• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Caen Dworzec kolejowy

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Caen Dworzec kolejowy za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Caen Dworzec kolejowy

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Caen Dworzec kolejowy

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Caen Dworzec kolejowy.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV
Elektryczny

Oferta wypożyczalni w Caen Dworzec kolejowy

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Caen Dworzec kolejowy. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Dollar Rent a Car

  7.9 (3864)
  Brak dostępnych taryf
 • Europcar

  7.9 (7341)
  Od zł 190 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.6 (2997)
  Od zł 145 / dzień
 • Avis

  7.6 (5359)
  Od zł 202 / dzień
 • Hertz

  7.6 (6177)
  Od zł 148 / dzień
 • Thrifty

  7.5 (4903)
  Od zł 215 / dzień
 • Budget

  7.5 (9014)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.9 (2941)
  Od zł 181 / dzień
 • Rent a car

  8.7 (25)
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Caen Dworzec kolejowy

Caen Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Caen Dworzec kolejowy), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Caen Dworzec kolejowy), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Caen Dworzec kolejowy), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Caen Dworzec kolejowy), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Caen Dworzec kolejowy - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Caen Dworzec kolejowy), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Caen Dworzec kolejowy - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Caen Dworzec kolejowy), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Caen Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Caen Dworzec kolejowy), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Caen Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Caen Dworzec kolejowy), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Caen Dworzec kolejowy - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Caen Dworzec kolejowy), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Caen Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Caen Dworzec kolejowy), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Caen Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Caen Dworzec kolejowy), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Caen Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Caen Dworzec kolejowy) Luty jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów Caen Dworzec kolejowy

Inne punkty wynajmu w Caen

Poza Caen Dworzec kolejowy w Caen EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Caen:

Informacja na temat lokalizacji dla Caen Dworzec kolejowy

Informacje ogólne

Caen znajduje się na północnym zachodzie Francji i jest stolicą regionu Dolnej Normandii. Miasto leży tylko 15 kilometrów od Kanału łączącego Francję z Wielka Brytanią. Stacja kolejowa Caen sięga czasów 1857 roku i została dokładnie odnowiona do swojego obecnego stanu w 1934 roku. Miasto znane jest ze swoich budowli wybudowanych za panowania Wilhelma Zdobywcy, chociaż nie zostało ich zbyt wiele. W trakcie II Wojny Światowej ciężkie walki miały miejsce w Caen w słynnym dniu D-Day, kiedy to zniszczono znaczną część miasta.

Transport

Taksówki możesz znaleźć przed stacją kolejową (w celu rezerwacji zadzwoń Tel. 02 31 52 17 89), ale możesz także kontynuować swoją podróż miejskimi lub regionalnymi autobusami. Autobusy miejskie Twisto można znaleźć na zewnątrz stacji. Autobusy tej regionalnej firmy odjeżdżają z dworca autobusowego, który znajduje się po prawej stronie stacji. Caen posiada również sieć tramwajową. Tramwaje zatrzymują się przed stacją kolejową. Caen oferuje szeroki zakres wypożyczalni samochodów. Opuść stację i przejdź przez jezdnię. Tutaj znajdziesz takie marki jak Europcar i Avis. Przed stacją znajduje się parking, gdzie możesz zostawić lub zabrać pasażerów.

Usługi

Bilety kolejowe sprzedawane są w różnych miejscach wewnątrz stacji. Czekając możesz skorzystać z Wi-Fi. Jest tu również automat z przekąskami i napojami, budka robiąca zdjęcia, bankomat i drukarka, gdzie możesz wydrukować zdjęcia z wakacji na miejscu. Wszystkie udogodnienia dla podróżujących osób niepełnosprawnych są dostępne.

Restauracje

Mieszczą się tu dwie restauracje. Możesz coś zjeść w Pain Soleil Café lub jeśli nie masz zbyt dużo czasu możesz zamówić coś na wynos w Pain Soleil takeout i wziąć kanapkę do pociągu. Jeśli masz wystarczającą ilość czasu na przeciwko stacji znajdziesz kilka restauracji i barów.

Sklepy

Jak wiele stacji kolejowych we Francji, stacja Caen posiada kiosk Relay, gdzie możesz wybierać spośród dużej kolekcji książek, czasopism, międzynarodowych gazet i innych artykułów.

Użyteczne linki

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Dollar Rent a Car
 • Europcar
 • Keddy By Europcar
 • Avis
 • Hertz
 • Thrifty
 • Budget
 • Sixt
 • Rent a car