• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV
Elektryczny

Oferta wypożyczalni w Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Sixt

  8.5 (2875)
  Od zł 153 / dzień
 • Enterprise

  7.7 (1693)
  Brak dostępnych taryf
 • Dollar Rent a Car

  7.6 (3788)
  Brak dostępnych taryf
 • Keddy By Europcar

  7.6 (2949)
  Brak dostępnych taryf
 • Alamo

  7.5 (7824)
  Brak dostępnych taryf
 • Europcar

  7.4 (7231)
  Brak dostępnych taryf
 • Hertz

  7.4 (6097)
  Brak dostępnych taryf
 • Avis

  7.3 (5293)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  7.1 (4785)
  Brak dostępnych taryf
 • Budget

  6.9 (8922)
  Brak dostępnych taryf
 • Edel & Stark

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • AbsoluteCar

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est

Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est), Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Kwiecień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Czerwiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Czerwiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Czerwiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est) Grudzień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est) Maj jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Kwiecień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Informacja na temat lokalizacji dla Paryż Dworzec kolejowy-Gare de l'Est

Informacje Ogólne

Paryż Gare de l’Est To jedna z najstarszych i największych stacji kolejowych w Paryżu. Pierwszy Orient Express odjechał stąd w kierunku Stambułu. Stacja znajduje się w 10 dzielnicy w pobliżu Gare du Nord na ulicy 8 Maja 1945 roku. Z Gare de l'Est odjeżdżają pociągi TGV na wschód i północny wschód FrancjiLuksemburguNiemiec i Europy Środkowej. Jesteś w trakcie powrotu do Holandii lub może przesiadasz się na stacji Gare du Nord? W takim przypadku skorzystaj z 4 linii metra w kierunku Porte de Clignancourt lub 5 linii w kierunku Bobigny - Pablo Picasso.

Transport

Chcesz zwiedzić Paryż? Postój taksówek znajdziesz przed stacją. Jest tu kilka firm taksówkowych. Paryskie miejskie autobusy zatrzymują się bezpośrednio na przeciwko stacji kolejowej na Bulwarze Strasburdzkim (Boulevard de Strasbourg.) Stacja metra Gare de l'Est znajduje się bezpośrednio pod stacją kolejową. Jedź w dół schodami ruchomymi w holu głównym, aby dotrzeć do metra.

Chcesz wypożyczyć samochód w Paryżu? Na stacji mieszczą się trzy wypożyczalnie samochodów: Avis, Europcar oraz Hertz. Można je znaleźć na poziomie -1.

Usługi

Bilety kolejowe można kupić w holu głównym przy wejściach St. Martin i Alsace. W pobliżu wejścia Alsace znajduje się również punkt informacji dla turystów. Stacja posiada także Wi-Fi, AED, biuro rzeczy znalezionych, pocztę, posterunek policji, automaty z napojami bezalkoholowymi oraz bankomaty.

Restauracje

 Na stacji kolejowej Paryż Gare de l'Est znajduje się wiele punktów gastronomicznych. Znajdziesz tu Foodissimo oraz bary w głównej hali, na całej stacji są restauracje z daniami na wynos, bary kanapkowe, oraz supermarket. Dla zainteresowanych na poziomie -1 jest sklep z czekoladkami oraz delikatesami.

Sklepy

Stacja ma wiele sklepów. Dla przykładu jest tu sklep z telefonami, kwiaciarnia, sklep z elektroniką FNAC, kilka butików dla kobiet i mężczyzn, jubiler, kiosk z gazetami oraz apteka.

Użyteczne linki

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Sixt
 • Enterprise
 • Dollar Rent a Car
 • Keddy By Europcar
 • Alamo
 • Europcar
 • Hertz
 • Avis
 • Thrifty
 • Budget
 • Edel & Stark
 • AbsoluteCar