• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Słowacja

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Słowacja za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Słowacja

EasyTerra Wynajem Samochodów Słowacja jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Słowacja

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Słowacja.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy dokonać rezerwacji wynajmu samochodu w Słowacja?

Słowacja – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Słowacja), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Słowacja), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Słowacja), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Słowacja), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Słowacja - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Słowacja), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Słowacja - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Słowacja), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Słowacja - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Słowacja), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Słowacja – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Słowacja), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Słowacja - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Słowacja), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Słowacja – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Słowacja), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Słowacja - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Słowacja), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Słowacja - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Słowacja) Luty jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Słowacja) Maj jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Słowacja - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Słowacja) Kwiecień to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Punkty wynajmu samochodów w Słowacja

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny wynajmu samochodów w poniższych destynacjach.

Wypożyczalnia samochodów Słowacja

Informacja o lokalizacji dla Słowacja

Odkrywaj najpiękniejsze miejsca w Słowacja, korzystając z wynajmu samochodu. EasyTerra Wynajem Samochodów oferuje ponad 5 punktów odbioru w Słowacja. Dzięki temu w pobliżu Twojej destynacji zawsze znajdziesz punktu odbioru samochodu.

Wprowadzenie

W Europie wschodniej leży kraj Słowacja, którego stolicą jest Bratysława. Jest to również największe miasto Słowacji. Ma 450 000 mieszkańców. Bratysława leży blisko zachodniej granicy, niedaleko od Austrii i Węgier. Rzeka Dunaj płynie przez przyjemnie pagórkowaty krajobraz i stanowi naturalną granicę z Węgrami.

Dla wielu turystów surowa natura Słowacji jest prawdziwą atrakcją. Zwłaszcza północ i północny wschód mają wiele do zaoferowania. Wysokie Tatry, historyczne miasta Lewocza i Bardejów oraz możliwość rejsu tratwą po Dunaju to wystarczające powody, aby miłośnicy natury chcieli odwiedzić Słowację. Ci, którzy są amatorami zabytków o długiej historii powinni odwiedzić stolicę, wspomniane wyżej miasta oraz niektóre z 180 zamków i ruin, które do dziś stoją na słowackiej ziemi. Zamek Spiski na wschodzie jest bodaj najpiękniejszym z nich. Na północnym wschodzie znajdziesz historyczne drewniane kościoły z okresu Państwa wielkomorawskiego w dziewiątym wieku. Słowacja jest młodą republiką, która istnieje od piętnastu lat i obecnie jest odkrywana przez coraz większą ilość turystów.

Historia

Obszar znany dziś jako Słowacja został zaludniony przez słowiańskie plemiona w piątym wieku n.e. W 833 książę wielkomorawski podbił miasto Nitra, 85 kilometrów na wschód od dzisiejszej Bratysławy. Tak założono Państwo wielkomorawskie. Centralna i zachodnia część obecnej Słowacji, całe Czechy i części Polski, Węgier i Niemiec składały się na część imperium. W drugiej połowie dziewiątego wieku chrześcijaństwo przybyło na te ziemie, w skutek czego całe państwo przeszło na tę religię.

Państwo wielkomorawskie nie trwało długo. W 907 rozpadło się i do 1018 Węgry zaanektowały cały kraj. Ten stan zapewnił dziewięćset lat względnej stabilności dla większej części Słowacji. Między 1412 a 1772 wschodni Spisz należał do Polski. Węgrzy kopali srebro, miedź i złoto. Handel bursztynem, wełną i złotem również zaczął się w tym okresie. 170 kilometrów na wschód od Bratysławy znajduje się historyczne miasto Bańska Szczawnica. Najstarsze pisemne źródła wspominające miasto pochodzą z roku 1156. W trzynastym wieku Bańska Szczawnica stała się słynna z powodu wydobycia i przetwórstwa złota i srebra. Ostatnio historyczne centrum miasta zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

W szesnastym wieku Turcy najechali Węgry. Stolica została przeniesiona z Budy do Bratysławy. Później w 1867, powstały Austro-Węgry. Węgrzy siłą zdominowali kulturę Słowacji. Przykładem tego było nauczanie w szkołach, które odbywało się jedynie w języku węgierskim. Skutkiem tego było zacieśnienie więzów między słowackim i czeskim społeczeństwem. Czesi byli okupowani przez Austrię, zatem obydwa państwa współdzieliły podobny los. Po upadku mocarstwa Austro-Węgier w trakcie pierwszej wojny światowej, powstała nowa republika - Czechosłowacja.

