Wypożyczalnia samochodów Tuluza Lotnisko

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Tuluza Lotnisko za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Tuluza Lotnisko

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Francja
  3. Wypożyczalnia samochodów Tuluza
  4. Tuluza Lotnisko

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Tuluza Lotnisko

Lotnisko Tuluza-Blagnac w skrócie

Pełna nazwa lotniska w Tuluzie to Aéroport Toulouse-Blagnac i jest to jedno z najbardziej zatłoczonych lotnisk w środkowych Pirenejach na południowym zachodzie Francji. Co roku obsługuje sześć milionów pasażerów. Zajmuje się również transportem dużych ilości towarów. Jest to piąte co do wielkości lotnisko we Francji po Paryżu-CdG, Nicei, Lyonie i Marsylii.

Tuluza znajduje się osiem kilometrów od lotniska i z łatwością można dojechać do niej samochodem. Do lotniska można także dojechać autobusem; miedzy lotniskiem i Tuluzą kursuje autobus co 20 minut. Ponadto dwa razy w ciągu dnia kursuje autobus do małego państwa Andora. W pobliżu lotniska znajdują się hotele.

Lotnisko posiada wiele sklepów, restauracji i barów. Co jest szczególnie interesujące to fakt, że lotnisko mieści galerię sztuki. Znajduje się tu również centrum biznesowe z faksem, kserokopiarką i komputerami oraz kilka pokoi konferencyjnych. Inne udogodnienia to banki, kantory wymiany walut, bankomaty i punkt pierwszej pomocy.

W transporcie lotniczym Lotnisko Tuluza-Blagnac oznaczone jest skrótami TLS (kod IATA) oraz FBO (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony o Lotniska Tuluza-Blagnac.

Inne lokalizacje wypożyczalni w Tuluza

Poza Tuluza Lotnisko w Tuluza EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Tuluza: