• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Alghero

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Alghero za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Ważne do 31 maja
Summer Sale
Do 25% rabatu na wynajem samochodu
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Alghero

EasyTerra Wynajem Samochodów Alghero jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Alghero

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Alghero

Promocje na wynajem samochodów w Alghero

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Alghero.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Alghero

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Alghero. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Moventur

  8.1 (23)
  Od zł 127 / dzień
 • Drivalia

  8 (217)
  Od zł 96 / dzień
 • Alamo

  7.9 (7906)
  Od zł 149 / dzień
 • Sixt

  7.7 (2928)
  Od zł 258 / dzień
 • Noleggiare

  7.6 (338)
  Od zł 148 / dzień
 • Sicily by Car

  7.6 (3032)
  Od zł 96 / dzień
 • Leasys

  7.5 (902)
  Od zł 166 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.5 (3851)
  Od zł 131 / dzień
 • Hertz

  7.5 (6161)
  Od zł 134 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.4 (2991)
  Od zł 137 / dzień
 • LocautoRent

  7.4 (1583)
  Od zł 181 / dzień
 • Budget

  7.4 (8999)
  Od zł 145 / dzień
 • Maggiore

  7.4 (1581)
  Od zł 174 / dzień
 • Europcar

  7.3 (7319)
  Od zł 156 / dzień
 • Enterprise

  7.3 (1707)
  Od zł 133 / dzień
 • Avis

  7.2 (5348)
  Od zł 150 / dzień
 • Ecovia Rent

  7.1 (291)
  Od zł 90 / dzień
 • Target Rent

  7 (30)
  Od zł 157 / dzień
 • Thrifty

  6.4 (4885)
  Od zł 155 / dzień
 • InterRent

  6.4 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • FireFly Car Rental

  6.4 (3463)
  Brak dostępnych taryf
 • Viaggiare Rent

  Brak recenzji
  Od zł 80 / dzień
 • NÜ Car Rentals

  8.1 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • Green Motion

  7 (1708)
  Od zł 164 / dzień
 • Optimo Rent

  7.1 (43)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  8 (384)
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 451 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Alghero?

Alghero – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Alghero), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Alghero), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Alghero), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Alghero), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alghero - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Alghero), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alghero - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Alghero), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alghero - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Alghero), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alghero – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Alghero), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alghero - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Alghero), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alghero – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Alghero), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alghero - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Alghero), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alghero - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Alghero) Luty jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Alghero) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alghero - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Alghero) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alghero - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Alghero) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Alghero

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Włochy, ale w mieście innym niż Alghero, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Włochy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Włochy chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Alghero

EasyTerra Wynajem Samochodów Alghero porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacja o lokalizacji dla Alghero

Wprowadzanie

Malownicze miasto Alghero na Sardynii jest atrakcją turystyczną już od dłuższego czasu. W przeszłości, z reguły bogaci odwiedzający spędzali swoje urlopy w tej miejscowości, dziś Alghero przyciąga zróżnicowany tłum. Odkryj spokojny styl życia w starówce z jej krętymi uliczkami oraz alejkami, przytulnymi barami oraz wspaniałymi restauracjami, gdzie królują owoce morze. Niekiedy usłyszysz trochę katalońskiego tu i tam, biorąc pod uwagę, że Hiszpanie rządzili w Alghero przez jakiś czas. Ten wpływ może być odnaleziony nie tylko w języku, ale także w architekturze oaz miejscowej kuchni. Niedaleko Alghero znajdziesz piaszczyste plaże. Są one zwykle zaludnione blisko miasta, ale jeżeli pojedziesz swoim wynajętym samochodem bardziej na północ, plaże robią się coraz spokojniejsze.

Ludność

Miasto posiada 45,000 mieszkańców.

Położenie

Alghero znajduje się na północnym-zachodzie włoskiej wyspy Sardynii. 20 kilometrów na północny-wschód od Alghero znajduje się większe miasto Sassari.

Gospodarka

Wcześniej rybołówstwo było najważniejszym źródłem dochodu Alghero, ale dziś turystyka wysunęła się na zdecydowane prowadzenie. Na południe od portu rybackiego, została wybudowana duża przystań, gdzie setki jachtów są przycumowane latem. Jadąc w głąb Alghero można znaleźć winnice.

Lotniska

Lotnisko w Alghero znajduje się 12 kilometrów na północ od Alghero i można się do niego łatwo dostać podróżując wynajętym samochodem po drodze SP44. Odległość z Sassari do lotniska to odcinek 25-kilometrowy: wjedź na SS291 aż do skrzyżowania z ‘Strada dei Due Mari’. Tam, pojedź w lewo w stronę Alghero. Zjazd na lotnisko jest oznaczony na wszystkich drogach.

Transport publiczny

W mieście Alghero kursują cztery linie autobusowe. Istnieje również czerwony shuttle (Trottolo) między zatoką a Capo Caccia; możesz wsiąść i wysiąść z każdym momencie drogi. Ponadto, istnieje wiele połączeń między miejscowościami na Sardynii.

Ruch uliczny i parkowanie

Część centrum w Alghero jest przeznaczona tylko dla spacerowiczów. Poza tą strefą uliczki są też wąskie. Ponadto, istnieje wiele uliczek z ruchem jednokierunkowym, co może sprawić, iż będzie ci się zorientować jeżeli poruszasz się samochodem.

Aby zwiedzić resztę Sardynii, samochód z wypożyczalni jest najlepszym środkiem transportu. Sardynia to jedyny region włoski, gdzie nie uświadczysz autostrad. Mimo to, drogi są doskonałe. Łączą one wszystkie większe miasta. Drogi lokalne są często wąskie i kręte. Powinieneś jeździć nimi spokojnie i wolno. Jeśli pojedziesz swoim samochodem bardziej w głąb wyspy, uważaj gdyż nie wszystkie drogi są asfaltowane. Ponadto, uważaj na luźne kamyczki podczas jazdy.

Hotele

Alghero posiada bogatą ofertę hoteli oraz różnych opcji zakwaterowania. Wiele hoteli znajduje się poza historycznym centrum, lub na plaży w północnej części miasta. Ponadto, wiele hoteli jest zamkniętych zimą. Alghero to popularne miejsce urlopowe, zalecamy zaterm zarezerwowanie twojego zakwaterowania z wyprzedzeniem.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Alghero, zalecamy skorzystanie z Google oraz następujących linków:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  110 km/h
 • Język
  Italian
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Moventur
 • Drivalia
 • Alamo
 • Sixt
 • Noleggiare
 • Sicily by Car
 • Leasys
 • Dollar Rent a Car
 • Hertz
 • Keddy By Europcar
 • LocautoRent
 • Budget
 • Maggiore
 • Europcar
 • Enterprise
 • Avis
 • Ecovia Rent
 • Target Rent
 • Thrifty
 • InterRent
 • FireFly Car Rental
 • Viaggiare Rent
 • NÜ Car Rentals
 • Green Motion
 • Optimo Rent
 • National Car Rental
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
 3. Wypożyczalnia samochodów Alghero