• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Tajlandia

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Tajlandia za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Tajlandia

EasyTerra Wynajem Samochodów Tajlandia jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Tajlandia

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Tajlandia.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV
Elektryczny

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy dokonać rezerwacji wynajmu samochodu w Tajlandia?

Tajlandia – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Tajlandia), Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Tajlandia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Tajlandia), Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Tajlandia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Tajlandia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Tajlandia), Czerwiec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Tajlandia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Tajlandia), Czerwiec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Tajlandia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Tajlandia), Czerwiec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Tajlandia – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Tajlandia), Czerwiec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Tajlandia - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Tajlandia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Tajlandia – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Tajlandia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Tajlandia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Tajlandia), Czerwiec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Tajlandia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Tajlandia) Czerwiec jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Tajlandia) Lipiec jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Punkty wynajmu samochodów w Tajlandia

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny wynajmu samochodów w poniższych destynacjach.

Wypożyczalnia samochodów Tajlandia

Informacja o lokalizacji dla Tajlandia

Odkrywaj najpiękniejsze miejsca w Tajlandia, korzystając z wynajmu samochodu. EasyTerra Wynajem Samochodów oferuje ponad 13 punktów odbioru w Tajlandia. Dzięki temu w pobliżu Twojej destynacji zawsze znajdziesz punktu odbioru samochodu.

Wprowadzenie

Tajlandia to jeden z najpopularniejszych kierunków podróży wśród turystów na południowym wschodzie Azji. Stolicą Tajlandii jest Bangkok. Miasto posiada ponad osiem milionów mieszkańców, co czyni je największą aglomeracją w kraju. Dużo ludzi gubi się tu. Ci, którzy nie boją się ogromnych tłumów oraz zgiełku jaki im towarzyszy mogą spędzić swój czas odwiedzając pałac królewski, różnorodne świątynie i dzielnice China Town.

Poza miastem długie wybrzeże oferuje wiele okazji, by cieszyć się słońcem, morzem i plażą. Palmy wzdłuż białych plaż tworzą cudowną scenerię. Phuket to jedno z najpopularniejszych miejsc na stacjonarny wypoczynek przy plaży. Tropikalny półwysep słusznie posiada nazwę "Perły Południa". Ci, którzy podróżują do Tajlandii mogą relaksować się na plaży lub spacerować po wielkim mieście Bangkoku, odwiedzać wiele miejsc i podziwiać wspaniałą przyrodę w tropikalnym klimacie. Na przykład świątynia Wat Doi Suthep znajduje się na górze w pobliżu Chiang Mai a na wyspie Ko Chang można zobaczyć las tropikalny, w którym miłośnicy natury z pewnością spędzą najpiękniejszy okres swojego życia. 

Nic dziwnego, że tajska gospodarka zależy w znacznej części od sektora turystycznego. W tym samym czasie szybko rozwijająca się gospodarka powoduje duże zmiany. Globalizacja pozostawia swoje ślady w tajskim społeczeństwie. Typowe przyprawy i smaki z tajskiej kuchni już od dawna goszczą w wielu zachodnich domach. 

Historia

Region, który teraz jest częścią Tajlandii był już zamieszkany 500000 lat temu. Większość prehistorycznych miejsc w Tajlandii znajduje się w Ban Chiang. Przedmioty, które tu znaleziono datuje się na 1500 lat przed narodzinami Chrystusa. Ludzie Ci już wtedy uprawiali ryż, zboże, które rosło na polach ryżowych w całej Tajlandii.  

Historia Tajlandii rozpoczyna się od momentu migracji Tajów z Chin do południowo wschodniej Azji. Migracja ta odbyła się w X wieku naszej ery. W okresie poprzedzającym to wydarzenie ten obszar zamieszkiwali MonowieKhmerowie Malajowie. Królestwa nieustannie groziły nowemu państwu Tajów, jednakże nigdy nie pozwolili zniknąć władzy Tajów.

Pierwsze dwa imperia to Sukhothai' i Ayutthayan. Imperium Sukhothai istniało od 1238 roku do 1438 roku. Dawna stolica znajdowała się około 12 kilometrów poza dzisiejszym miastem Nowy Sukhothai, które wciąż czeka na swoich wielbicieli. Obecnie ruiny tworzą historyczny park i atrakcję turystyczną. 

