• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Ibiza

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Ibiza za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Ibiza

EasyTerra Wynajem Samochodów Ibiza jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Ibiza

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Ibiza

Promocje na wynajem samochodów w Ibiza

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Ibiza.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Ibiza

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Ibiza. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Hertz

  8.8 (6097)
  Od zł 189 / dzień
 • Thrifty

  8.6 (4785)
  Od zł 170 / dzień
 • Alamo

  8.5 (7824)
  Od zł 161 / dzień
 • Hiper Rent a Car

  8.4 (306)
  Od zł 107 / dzień
 • Enterprise

  8.3 (1693)
  Od zł 183 / dzień
 • Carwiz rent a car

  8 (396)
  Brak dostępnych taryf
 • Budget

  8 (8922)
  Od zł 145 / dzień
 • K10 Rentacar

  8 (1)
  Od zł 103 / dzień
 • Goldcar Key'n Go

  8 (2)
  Od zł 140 / dzień
 • Avis

  7.9 (5293)
  Od zł 194 / dzień
 • Flizzr

  7.9 (267)
  Od zł 184 / dzień
 • ACE Rent A Car

  7.9 (3)
  Brak dostępnych taryf
 • Dollar Rent a Car

  7.8 (3788)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.7 (2875)
  Od zł 190 / dzień
 • Europcar

  7.6 (7231)
  Od zł 152 / dzień
 • Centauro

  7.3 (4410)
  Od zł 95 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.2 (2949)
  Od zł 160 / dzień
 • Clickrent

  6.8 (481)
  Od zł 73 / dzień
 • InterRent

  6.6 (5931)
  Od zł 354 / dzień
 • Record Rent a Car

  6.6 (1372)
  Od zł 70 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  6.2 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  6.1 (5052)
  Od zł 62 / dzień
 • OK Rent a car

  6 (905)
  Od zł 114 / dzień
 • Everycar

  6 (7)
  Od zł 103 / dzień
 • offUgo

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Ibiza?

Ibiza – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Ibiza), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Ibiza), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Ibiza), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Ibiza), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Ibiza), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Ibiza), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Ibiza), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Ibiza), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Ibiza), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Ibiza), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Ibiza), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Ibiza) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Ibiza) Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Ibiza), Czerwiec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Ibiza) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ibiza - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Ibiza) Październik to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Ibiza

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Hiszpania, ale w mieście innym niż Ibiza, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Hiszpania stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Hiszpania chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Ibiza

EasyTerra Wynajem Samochodów Ibiza porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Avenida Pedro Matutes Noguera
Avinguda de Santa Eulària des Riu, 100-826
Avinguda de Santa Eulària des Riu, 17
Avinguda de Santa Eulària des Riu, 25
Avinguda de Santa Eulària des Riu, 61
Carrer d'Antoni Jaume, 6
Carrer d'Ibosim 07800
Ctra. de Platja d'en Bossa, 2
Passeig Joan Carles I, 37
Playa C.tarida Ur Coral Mar
Avinguda de Santa Eulària des Riu, 53
Estacion Maritima Muelles Botafoch, Spain, 07800

Informacja o lokalizacji dla Ibiza

Wprowadzenie

Miasto Ibiza to stolica hiszpańskiej wyspy na Balearach o tej samej nazwie. Oficjalna nazwa katalońska to Eivisssa i dlatego lokalna społeczność nazywa miasto Vila d'Eivissa lub po prostu Vila. Miasto składa się z dwóch części: starego, historycznego centrum położonego wyżej (Dalt Vila, dosłownie: górne miasto) oraz nowocześniejszej części, która nazywa się Eixample. Niektóre z miejskich atrakcji to: katedra zbudowana w XIV wieku (Santa Maria d'Eivissa) oraz Punicka Nekropolia Puig des Molins. Jednakże miasto Ibiza znane jest głównie ze swojego bujnego życia nocnego.

Ludność

Miasto liczy 50000 mieszkańców.

Położenie

Miasto Ibiza znajduje się w południowej części wyspy Ibiza.

Gospodarka

Rolnictwo odgrywało do tej pory znaczącą rolę na Ibizie, jednakże obecnie gospodarka obraca się wyłącznie wokół turystyki. Ibiza znana jest jako raj imprezowy i zalewana jest co roku turystami, którzy szukają rozrywek w wielu dyskotekach i nocnych klubach. Po nocy pełnej wrażeń odsypiają oni na jednej z plaż w trakcie dnia.

Lotniska

Lotnisko Ibiza znajduje się siedem kilometrów na południowy zachód od stolicy. Do lotniska można łatwo dojechać; istnieje tylko jedna droga na lotniska PM-801. Z PM-803 (Ibiza-San José), skorzystaj ze zjazdu na czwartym kilometrze.

Transport publiczny

Zarówno miasto Ibiza jak i inne miejsca na wyspie oferują dobry transport. Istnieje kilka firm autobusowych. Wszystkie znajdują się wymienione w rozkładzie jazdy, który dostępny jest bezpłatnie w biurze turystycznym. Regionalne autobusy odjeżdżają z nowego dworca autobusowego Sa Colomina w mieście Ibiza.

Ruch drogowy i parkowanie

W centrum miasta Ibiza musisz uiścić opłatę za parkowanie na ulicy. W szczególności w szczytowym okresie trudno jest znaleźć wolne miejsce do parkowania. Lepiej będzie zaparkować wypożyczony samochód  w jednym z parkingów podziemnych w centrum miasta i na jego obrzeżach.

Hotele

W mieście Ibiza nie brakuje miejsc do zakwaterowania. Możesz znaleźć zarówno tanie domki gościnne jak i pięciogwiazdkowe hotele (na przykład Grand Hotel) i kwatery o pośrednim standardzie. Ibiza jest naprawdę popularnym kierunkiem wakacyjnych podróży i w szczególności w letnich miesiącach polecamy zarezerwować miejsce w hotelu ze znacznym wyprzedzeniem.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o mieście Ibiza polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Spanish
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Hertz
 • Thrifty
 • Alamo
 • Hiper Rent a Car
 • Enterprise
 • Carwiz rent a car
 • Budget
 • K10 Rentacar
 • Goldcar Key'n Go
 • Avis
 • Flizzr
 • ACE Rent A Car
 • Dollar Rent a Car
 • Sixt
 • Europcar
 • Centauro
 • Keddy By Europcar
 • Clickrent
 • InterRent
 • Record Rent a Car
 • Rhodium Car Rental
 • Goldcar
 • OK Rent a car
 • Everycar
 • offUgo
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Ibiza