• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Santoryn

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Santoryn za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 27 marca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Santoryn

EasyTerra Wynajem Samochodów Santoryn jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Santoryn

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Santoryn.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 439 recenzjach

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w Santoryn

Santoryn – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Santoryn), Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Santoryn), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Santoryn), Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Santoryn), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Santoryn - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Santoryn), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Santoryn - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Santoryn), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Santoryn - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Santoryn), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Santoryn – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Santoryn), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Santoryn - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Santoryn), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Santoryn – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Santoryn), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Santoryn - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Santoryn), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Santoryn - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Santoryn) Grudzień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Santoryn) Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Santoryn - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Santoryn) Październik to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacje wynajmu samochodów w Santoryn

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla Santoryn

Wprowadzenie

Santorini to nie tylko jedna wyspa, to także nazwa całego archipelagu wysp wulkanicznych, które powstały w wyniku olbrzymiej erupcji wulkanu około 3600 lat temu. Największa z wysp Thira oraz mniejsza wyspa Thirasia tworzą razem obrzeże krateru. Między tymi wyspami zobaczysz także mniejsze, gdzie dym będzie sugerował, iż nadal dochodzi tam do procesów wulkanicznych. Miejscowości takie jak Thira oraz Thirasia są głównie ulokowane na krawędzi krateru ponad poziomem morza. Zachody słońca na Santorini są wręcz legendarne; niektórzy mówią, że są najpiękniejsze na świecie. Na południu możesz zobaczyć ruiny Akrotiri, miasta z okresu minojskiego, które skryte są pod lawą. Stara Thira jest dawną stolicą wyspy (ufundowana w 9 wieku przed naszą erą). Nie będziesz w stanie zobaczyć ruin, ale - ponad 400 metrów nad poziomem morza - zobaczysz fantastyczne widoki okolic.

Ludność

Na wyspach mieszka w sumie około 7,000 ludzi.

Położenie

Santorini znajduje się na Morzu Egejskim. Thira jest najbardziej wysuniętą na południe wyspą z grupy Cyklad oraz umiejscowiona 110 kilometrów na północ od Krety. Stolica wyspy Thira nazywa się Fira, ale również nazywana jest miastem Thira. Znajduje się ona w bardzo malowniczej okolicy wysoko nad poziomem morza, a dachy jej domów mają jaskrawy błękitny kolor.

Gospodarka

Turystyka na Santorini jest głównym źródłem utrzymania. Ponadto, wyspa produkuje wino oraz - na skromną skalę - warzywa (pomidorki koktajlowe, bakłażany, katsoúni czyli pewien rodzaj ogórka).

Lotniska

Lotnisko znajduje się sześć kilometrów na południowy-zachód od stolicy Fira. Międzynarodowe Lotnisko na Santorini jest łatwo osiągalne jeśli korzysta się z wynajętego samochodu.

Transport publiczny

Nie ma dobrego transportu publicznego na głównej wyspie Thira. Z głównej stacji autobusowej w Fira odjeżdżają regularnie (co trzydzieści lub sześćdziesiąt minut) autobusy kierujące się do wielu miejscowości na wyspie. Ponadto, znajdziesz mniejsze autobusy, które nie zatrzymują się na przystankach, a wówczas kiedy pomachasz do kierowcy. Między głównymi miasteczkami nadmorskimi kursują promy.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Santorini najlepiej zwiedza się korzystając z (wynajętego) samochodu. Bierz pod uwagę, iż drogi na kraterze wulkanu są pochylone i kręte. Jak wszędzie w Grecji, często natrafisz na grupki owiec czy kóz. Powinieneś również być przygotowany na samochody zaparkowane w niespodziewanych miejscach.

Hotele

Na Santorini jest olbrzymia oferta noclegowa. Pomimo faktu, iż Thira jest bardzo małą wyspą, istnieje zdecydowana różnica między zachodnią częścią (krawędź krateru) a wschodnią częścią (niższą). Ceny hoteli są zdecydowanie wyższe na zachodniej części w porównaniu ze wschodnią. Ponadto, wschodnia część (z lepszymi plażami) jest lepsza dla rodzin z dziećmi. Jeśli chciałbyś odwiedzić Santorini latem, zalecamy zarezerwowanie hotelu z wyprzedzeniem. Zimą nie jest to z reguły konieczne. Chociaż wiele hoteli może być zamkniętych w tym okresie, na pewno będzie jeszcze wiele opcji dostępnych.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełnej informacji na temat Santorini, zachęcamy do skorzystania z Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Greek (modern)
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Autounion Car Rental
 • National Car Rental
 • Budget
 • Alamo
 • Volta4u
 • Thrifty
 • Drive Hellas
 • Sixt
 • Enterprise
 • Hertz
 • Centauro
 • Europcar
 • Keddy By Europcar
 • Avis
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • Yours Carrental
 • Abbycar
 • Drive On Holidays
 • addCarRental
 • SurPrice car rentals
 • Goldcar
 • InterRent
 • Global Rent a Car
 • WHEEGO
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Grecja
 3. Wypożyczalnia samochodów Santoryn