Królestwo Ayutthayan istniało w okresie pomiędzy 1351 i 1767 rokiem. Stolica Ayutthaya przyczyniła się do upadku imperium Sukhothai i pozostania w cieniu. Imperium rozrosło się w okresie czterech stuleci i utworzyło nowe państwo Syjam. Dzisiejsza Tajlandia posiada praktycznie te same granice co stary Syjam.

Ówczesny król Ramathibodi pragnął wprowadzić jedność w swoim imperium i przedsięwziął liczne kroki by osiągnąć swój cel. W 1350 roku uczynił on Buddyzm Therawada religią państwową i pozwolił przybyć mnichom z Cejlonu oraz rozprzestrzeniać nową religię wśród poddanych. Oprócz tego ustanowił nowe prawa na podstawie prawodawczych pism Hindi. Prawa te były w użyciu do końca XIX wieku. Pod koniec XIV wieku imperium stało się najpotężniejsze w Indochinach. Pomimo wysiłku jaki wkładano, by stworzyć jednolite królestwo Tajów, pozostało ono podzielone na prowincje z własnymi lordami i administracją. Król był zmuszony do znacznego wysiłku, by utrzymać imperium zjednoczone. 

W 1767 roku Birma zaatakowała Ayuttaya. Rząd zmuszony był wycofać się do Thon Buri w pobliżu dzisiejszego Bangkoku. Dawna stolica została splądrowana a większość miasta nie przetrwało inwazji. 

Jeden z ówczesnych generałów Taksin zjednoczył imperium w 1769 roku. Koronował się na króla, jednak jego panowanie nie trwało długo. Uznano go za obłąkanego, uwięziono go i ostatecznie stracono w 1782 roku.

Tego samego roku generał Chakri z powodzeniem stracił Taksina i stał się Królem Ramą I. Tak powstała dynastia Chakri. Rama I założył swoją nową stolicę w Bangkoku nad rzeką Chao Phraya. Nazwę miasta zmieniono na Krung Thep. Jednakże na zachodzie stara nazwa pozostała w użyciu. Po tym Król Rama I przegonił birmańskich okupantów poza granice kraju.

Następcy Ramy byli zaniepokojeni europejskimi kolonistami ponieważ widzieli sąsiadujące kraje tracą kontrolę na rzecz zachodnich mocarstw. Syjam pozostał ostatecznie jedynym krajem, który nigdy nie był okupowany przez europejskich kolonistów. W 1939 roku zmieniono nazwę na Tajlandię, która oznacza "wolne państwo".

W 1932 roku odbył się pucz w imperium. Z tego powodu monarchia absolutna zmieniła się w monarchię konstytucyjną. Od tego momentu aż do 2006 roku liczne reżimy militarne rządziły po sobie w kraju. Król zatrzymał tron, jednak nie wypełniał żadnej roli.

W 1941 roku Tajlandia została zaatakowana przez francuskie Indochiny. Był to początek francuskiej wojny z Tajlandią, w której to Tajowie chcieli odzyskać ziemie, które kiedyś należały do nich. Wtedy do konfliktu wtrąciła się Japonia i ostatecznie zmusiła Francję do zrzeczenia się wszelkich roszczeń dotyczących regionu.

Kiedy wybuchła II Wojna Światowa Tajlandia zdecydowała się poprzeć Japonię. Razem walczyły przeciw Aliantom. Po wojnie Tajlandia zgodziła się oddać Francji podbite terytoria w zamian za członkostwo w Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Od lat sześćdziesiątych do lat osiemdziesiątych XX wieku komunistyczna partyzantka była aktywna w Tajlandii. Jej sąsiadujące kraje wpadały jeden po drugim w ręce komunistów, jednakże Tajlandia oparła się nowej ideologii. 

Po 1973 roku upadła ostatnia władza militarnego reżimu. Ostatnia junta została obalona w 2006 roku. Od tamtej pory Tajlandia posiada demokratyczny rząd. 

Kultura i społeczeństwo

Ludność tajska składa się z ponad 65 milionów obywateli. W kraju żyje znaczna liczba Chińczyków. Wielu z nich z czasem zasymilowało się ze społeczeństwem. Inne ważne grupy etniczne to Malajowie, Monowie i Khmerzy. Malajowie żyją na południu. W górach żyją również inne ludy.

