• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139

Wypożyczalnia samochodów Paryż

Wypożycz samochód bez obaw w 49 360 lokalizacjach

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Paryż za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni

Dlaczego warto rezerwować z nami?

 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Paryż

EasyTerra Wynajem Samochodów Paryż jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Paryż

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Paryż

Promocje na wynajem samochodów w Paryż

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Paryż.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Paryż

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Paryż. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • National Car Rental

  8.5 (210)
  Od / dzień
 • Sixt

  8.5 (2423)
  Od / dzień
 • Alamo

  8.1 (7189)
  Od / dzień
 • RentScape

  8.1 (2)
 • First Car

  8 (519)
 • Hertz

  7.8 (5205)
  Od / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.7 (3335)
  Od / dzień
 • Enterprise

  7.7 (1462)
  Od / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.6 (2410)
  Od / dzień
 • Budget

  7.6 (7949)
  Od / dzień
 • Thrifty

  7.5 (4265)
  Od / dzień
 • Carwiz rent a car

  7.5 (250)
 • Avis

  7.4 (4349)
  Od / dzień
 • Rent a car

  7.2 (16)
 • Europcar

  7.1 (5926)
  Od / dzień
 • FireFly Car Rental

  6.5 (3257)
 • InterRent

  6.1 (5743)

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Paryż?

Średnia dzienna cena za miesiąc

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Paryż

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Francja, ale w mieście innym niż Paryż, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Francja stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Francja chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Paryż

EasyTerra Wynajem Samochodów Paryż porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacja o lokalizacji dla Paryż

Wprowadzenie

Dla wielu ludzi, Paryż jest najbardziej romantycznym miastem na świecie. Paryż to największa metropolia Europy po Londynie, a także wraz z Londynem, Nowym Jorkiem oraz Tokyo jest jednym z czterech największych miast na świecie. Paryż, "Miasto Świateł" jest pięknym, monumentalnym i fascynującym miejscem do życia i odwiedzenia. Miasto posiada wiele budynków oraz pomników rozpoznawalnych nawet dla ludzi, którzy nigdy tam nie byli, takie jak wieża Eiffel'a, Notre Dame, rzeka Sekwana czy Luwr.

Ludność

Paryż jest stolicą Francji i posiada ponad 2 miliony mieszkańców. Miasto jest znane ze swojego wielokulturowego społeczeństwa. Od średniowiecza, imigranci ściągali do miasta. Większość Paryżan ma pochodzenie francuskie. Ponadto, wielu mieszkańców miasta pochodzi z Portugalii, Algierii, Maroka, Tunezji, państw z zachodniej Afryki, z Azji południowo-wschodniej czy Karaibów.

Położenie

Paryż znajduje się na północy Francji, około 150 kilometrów od Zatoki Sekwany, nad Kanałem La Manche. Sekwana ma swoje źródło na wschodzie miasta.

Gospodarka

Paryż jest politycznym i gospodarczym centrum Francji. Rząd zapewnia wiele stanowisk pracy w mieście. Ponadto, duże firmy produkujące samochody takie jak Renault oraz Citroen mają bardzo pozytywny wpływ na gospodarkę. Ponadto, miasto szczyci się dobrze rozwiniętym przemysłem lotniczym oraz urządzeń elektrycznych. Dziś, centrum Paryża charakteryzuje się dużymi strefami pełnymi budynków biurowych, chociaż wiele z nich znajduje się już na przedmieściach paryskich. Miasto jest również znane z turystyki. Turystyka jest również ważkim źródłem dochodów dla miasta. Każdego roku, miliony osób z całego świata odwiedzają "Miasto Światła". Głównymi atrakcjami miasta są Luwr, wieża Eiffel'a, Wersal, Centrum Pompidou etc. Ponadto, paryska gospodarka czerpie zyski z "artykułów paryskich", takich jak biżuteria, perfumy, czy moda Haute Couture. Ostatecznie, Paryż jest też centrum bankowym oraz handlowym.