W 1939 jednakże kraj rozpadł się ponownie. Układ monachijski nakazywał oddanie części republiki, Słowacja zdecydowała się na ogłoszenie niepodległości. Później Węgry wykorzystały okazję, aby zabrać nieco ziemi osłabionej wówczas Słowacji.

Podczas drugiej wojny światowej Słowacja, pod rządami Jozefa Tiso, sprzymierzyła się z Hitlerem. W 1944 słowackie społeczeństwo zwróciło się przeciwko faszyście Tiso. Słowacy pozostają dumni z tego aktu oporu. Zajęło kilka miesięcy Niemcom, by zdusić powstanie.

Po wojnie Czechosłowacja ponownie została republiką. Właściwie miała być federacją, ale Sowieci okupowali kraj w 1948 i scentralizowali swoją władzę w Pradze. Słowacy czuli się dyskryminowaną częścią państwa wobec Czechów. Skutkiem tego była "praska wiosna", okres, który zaczął się w styczniu, a skończył w sierpniu 1968 roku. Alexander Dubcek, polityczny przywódca ówczesnej Czechosłowacji, zmierzał ku bardziej umiarkowanemu kierunkowi zmian komunistycznego państwa. Jego intencją była demokratyzacja kraju. Z powodu tych zmian, Słowacy teoretycznie zyskali równe prawa. Aczkolwiek, władza pozostała w Pradze. Związek Radziecki obawiał się, że zmiany atmosfery politycznej w Czechosłowacji mogły wywrzeć wpływ na innych członków Układu Warszawskiego. To był jeden z powodów dlaczego Leonid Breżniew, komunistyczny przywódca ZSRR, zdecydował się na podjęcie kroków, aby zatrzymać reformy. Dwudziestego sierpnia 1968, miała miejsce "operacja Dunaj", która była inwazją wojsk radzieckich na Czechosłowację.

Reformy nie zostały wprowadzone w życie. Wzburzenie i niezadowolenie ludu wzrastało. Pokojowa "aksamitna rewolucja" w 1989 obaliła komunistyczny reżim oraz obudziła Słowacki nacjonalizm. W 1992 słowacki parlament odrzucił pakt, który podtrzymywałby Czechosłowacką republikę. Słowacy chcieli niezależnego państwa, które dostali w 1993.

Społeczeństwo i kultura

Około 5 i pół miliona ludzi żyje na Słowacji. Około dziesięć procent z nich to Węgrzy z pochodzenia. Ta grupa zamieszkuje głównie południowo-wschodnią część kraju. Mniej niż jeden procent to Czesi. W Słowacji żyje również społeczność romska, jednak trudno dokładnie określić ich liczebność.

Słowacy to zazwyczaj bardzo przyjaźni ludzie, chociaż z początku mogą się wydawać nieco nieuprzejmi. Wiejskie społeczności kultywują różnorakie tradycje. Goście często są witani szklanką śliwowicy, wysokoprocentowego napoju alkoholowego produkowanego ze śliwek. Buty zdejmuje się przy drzwiach i z reguły zamienia na klapki, sandały lub inne obuwie. Na wsi niektórzy ludzie nadal noszą tradycyjne, kolorowe ubiory.

Znacząca większość Słowaków jest wyznania rzymskokatolickiego. Poza tym, ewangelicy są też dużą grupą. Religia odgrywa ważną rolę w codziennym życiu Słowaków. Na wschodzie kraju, istnieją również społeczności grekokatolickie i prawosławne.

