Wypożyczalnia samochodów Rzym Termini

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Rzym Termini za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto z nami rezerwować?
  • Anulowaniegratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzie indziej? Skontakuj się z nami, a złożymy Ci lepszą ofertę
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Rzym Termini

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
  3. Wypożyczalnia samochodów Rzym
  4. Rzym Termini
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Rzym Termini

Informacje ogólne

Centralny dworzec kolejowy w Rzymie, Roma Termini znajduje się w centrum miasta na placu Piazza dei Cinquecento. Większość pociągów z zagranicy dojeżdża na tą stację. Inne duże stacje kolejowe we włoskiej stolicy to Roma Ostiense i Roma Tibertina.

Transport

Co roku około 150 milionów pasażerów podróżuje na stacji Roma Termini. Stacja oferuje wiele możliwości  jeśli chodzi o dalszą podróż. Chcesz odwiedzić Rzym? Autobusy i taksówki można znaleźć na placu a ze stacją kolejową łączą się dwie rzymskie linie metra. Możesz również wypożyczyć samochód w pobliżu. Znajdziesz tu mnóstwo firm wypożyczających auta włącznie z takimi jak: Avis, Hertz, Europcar, Sixt oraz Thrifty.

Usługi

Jeśli masz jakieś pytania możesz się udać do punktu informacyjnego dla turystów, jednak Roma Termini oferuje także inne usługi. Oprócz informacji o podróżach i sprzedaży biletów stacja oferuje również fitness i spa. Ponadto znajdują się tu: poczta, banki i apteki. Palenie jest zabronione na terenie stacji. Palenie dozwolone jest tylko we wskazanych miejscach na peronach.

Restauracje

Nie brakuje tu potraw i napojów. Roma Termini posiada kilka punktów gastronomicznych, gdzie można zjeść i napić się. Są to kawiarnie, pizzerie, restauracje szybkiej obsługi, lodziarnie, supermarkety i delikatesy.

Sklepy

Forum Termini to centrum handlowe znajdujące się na terenie tej nowoczesnej stacji kolejowej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Są tu książki, kwiaty, zabawki, telefony, butiki i biżuteria. Wszystkie sklepy otwarte są 7 dni w tygodniu od 8 rano aż do 10 wieczorem, włącznie ze świętami.

Godziny otwarcia

Stacja kolejowa otwarta jest od 4:30 rano aż do 1:30 w nocy.

Użyteczne linki