• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

landing_page.search_main.title.worry_free

landing_page.search_main.subscript.worry_free

Wypożyczalnia samochodów Grenoble Dworzec kolejowy

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Grenoble Dworzec kolejowy za Ciebie.

 
 
 
Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni

usps_block.worry_free.title usps_block.worry_free.title.worry_free

 • search_main.usp.worry_free.covered_own_risk search_main.usp.worry_free.covered_own_risk_subscript
 • search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage_subscript
 • search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies_subscript
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 1 lutego - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Grenoble Dworzec kolejowy

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Grenoble Dworzec kolejowy

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Grenoble Dworzec kolejowy.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV
Elektryczny

Oferta wypożyczalni w Grenoble Dworzec kolejowy

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Grenoble Dworzec kolejowy. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Europcar

  8.1 (7167)
  Od zł 153 / dzień
 • Alamo

  8 (7746)
  Od zł 152 / dzień
 • Sixt

  8 (2823)
  Od zł 179 / dzień
 • Avis

  8 (5231)
  Od zł 303 / dzień
 • Rent a car

  8 (23)
  Od zł 260 / dzień
 • Thrifty

  7.9 (4739)
  Od zł 129 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.9 (3748)
  Od zł 168 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.7 (2919)
  Od zł 129 / dzień
 • Enterprise

  7.7 (1687)
  Od zł 165 / dzień
 • Budget

  7.5 (8820)
  Brak dostępnych taryf
 • Hertz

  7.2 (6033)
  Od zł 170 / dzień
 • AVIS Car-Away

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 433 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Grenoble Dworzec kolejowy

Grenoble Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Grenoble Dworzec kolejowy), Maj to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Grenoble Dworzec kolejowy), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Grenoble Dworzec kolejowy), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Grenoble Dworzec kolejowy), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Grenoble Dworzec kolejowy - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Grenoble Dworzec kolejowy), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Grenoble Dworzec kolejowy - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Grenoble Dworzec kolejowy), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Grenoble Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Grenoble Dworzec kolejowy), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Grenoble Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Grenoble Dworzec kolejowy), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Grenoble Dworzec kolejowy - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Grenoble Dworzec kolejowy), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Grenoble Dworzec kolejowy – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Grenoble Dworzec kolejowy), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Grenoble Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Grenoble Dworzec kolejowy), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Grenoble Dworzec kolejowy - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Grenoble Dworzec kolejowy) Wrzesień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Grenoble Dworzec kolejowy) Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów Grenoble Dworzec kolejowy

Inne punkty wynajmu w Grenoble

Poza Grenoble Dworzec kolejowy w Grenoble EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Grenoble:

Informacja na temat lokalizacji dla Grenoble Dworzec kolejowy

Informacje ogólne

Grenoble to stolica regionu Isère, znajdująca się na południowym wschodzie Francji u podnóża Alp. Miasto znane jest z powodu Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które odbyły się tutaj w 1968 roku. La Bastille, łańcuch fortyfikacji w górach rozpościerających się ponad Grenoble jest dobrze widoczny z miasta. Tramwaje, które zabiorą Cię do LA Bastille zatrzymują się 600 metrów od Stacji kolejowej Grenoble. Idź przed siebie wzdłuż rzeki Isère a zobaczysz stację tramwajową po swojej prawej stronie.

Transport

Taksówki dostępne są na zewnątrz stacji kolejowej. Nie potrzebujesz robić rezerwacji. Możesz także kontynuować swoją podróż autobusem. Zarówno autobusy miejskie jak i regionalne odjeżdżają z dworca autobusowego, który znajduje się po lewej stronie od głównego wyjścia. Bilety autobusowe można kupić na przystanku tramwajowym na prawo od stacji kolejowej. Grenoble posiada również tramwaje. Zatrzymują się obok stacji kolejowej. Bilety można kupić na miejscu. A możesz wolisz jechać przez góry samochodem? Z łatwością możesz wypożyczyć samochód na stacji kolejowej Grenoble. Dostępne są takie wypożyczalnie samochodów jak National, Notice, ADA, Hertz i Europcar. Jeśli preferujesz jazdę rowerem to musisz zejść na poziom -1, gdzie znajdziesz Metrovelo, który wypożycza rowery.

Usługi

Na stacji są kasy biletowe i biletomaty. Stacja Grenoble posiada także punkt Wi-Fi, AED, budki telefoniczne, automat z napojami bezalkoholowymi, budkę robiącą zdjęcia, drukarkę do zdjęć, kserokopiarkę, biuro rzeczy znalezionych, łazienki oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Restauracje

Wewnątrz stacji znajdziesz bar kanapkowy oraz pub irlandzki. A może przepadasz za hamburgerami? Na przeciwko stacji znajdziesz restauracje fast-food Quick.

Sklepy

Wewnątrz hali znajdziesz kiosk Relay. Ta międzynarodowa sieć sprzedaje czasopisma, gazety i artykuły papiernicze. Jeśli masz więcej czasu, możesz przejść przez ulicę na zewnątrz stacji i udać się w kierunku alei Félix Viallet, gdzie znajdziesz kilka sklepów.

Użyteczne linki

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  Kompaktowy

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Europcar
 • Alamo
 • Sixt
 • Avis
 • Rent a car
 • Thrifty
 • Dollar Rent a Car
 • Keddy By Europcar
 • Enterprise
 • Budget
 • Hertz
 • AVIS Car-Away