Język słowacki jest blisko spokrewniony z czeskim. Obydwa należą do grupy języków zachodniosłowiańskich. Wielu młodych Słowaków mówi po angielsku. Duża grupa Słowaków posługuje się również niemieckim, chociaż nie jest to zawsze mile widziane, zwłaszcza starsze pokolenia Słowaków, nie patrzą przychylnie na obcokrajowców zwracających się do nich po niemiecku. Wszelkie próby używania Słowackiego przez zagranicznych gości są przyjaźnie przyjmowane.

Sytuacja polityczna

Od 1993 Słowacja jest republiką parlamentarną. Głową państwa jest prezydent. Zostaje on (lub ona) wybrany/na na okres pięciu lat. Od 2004 Ivan Gasparovic pełni ten urząd. Prezydent jest również osobą, która powołuje ministrów.

Pierwszego maja 2004 Słowacja wstąpiła do Unii Europejskiej. Poza tym, państwo jest też członkiem ONZ oraz NATO.

Gospodarka

Od upadku komunizmu w 1993, słowacka ekonomia nie nadążą za pędzącym światem. Wskaźniki bezrobocia są bardzo wysokie. Ponad jedna trzecia słowackiej ziemi jest przeznaczona pod uprawę. Sektor rolniczy jest bardzo ważny dla tutejszej gospodarki. Ponadto produkuje się stal, ceramikę i tekstylia. Słowacka ekonomia opiera się na wymianie handlowej z Niemcami, Czechami, Niemcami, Czechami, Rosją i Włochami. Walutą Słowacji była słowacka korona. W styczniu 2009 została zastąpiona przez euro.

Geografia i klimat

W sercu Europy, między Polską, Ukrainą, Węgrami, Austrią i Czechami, leży duży kraj Słowacja. Zajmuje prawie pięćdziesiąt tysięcy kilometrów kwadratowych. Na południowym zachodzie tego podłużnego państwa płynie rzeka Dunaj stanowiąca naturalną granicę z Węgrami. Zielone łąki pokrywają wzgórza, od rzeki aż do stóp Karpat. Teren ten charakteryzuje się żyzną glebą. Na wschód od Bratysławy, wzdłuż Dunaju, leży najbardziej sucha, gorąca i słoneczna nizina Słowacji. Najdłuższa słowacka rzeka mająca swe źródła na północy w Tatrach łączy się ostatecznie z Dunajem. Nazwą tej rzeki jest Wag.

Nieco mniej niż połowa kraju jest pokryta drzewami. Centralna Słowacja jest zdominowana przez Tatry Wysokie. Najwyższy szczyt ma 2651 i nazywa się Gerlach. Pasmo górskie Tatr jest jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji Słowacji. Wędrowcy mogą podziwiać piękne, zapierające dech w piersiach panoramy. Spacery lasami oraz wzdłuż klifów i górskich jezior zapewniają możliwość zobaczenia widoków sprawiających wrażenie jakby zostały wyjęte z bajki. Wspomniane jeziora karowe to oczy Tatr.

Na południu Słowacji znajdują się góry łupkowe, gdzie wytworzyły się jaskinie Słowackiego Raju. Ten park narodowy oferuje odwiedzającym możliwość zobaczenia pięknej fauny i flory, a przede wszystkim licznych wąwozów i łąk. Przez ten teren przepływa też rzeka Hornad. Wysokości na tym obszarze mają od 500 do 1700 metrów. W czasie przeprawy przez rozpadliny i ponad wąwozami, wędrowcy mijają też małe i większe wodospady lejące się z klifów.

Słowacja jest otoczona przez inne kraje, co sprawia, że obowiązuje tu klimat kontynentalny. Zimy są zimne, a lata gorące. Zimą wodospady w górach zamarzają, śnieg pokrywa szlaki. Do czasu, gdy wiosna się na dobre zadomowi, góry często pozostają białe. Lipiec i sierpień są najgorętszymi miesiącami. Najwyższa temperatura jest osiągana w Nizinie Naddunajskiej.

Ruch uliczny i infrastruktura

Najwyższą dopuszczalną prędkością na słowackich autostradach jest 130km/h. W terenie zabudowanym kierowcy muszą zwolnić do czterdziestu lub sześćdziesięciu km/h. Poza tym terenem można poruszać się z prędkością 90 km/h. By poruszać się po autostradzie potrzebny jest specjalny zielony emblemat. Te są w sprzedaży przy granicach, na stacjach benzynowych oraz w biurach "Satur".