Społeczeństwo Tajów ma wyraźną hierarchię społeczną. Szacunek dla starszych jest bardzo ważny. Oddawanie czci przodkom jest również szeroko rozpowszechnione wśród ludności. Mieszkańcy Tajlandii są także znani ze swojej gościnności i szczodrości.

Kultura Tajów podlega szybkim przemianom z powodu globalizacji świata. Jednakże niektóre typowe tematy tabu wciąż istnieją. Dotykanie czyjejś głowy, wskazywanie na coś stopą lub nadepnięcie na jedzenie lub osoby to przykłady typowego tajskiego tabu. Stopy uważane są za bardzo nieczyste i tak właśnie powstały te tematy tabu.

Język tajski może być z grubsza podzielony na cztery grupy ze względu na region pochodzenia; Środkowa Tajlandia, Północna Tajlandia, Południowa Tajlandia oraz Północno wschodnia Tajlandia. Ostatni z języków zwany jest również Isan. Środkowo-tajski jest obecnie używany przez wielu razem z różnymi dialektami. Tajowie posiadają własny alfabet. Angielski jest drugim językiem i nauczany jest w każdej szkole. Jednakże nie każdy Taj zna angielski. 

W przybliżeniu 95 % Tajów należy do Buddystów Therawada. Prawie wszyscy z pozostałych 5 % są Muzułmanami. Muzułmanie często żyją w odosobnionych społecznościach. Największą społeczność muzułmańską można znaleźć na południu pośród Malajów. Nieco ponad 0,5 % stanowią tajscy Chrześcijanie. Oprócz tego istnieją również małe społeczności Sikhs oraz garstka Hindusów. Od XVII wieku w kraju mieszka mała grupa Żydów.

Sytuacja polityczna

Tajlandia posiada monarchię konstytucyjno-parlamentarną. Królem państwa jest król Rama IX. Jest jednym z królów z dynastii Chakri. Ich członkowie rządzą od 1782 roku. Król Rama IX jest bardzo kochany przez tajską ludność. Niektórzy Tajowie praktycznie czczą swojego króla. 

Przewodniczącym rządu jest premier Samak Sundaravej. Od lutego 2008 roku przewodzi rządowi, który składa się z sześciu partii. Samak Sundaravej jest również przewodniczącym największej partii w Tajlandii: Partii Władzy Ludu (PPP). 

Od 1932 roku wprowadzono prawo powszechnego wyboru. Tajlandia jest członkiem Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Gospodarka

Tajlandia jest "nowo uprzemysłowionym krajem". NUK (NCI) to szybko rozwijające się gospodarki w Azji. Kraj posiada gospodarkę wolnorynkową. Ważne produkty eksportowe to ryż, tekstylia i biżuteria. Ponad połowa kraju uprawia ryż. Inne ważne produkty rolne to trzcina cukrowa, bawełna i soja. Blisko połowa ludności znajduje zatrudnienie w rolnictwie i rybołówstwie.

Najważniejszym sektorem gospodarki jest sektor prywatny. Turystyka szybko rozwija się w Tajlandii i coraz więcej ludzi zarabia pośrednio lub bezpośrednio dzięki wielu odwiedzającym turystom. 

W 1993roku założono Strefę Wolnego Handlu ASEAN przez takie kraje jak Tajlandia, Indonezja, Singapur, Malezja, Filipiny i Brunei.

Tajska waluta to Baht.

Ukształtowanie terenu i klimat

Tajlandia pokrywa powierzchnię 514000 km2. Państwo graniczy z Kambodżą, Laosem, Malezją i Birmą. Obszar przybrzeżny jest bardzo rozległy. Kraj otaczają: Zatoka Tajska, Morze Andamańskie oraz Ocean Indyjski. Wzdłuż wybrzeża znajduje się wiele małych wysp.

Na północy Tajlandii znajdziesz duże łańcuchy górskie pokryte lasami. Najwyższy szczyt Tajlandii to Doi Inthanon z 2590 metrami wysokości. W górach żyje kilka ludów.

Płaskowyż Khorat Plateau na północnym wschodzie znajduje się 250 nad poziomem morza. Płaskowyż nazywany jest również "płaczącą równiną" ponieważ jej część jest bardzo sucha.

Dalej na południe leży region z wieloma rzekami. Bangkok znajduje się w pobliżu jednej z tych rzek, która wpływa do Zatoki Tajskiej. Rzeka ta nazywa się Chao Phraya.

