Wypożyczalnia samochodów Treviso

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Treviso za Ciebie.

Podróżuj bez obaw z EasyTerra. Oszczędzasz do 60% cen wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Treviso.

  • Anulowaniegratis
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Treviso

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
  3. Wypożyczalnia samochodów Treviso
EasyTerra Wynajem Samochodów Treviso jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Treviso

Wypożyczalnia samochodów Treviso
Wypożyczalnia samochodów Treviso

Wprowadzenie

Treviso to stolica prowincji Wenecji Euganejskiej. Jest małą i przytulną stolicą o malowniczym wyglądzie. W czasach Cesarstwa Rzymskiego to obecnie małe miasteczko było z pewnością znaczące. Obecnie znane jest przede wszystkim jako dom założycieli włoskiego przedsiębiorstwa odzieżowego Benetton.

Ludność

Treviso liczy tylko 31000 mieszkańców. Jej najsłynniejszym mieszkańcem (w czasach nowożytnych) jest Luciano Benetton, "ojciec" marki odzieżowej o tej samej nazwie.

Położenie

Treviso znajduje się około 50 kilometrów na południe od Dolomitów, które czynią z miasta odpowiednią bazę wypadową do zwiedzania gór. Z Treviso istnieje również możliwość wybrania się na jednodniową wycieczkę do Wenecji, która znajduje się mniej niż 50 kilometrów dalej.

Po II Wojnie Światowej Treviso rozwinęło przemysł odzieżowy oraz produkcję okularów przeciwsłonecznych i butów narciarskich. Przemysł odzieżowy reprezentowany jest przez Benetton, dużego międzynarodowego gracza w przemyśle tekstylnym. W (pobliżu) Treviso produkowane jest 80 % okularów słonecznych i butów narciarskich na świecie. Produkcja tych towarów zagrożona jest w średniej i dłuższej perspektywie przez konkurencję ze strony Chińczyków. Oprócz tych towarów, Treviso słynie także ze swojego wina. 

W pobliżu Treviso znajduje się Lotnisko Guiseppe. Na tym małym lotnisku obsługuje się loty krajowe oraz kilka kursów międzynarodowych. Loty międzynarodowe przylatują głównie z większych miast takich jak Bruksela i Londyn.

Transport publiczny

To malownicze miasteczko nie posiada miejskich autobusów lub żadnych innych środków komunikacji miejskiej. Jednakże Treviso posiada dobre połączenia do innych miast, na przykład do Wenecji. Pociągiem dotrzesz do Wenecji w ciągu 30 minut. Możesz również skorzystać z autobusów kursujących do innych miast w regionie.

Ruch miejski i parkowanie

W Treviso nie ma problemów z ruchem miejskich oraz ze znalezieniem miejsca do parkowania. Miasto jest bardzo dostępne dla samochodu a ponadto z łatwością można dojechać z Treviso do Wenecji.

Hotele

Treviso posiada tylko jeden hotel. Poza miastem znajduje się około 10 hoteli. Jeśli nie posiadasz samochodu nie jest to idealna sytuacja. Jeśli nie chcesz mieć zakwaterowania w mieście upewnij się, że zarezerwowałeś pokój z wyprzedzeniem.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Treviso polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Wypożyczalnie samochodów w Treviso

EasyTerra Wynajem Samochodów Treviso porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Włochy, ale w mieście innym niż Treviso, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Włochy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Włochy chciałabyś wypożyczyć samochód.