Z Bratysławy do Koszyc na zachodzie jest poprowadzona najważniejsza linia kolejowa. Z Bratysławy istnieje kilka połączeń do wielu europejskich miast. Słowackie koleje działają sprawnie, a bilety nie są drogie.

Pociągi są wygodniejszą opcją transportu publicznego w przypadku podróży między różnymi miastami. Autobusy poruszają się wolno i są mniej wygodne. Ponadto, pociągi odjeżdżają z większą częstotliwością. Miejskie autobusy i tramwaje zazwyczaj poruszają się między wpół do piątej rano, aż do wpół do północy.

Z praskiego lotniska odbywa się kilka lotów dziennie. Z powodu bliskości wiedeńskiego lotniska, które leży tylko sześćdziesiąt kilometrów od Bratysławy, niewiele lotów odlatuje z Portu lotniczego Bratysława do innych europejskich miast. Bratysławskie lotnisko znajduje się dziewięć kilometrów od stolicy.

Jedzenie i picie

Słowacy jedzą obiad zazwyczaj między szóstą, a dziewiątą wieczorem. Jedną ze specjalności kraju jest zupa czosnkowa (cesnaková pievka). Innym typowym daniem są bryndzové halusky: smażone pierogi z owczym serem i boczkiem. Ser też stanowi specjalność kraju. Po za tym podaje się też tradycyjny gulasz. Na Słowacji jada się również różne rodzaje ryb jak na przykład karp lub pstrąg.

Na południu oraz w okolicach miasta Modra na północ od Bratysławy rozwija się winogrodnictwo. Słowackie wino jest zazwyczaj bardzo dobre. Podobnie jak w sąsiednich Czechach, Słowacy potrafią warzyć naprawdę dobre piwo (po słowacku pisane przez "v"). Ci, którzy wolą mocniejsze alkohole również mają w czym wybierać na Słowacji. Lubiący ziołowe napoje alkoholowe powinni spróbować demänovki oraz horeca. Tradycyjna brandy z śliwek to śliwowica, która swoim owocowym charakterem przypomina napój wytwarzany z jałowca, który nazywa się borovicka.

Strefa czasowa

Czas słowacki to GMT/UTC +1. Pod koniec marca Słowacy przesuwają swoje zegarki o godzinę do przodu. To tak zwany "czas letni". Pod koniec października zegary przesuwa się z powrotem do "czasu zimowego".

Zakwaterowanie

Hotele na Słowacji są klasyfikowane za pomocą systemu gwiazdek. Mogą mieć od jednej do pięciu gwiazdek. W Bratysławie hotele są droższe niż w całej reszcie kraju.

Hostele są zazwyczaj otwarte od lipca do sierpnia. Hostele oferują turystom skromniejsze schronienie. Te usługi zostały naszykowane dla podróżników, którzy nie potrzebują nic więcej niż łóżko do spania. Często są używane przez wędrowców. Informacje na temat hosteli dostępne są w biurach informacji turystycznej.

Pola namiotowe są zazwyczaj otwarte między majem, a wrześniem. Można też wynająć małe domki.

Ci, których interesuje wynajęcie pokoju w mieście lub na wsi powinni rozglądać się za napisami privát lub Zimmer frei. Centra informacji turystycznej oraz biura podróży również mogą bukować pokoje. Poza miastem, w miejscach turystycznych, zakres usług jest często dużo bardziej rozległy.

Linki zewnętrzne

Aby zdobyć więcej informacji na temat Słowacji, zalecamy skorzystanie z Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Slovak
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo
 • Autounion Car Rental
 • Budget
 • Hertz
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • Europcar
 • Megadrive
 • Buchbinder
 • Avis
 • FireFly Car Rental
 • Payless Car Rental
 • Global Rent a Car
 • addCarRental
 • WHEEGO
 • Thrifty
 • Enterprise
 • Sixt
 • National Car Rental
 • Keddy By Europcar
 • Green Motion
 • SurPrice car rentals
 • Your Rent
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Słowacja