Wypożyczalnia samochodów Rzym Lotnisko-Fiumicino

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Rzym Lotnisko-Fiumicino za Ciebie.

Podróżuj bez obaw z EasyTerra. Oszczędzasz do 60% cen wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Rzym Lotnisko-Fiumicino.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Rzym Lotnisko-Fiumicino

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
  3. Wypożyczalnia samochodów Rzym
  4. Rzym Lotnisko-Fiumicino
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Rzym Lotnisko-Fiumicino

Lotnisko Fiumicino - Rzym w skrócie

Rzymskie lotnisko Fiumicino jest również znane jako Port Lotniczy im. Leonardo da Vinci, jednak zwyczajowo używaną nazwą dla tego najważniejszego portu Rzymu jest Fiumicino. To ruchliwy port: w 2005 roku skorzystało z niego 29 milionów pasażerów. Lotnisko posiada 4 terminale skomunikowane dzięki autobusom kursującym co 20 minut. Te autobusy zatrzymują się również w sektorze parkingowym. Lotnisko znajduje się w odległości 26 kilometrów na południowy-zachód od Rzymu i można do niego łatwo dotrzeć samochodem korzystając z autostrady obwodzącej stolicę Włoch. Ponadto, można do niego dojechać pociągiem oraz zwykłym autobusem. Lotnisko posiada jeden hotel, który jest skomunikowany z terminalami oraz stacją kolejową za pomocą specjalnego mostu. Istnieje możliwość skorzystania z darmowego autobusu dowożącego do dwóch hoteli znajdujących się w pobliżu.

Lotnisko dysponuje ogromną powierzchnią handlową z ponad 130 sklepami. Na wszystkich terminalach znajdują się bary z przekąskami, kawiarnie i restauracje. Ponadto, na miejscu istnieje również centrum biznesowe, otwarte w określonych godzinach, oraz dwie loże VIP wraz z prysznicami oraz komputerami z dostępem do Internetu. Jednocześnie, na terenie portu znajdują się banki, kantory, bankomaty oraz poczta.

W transporcie lotniczym Lotnisko Fiumicino - Rzym jest oznaczone jako GCO (kod IATA) oraz LIRF (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Fiumicino w Rzymie.