Lotniska

Paryż posiada trzy lotniska, pierwszym z nich jest Lotnisko Paris-Beauvais, które znajduje się 80 kilometrów na północ od Paryża. Port obsługuje loty tanich przewoźników takich jak Ryanair, między innymi z Dublina oraz Glasgow.

Drugi port lotniczy to Lotnisko Roissy Charles de Gaulle, które znajduje się 30 kilometrów na północny-wschód od miasta. To duże lotnisko obsługujące loty krajowe i międzynarodowe.

Ostatecznie, miasto posiada Lotnisko d'Orly, znajdujące się 18 kilometrów na południe od Paryża. d'Orly jest mniejszym i starszym portem niż Lotnisko Roissy Charles de Gaulle. Lotnisko obsługuje loty przewoźników takich jak: Iberia oraz TAP Air Portugal.

Transport lotniczy

Jeżeli nie posiadasz wynajętego samochodu, kiedy przyjeżdżasz do Paryża, poniższe rady mogą ci pomóc, żeby mieć lepsze pojęcie jak funkcjonuje transport publiczny w i wokół Paryża.

Lotniska Paris-Beauvais możesz podróżować do miasta np. autobusem. Autobus jest zsynchronizowany z lotami Ryanair'a. Z Lotniska Roissy Charles de Gaulle najlepiej dojechać do miasta pociągiem. Możesz również wziąć autobus do centrum. Jeśli chcesz pojechać do Lotniska d'Orly, możesz skorzystać z shuttle oraz pociągu lub autobusu nr 3 (bezpłatny dla pasażerów Air France). Istnieje wiele sposobów, aby dojechać z Lotniska d'Orly do centrum miasta. Bilety są sprzedawane w autobusie. Możesz również skorzystać z pociągu lub shuttle.

Transport publiczny w Paryżu jest postrzegany jako wydajny i tani. Paryż posiada również dużą sieć połączeń autobusowych, również działających nocą. Miasto posiada metro lub RER, dwa systemy kolei podziemnej, które są połączone. Zalecamy, aby kupić kartę ze zniżką, szczególnie jeżeli nie korzystasz z wynajętego samochodu i będziesz korzystał często z publicznego transportu. Carte Orange jest karta ze zniżką, którą można się posługiwać w autobusach, ale także w metrze i sieci RER. Możesz również zakupić kartę miesięczną i tygodniową. Istnieje wiele rodzajów kart ze zniżką o które możesz zapytać będąc już na miejscu.

Między marcem a październikiem, funkcjonuje połączenie łodzią, która może zabrać cię do ośmiu głównych atrakcji, w tym Notre Dame.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Jazda po Paryżu może być trudna, jeśli nie niemożliwa. Najlepszym sposobem poruszania się po mieście, jest korzystanie z obwodnicy, która nazywana jest Boulevard Peripherique. W wielu miejscach miasta, parkowanie jest bardzo drogie. Miejsca parkingowe na ulicy są często najtańsze i wynoszą od € 1.50 do € 2 na godzinę. Duże parkingi pobierają opłaty w wysokości około € 2.60 na godzinę oraz około € 22 za każde 24 godziny.

W Paryżu funkcjonuje względnie dużo tanich hoteli. Hotele średniej klasy posiadają bardzo dobry współczynnik ceny do jakości. Biorąc to pod uwagę, hotele w Paryżu są uznawane za najlepsze w Europie. Ponadto, istnieje wiele luksusowych hoteli. Zalecamy zarezerwowanie pokoju wcześniej, szczególnie w szczycie sezonu, który przypada na wiosnę, lato oraz Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Paryża, zalecamy skorzystanie z Google, oraz następujących linków:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  economy

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • National Car Rental
 • Sixt
 • Alamo
 • RentScape
 • First Car
 • Hertz
 • Dollar Rent a Car
 • Enterprise
 • Keddy By Europcar
 • Budget
 • Thrifty
 • Carwiz rent a car
 • Avis
 • Rent a car
 • Europcar
 • FireFly Car Rental
 • InterRent
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Francja
 3. Wypożyczalnia samochodów Paryż