / dzień
 • Europcar

  8 (7231)
  Od zł 117 / dzień
 • Hertz

  8 (6097)
  Od zł 129 / dzień
 • National Car Rental

  7.9 (380)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.9 (2875)
  Od zł 101 / dzień
 • Budget

  7.9 (8922)
  Od zł 103 / dzień
 • Rent a star

  7.9 (760)
  Brak dostępnych taryf
 • MM Cars Group

  7.9 (54)
  Brak dostępnych taryf
 • Keddy By Europcar

  7.8 (2949)
  Od zł 100 / dzień
 • Flexicar

  7.7 (25)
  Brak dostępnych taryf
 • Dollar Rent a Car

  7.7 (3788)
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  7.6 (1693)
  Od zł 108 / dzień
 • Thrifty

  7.4 (4785)
  Brak dostępnych taryf
 • addCarRental

  7.2 (92)
  Brak dostępnych taryf
 • Global Rent a Car

  7.1 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • SurPrice car rentals

  7.1 (447)
  Od zł 82 / dzień
 • Green Motion

  7.1 (1695)
  Od zł 92 / dzień
 • InterRent

  6.5 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • Kaizen Rent

  5.6 (2)
  Od zł 45 / dzień
 • Express Impress

  5.6 (1)
  Od zł 85 / dzień
 • Panek

  Brak recenzji
  Od zł 85 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Gdańsk?

Gdańsk – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Gdańsk), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Październik to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Gdańsk), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Gdańsk), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Październik to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Gdańsk), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gdańsk - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Gdańsk), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gdańsk - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Gdańsk), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gdańsk - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Gdańsk), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Październik to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gdańsk – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Gdańsk), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gdańsk - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Gdańsk), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gdańsk – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Gdańsk), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Październik to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gdańsk - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Gdańsk), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gdańsk - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Gdańsk) Październik jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Gdańsk) Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gdańsk - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Gdańsk) Lipiec to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Gdańsk

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Polska, ale w mieście innym niż Gdańsk, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Polska stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Polska chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Gdańsk

EasyTerra Wynajem Samochodów Gdańsk porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Gdańska 21D
Ul. Podwale Grodzkie 9

Informacja o lokalizacji dla Gdańsk

Wprowadzenie

Gdańsk to przytulne byłe miasto hanzeatyckie z przepięknym historycznym centrum, pięknymi kościołami (włącznie z największym kościołem w Polsce), ogromnym średniowiecznym zamkiem i interesującymi muzeami. Jednakże nie tylko te zabytki sprawiają, że Gdańsk jest dobrym miejscem na wycieczkę do miasta. Miasto posiada rozległą strefę handlową i dobre restauracje. Stocznia Lenina (która nie nosi już tego imienia) w porcie miejskim była miejscem narodzin "Solidarności" oraz walki przeciw komunistom. Jeśli szukasz pięknej biżuterii z bursztynu to Gdańsk posiada jej mnóstwo, dostępnej w niskich cenach. 

Ludność

Miasto liczy blisko pół miliona mieszkańców. Gdańsk znajduje się na wydłużonym obszarze zurbanizowanym, który składa się z Gdyni oraz nadmorskiego kurortu Sopotu, gdzie żyje ponad milion ludzi.

Położenie

Miasto znajduje się na północy Polski nad Morzem Bałtyckim.

Gospodarka

Gdańsk był i wciąż jest najważniejszym portem w Polsce. Ma to związek z przemysłem stoczniowym oraz (petro)chemicznym. W ostatnich latach coraz więcej firm z innych sektorów przenosi się do Gdańska, włącznie z firmami o specjalizacji w elektronice, telekomunikacji i farmaceutyce. Wzdłuż wybrzeża bałtyckiego wydobywany jest bursztyn i przetwarzany z tej skamieniałej żywicy drzewnej w biżuterii. Jest to ważny czynnik gospodarki.

Lotniska

Lotnisko w Gdańsku znajduje się 14 kilometrów na zachód od miasta. Jest to popularny kierunek podróży dla tanich linii lotniczych. Do Lotniska Lecha Wałęsy można z łatwością dojechać wypożyczonym samochodem.

Transport publiczny

Gdańsk posiada doskonały system transportu publicznego składający się z linii autobusowych, tramwajów i kolei. Tramwaje kursują tylko w mieście a autobusy jeżdżą również do innych miejsc, włącznie z Gdynią i Sopotem. Także koleje prowadzą do tych dwóch miast (Szybka Kolej Miejska - SKM). System szybkiej kolei miejskiej będzie rozbudowany w ramach przygotowań do Euro 2012.

Ruch miejski i parkowanie

Stare miasto w Gdańsku jest częściowo wolne od samochodów. Ponadto wiele ulic jest jednokierunkowych a kierunki na znakach drogowych potrafią być mylące. Jazda po centrum miasta nie jest rekomendowana, ale wypożyczony samochód będzie dobrym doskonałym środkiem transportu jeśli chcesz zwiedzać cały region i odwiedzić ciche i spokojne plaże. W centrum Gdańska będziesz musiał zapłacić za parkowanie na ulicach. 

Hotele

Gdańsk posiada szeroki zakres zakwaterowań, od prostych domków gościnnych po luksusowe hotele. W lecie wielu Polaków jeździ do Gdańska i otaczających go plaż nad Morzem Bałtyckim. Hotele są często w pełni zapełnione do ostatniego miejsca i dlatego polecamy zarezerwować swój pokój ze znacznym wyprzedzeniem kiedy będziesz odwiedzał Gdańsk w szczycie sezonu. Szczególnie hotele na tak zwanym Trakcie Królewskim są popularne wśród turystów. Możliwe jest również wynajęcie apartamentu w Gdańsku.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Gdańsku polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Polish złoty
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Polish
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Avis
 • Autounion Car Rental
 • Alamo
 • Carwiz rent a car
 • Europcar
 • Hertz
 • National Car Rental
 • Sixt
 • Budget
 • Rent a star
 • MM Cars Group
 • Keddy By Europcar
 • Flexicar
 • Dollar Rent a Car
 • Your Rent
 • Enterprise
 • Thrifty
 • addCarRental
 • Global Rent a Car
 • SurPrice car rentals
 • Green Motion
 • InterRent
 • Kaizen Rent
 • Express Impress
 • Panek
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Polska
 3. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk