Wypożyczalnia samochodów Treviso

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Treviso za Ciebie.

 • Anulowaniegratis
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 20% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważny do 2 czerwca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Treviso

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
 3. Wypożyczalnia samochodów Treviso
EasyTerra Wynajem Samochodów Treviso jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Treviso

Wypożyczalnia samochodów Treviso
Wypożyczalnia samochodów Treviso

Wprowadzenie

Treviso to stolica prowincji Wenecji Euganejskiej. Jest małą i przytulną stolicą o malowniczym wyglądzie. W czasach Cesarstwa Rzymskiego to obecnie małe miasteczko było z pewnością znaczące. Obecnie znane jest przede wszystkim jako dom założycieli włoskiego przedsiębiorstwa odzieżowego Benetton.

Ludność

Treviso liczy tylko 31000 mieszkańców. Jej najsłynniejszym mieszkańcem (w czasach nowożytnych) jest Luciano Benetton, "ojciec" marki odzieżowej o tej samej nazwie.

Położenie

Treviso znajduje się około 50 kilometrów na południe od Dolomitów, które czynią z miasta odpowiednią bazę wypadową do zwiedzania gór. Z Treviso istnieje również możliwość wybrania się na jednodniową wycieczkę do Wenecji, która znajduje się mniej niż 50 kilometrów dalej.

Po II Wojnie Światowej Treviso rozwinęło przemysł odzieżowy oraz produkcję okularów przeciwsłonecznych i butów narciarskich. Przemysł odzieżowy reprezentowany jest przez Benetton, dużego międzynarodowego gracza w przemyśle tekstylnym. W (pobliżu) Treviso produkowane jest 80 % okularów słonecznych i butów narciarskich na świecie. Produkcja tych towarów zagrożona jest w średniej i dłuższej perspektywie przez konkurencję ze strony Chińczyków. Oprócz tych towarów, Treviso słynie także ze swojego wina. 

W pobliżu Treviso znajduje się Lotnisko Guiseppe. Na tym małym lotnisku obsługuje się loty krajowe oraz kilka kursów międzynarodowych. Loty międzynarodowe przylatują głównie z większych miast takich jak Bruksela i Londyn.

Transport publiczny

To malownicze miasteczko nie posiada miejskich autobusów lub żadnych innych środków komunikacji miejskiej. Jednakże Treviso posiada dobre połączenia do innych miast, na przykład do Wenecji. Pociągiem dotrzesz do Wenecji w ciągu 30 minut. Możesz również skorzystać z autobusów kursujących do innych miast w regionie.

Ruch miejski i parkowanie

W Treviso nie ma problemów z ruchem miejskich oraz ze znalezieniem miejsca do parkowania. Miasto jest bardzo dostępne dla samochodu a ponadto z łatwością można dojechać z Treviso do Wenecji.

Hotele

Treviso posiada tylko jeden hotel. Poza miastem znajduje się około 10 hoteli. Jeśli nie posiadasz samochodu nie jest to idealna sytuacja. Jeśli nie chcesz mieć zakwaterowania w mieście upewnij się, że zarezerwowałeś pokój z wyprzedzeniem.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Treviso polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo Rent a Car
 • Avis
 • Budget
 • Dollar Rent a Car
 • Ecovia Rent
 • Enterprise
 • Europcar
 • FireFly Car Rental
 • Goldcar
 • Hertz
 • InterRent
 • Keddy By Europcar
 • Leasys
 • LocautoRent
 • Maggiore
 • National Car Rental
 • Optimo Rent
 • Payless Car Rental
 • Rhodium Car Rental
 • Sicily by Car
 • SIXT Rent a Car
 • Thrifty

Wypożyczalnie samochodów w Treviso

EasyTerra Wynajem Samochodów Treviso porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Włochy, ale w mieście innym niż Treviso, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Włochy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Włochy chciałabyś wypożyczyć samochód.