Południowy czubek kraju leży na półwyspie Malakka. Ten mały pas ziemi składa się z łańcuchów górskich, które porastają lasy tropikalne.

Turystów przyciągają także przepiękne plaże, morze i palmy. Popularne kurorty nadmorskie to Phuket, Pattaya i Hua Hin.

Tajlandia znajduje się pod wpływem klimatu monsunowego. Jest to klimat tropikalny z wilgotnymi i suchymi porami. Od polowy maja do września pogoda w Tajlandii jest deszczowa, ciepła i pochmurna. Od listopada do połowy marca północno wschodnie wiatry sprowadzają do kraju susze i chłodne powietrze.

Infrastruktura i ruch drogowy

Tajowie jeżdżą po lewej stronie drogi. Stan dróg zależy od regionu w jakim się znajdujemy. W kraju istnieją cztery główne autostrady. Prowadzą na północ, wschód, północny wschód i na południe. Wszystkie drogi prowadzą do Bangkoku. Na niektórych trzeba wnieść opłatę.

Limit prędkości w obszarach zabudowanych wynosi 60 km/h. Poza terenem zabudowanym można jechać z prędkością maksymalną 80 km/h. Na podniesionych "podniebnych" autostradach limit prędkości wynosi 100 km/h.

Autobusy są szybkie, wydajne i można na nich polegać.

Podróż pociągiem przez Tajlandię jest bardzo wygodna pomijając fakt, że pociągi jeżdżą bardzo wolno. Kolej daje turystom doskonałą okazję do obserwacji z bliska tajskiej wsi. Pociągi posiadają pierwszą, drugą i trzecią klasę. Główne drogi kolejowe prowadzą z północy na południe i z północnego wschodu na wschód.

Ci, którzy chcieliby podróżować rzeką mogą skorzystać z  reua haang yao: długiej wąskiej łodzi. Jest ona zdolna płynąć dość szybko i może być całkiem zabawnym środkiem transportu.

Międzynarodowego Lotniska w Bangkoku, znajdującego się 30 kilometrów od stolicy można odlecieć do wielu zagranicznych miast. Inne kierunki to Lotnisko Chiang Mai, lotnisko na wyspie Ko Samui, w pobliżu miasta Ko Samui oraz Lotnisko Phuket. Z tych lotnisk można również skorzystać z lotów krajowych.

Tradycyjne potrawy i napoje

Obecnie kuchnia tajska znana jest w całym zachodnim świecie. Dania łączą słodkie, ostre, gorzkie, kwaśne i słone smaki. Niezbędnymi składnikami są czosnek, trawy cytrynowe i sos rybny. Typowy tajski smak objawia się z użyciem curry w potrawach. Curry to mieszanka kilku przypraw. Wiele tajskich potraw przygotowuje się w woku. W ten sposób przygotowanie dania zajmuje mało czasu a warzywa zachowują swój smak i pozostają chrupiące. 

Ryż jest podstawą wielu tajskich potraw. Makaron może z powodzeniem zastąpić ryż.

'Mehkong', tajska wersja whisky wytwarzana jest z ryżu. Tajowie piją Mehkong do obiadu.

Strefa czasowa

Tajlandia znajduje się w strefie czasu GMT/UTC +7.

Zakwaterowanie

W rejonach turystycznych i wielkich miastach można spotkać luksusowe hotele. Chińscy Tajowie prowadzą przyzwoite hotele, które ogólnie nie są zbyt przyjazne, niemniej jednak są bardzo wygodne.

Podróżujący mogą też spędzić noc w domkach gościnnych lub hostelach. Te ostatnie mogą być bardzo przytulne. Większe miasta oferują tego rodzaju zakwaterowanie.

Każdy kto szuka pola namiotowego może znaleźć miejsce dla siebie w Tajlandii. W Parkach Narodowych można również wypożyczyć namiot. Poza parkami narodowymi nie ma pól namiotowych ponieważ jest to niezwykła forma noclegu w tym kraju. 

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Tajlandii polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Thai baht
 • Kierunek jazdy
  Linki
 • Maksymalna prędkość w mieście
  80 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Thai
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Thai Rent A Car
 • Sixt
 • Budget
 • Europcar
 • Drive Hellas
 • Hertz
 • Keddy By Europcar
 • National Car Rental
 • Avis
 • Thrifty
 • Drive On Holidays
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Tajlandia