Wypożyczalnia samochodów Rzym Lotnisko-Fiumicino

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Rzym Lotnisko-Fiumicino za Ciebie.

  • Anulowaniegratis
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Rzym Lotnisko-Fiumicino

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
  3. Wypożyczalnia samochodów Rzym
  4. Rome Fiumicino Airport
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Rzym Lotnisko-Fiumicino

Lotnisko Fiumicino - Rzym w skrócie

Rzymskie lotnisko Fiumicino jest również znane jako Port Lotniczy im. Leonardo da Vinci, jednak zwyczajowo używaną nazwą dla tego najważniejszego portu Rzymu jest Fiumicino. To ruchliwy port: w 2005 roku skorzystało z niego 29 milionów pasażerów. Lotnisko posiada 4 terminale skomunikowane dzięki autobusom kursującym co 20 minut. Te autobusy zatrzymują się również w sektorze parkingowym. Lotnisko znajduje się w odległości 26 kilometrów na południowy-zachód od Rzymu i można do niego łatwo dotrzeć samochodem korzystając z autostrady obwodzącej stolicę Włoch. Ponadto, można do niego dojechać pociągiem oraz zwykłym autobusem. Lotnisko posiada jeden hotel, który jest skomunikowany z terminalami oraz stacją kolejową za pomocą specjalnego mostu. Istnieje możliwość skorzystania z darmowego autobusu dowożącego do dwóch hoteli znajdujących się w pobliżu.

Lotnisko dysponuje ogromną powierzchnią handlową z ponad 130 sklepami. Na wszystkich terminalach znajdują się bary z przekąskami, kawiarnie i restauracje. Ponadto, na miejscu istnieje również centrum biznesowe, otwarte w określonych godzinach, oraz dwie loże VIP wraz z prysznicami oraz komputerami z dostępem do Internetu. Jednocześnie, na terenie portu znajdują się banki, kantory, bankomaty oraz poczta.

W transporcie lotniczym Lotnisko Fiumicino - Rzym jest oznaczone jako GCO (kod IATA) oraz LIRF (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Fiumicino w Rzymie.

Inne lokalizacje wypożyczalni w Rzym

Poza Rzym Lotnisko-Fiumicino w Rzym EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Rzym: